Hotel Zuiderduin Taxichauffeurs A B Zeeland m dé Weekkrant |De Faam SCHOOLNIEUWS De vmbo-locatie Nehalennia is tijdelijk verhuisd i Sous Chef fulltime (m/v) Ontbijtmedewerker parttime (m/v) Zelfstandig Werkend Kok fulltime (m/v) 1e Medewerker Bediening fulltime (m/V) TCR Wij zijn op zoek naar: Voor locatie Middelburg, Goes, Rilland of nabijgelegen omgeving Z v v/ Ben(t) u/jij de vrijwilliger die wij zoeken? In Agrimarkt Middelburg en Vlissingen is werk voor enkele: Enthousiaste Medewerkers/sters voor de afdelingen Kassa, Kruidenierswaren Vulpioeg Medewerkers Woensdag 3 september 2008 - Pagina 39 Nieuw Nehalennia Leerlingen van de tweede klas vmbo-B nemen symbolisch afscheid van de locatie Kruisweg door de allerlaatste spullen te verhuizen naar de Merwedestraat. foto: karin ocké Door Karin Ocké MIDDELBURG - Het vm- bo-gebouw aan de Kruis weg blijft verlaten achter als de laatste leerlingen, onder leiding van handen- arbeiddocent Hans Zuide- ma, vertrekken naar de Merwedestraat. Afgelopen woensdag was het zover. De allerlaatste spullen werden - symbolisch - ver huisd. "Ik wilde graag op een ludieke manier afscheid ne men van deze locatie," vertelt Hans. "De grote fantasiedieren zijn gemaakt tijdens de han- denarbeidles en het meeste hebben we gebruikt bij onze musicals." De bonte stoet met de mascotte voorop wandelde van de Kruisweg naar het tijde lijk onderkomen in de Merwe destraat. Na zesendertig jaar is het gebouw aan de Kruisweg hard aan vernieuwing toe. Het hoofdgebouw wordt gereno veerd en de bijgebouwen wor den gesloopt. Hiervoor in de plaats komt een geheel nieuwe aanbouw. "Het gebouw is slecht, dat zie je pas goed nu het leeg staat," zegt locatiedi recteur Peter de Kreij. Hij is blij met het tijdelijk onderkomen aan het voormalige ROC-ge- bouw aan de Merwedestraat. De vijfhonderd vmbo-leerlin- gen krijgen hier les tot het ver nieuwde gebouw aan de Kruis weg over één jaar klaar is. Ook circa honderd leerlingen van de havo/vwo-locatie Breeweg kunnen hier terecht. "De loca tie aan de Breeweg is te klein," legt rector Leo de Kraker uit, "maar ook daar gaan we uit breiden." BEACH FLETCHERI IHOTELGROUP Voor ons prachtige Fletcher Zuiderduin Beach hotel zoeken wij per direct een enthousiaste Het Zuiderduin Beachhotel is een prachtig 4-sterren hotel, net achter de duinen van Zeeland en beschikt over 67 kamers, a la carte restaurant, bar, vergaderruimtes, een buitenzwembad, solarium, sauna en tennisbaan. Dit naseizoen wordt Fletcher Zuiderduin Beachhotel geheel gerenoveerd. Daarnaast zal er een luxe en trendy beachbar op het strand worden opgebouwd. Ben je enthousiast en wil je werken in een prachtig hotel en een leuk team? Kijk dan voor de uitgebreide functieprofielen op www.fletcher.nl. Mail je sollicitatie of bel direct naarjeroen Hillemans, Hotel Manager tel. 0118 - 56 18 10, jhillemans@zuiderduinbeachhotel.nl h AB Zeeland is met haar 100 vaste en tal van uitzendkrachten een begrip in de Zeeuwse groene sector. Al jarenlang verzorgt AB Zeeland de complete arbeidsvoorziening bij vele ondernemingen in deze sector. Wij zijn voor diverse opdrachtgevers op zoek naar: O.a.: grondwerkers, chauffeurs, kraanmachinisten, trekker chauffeurs, hoveniers en mensen die gemotiveerd zijn om alles aan te pakken. Is dit iets voor jou of wil je langskomen om de eventuele andere mogelijkheden te bespreken? Bel voor een afspraak, stuur of mail je CV naar: Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel.: 0113-233 666, e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl TCR is een keurmerk gecertificeerd bedrijf en verzorgt op kwalitatieve en dynamische wijze diverse soorten van personenvervoer in heel Zeeland en de Zuid-Hollandse eilanden zoals gehandicaptenvervoer, personeelsvervoer, scholieren- en discovervoer en touringcarvervoer. De kracht van TCR is flexibiliteit. Uren per week: 15-20 uur; Werktijden ma t/m vrij: ochtend- en middagrit; Of oproepwerkzaamheden voor avond- en weekenduren; Salarisindicatie: CAO Taxivervoer; Mogelijkheid tot vast dienstverband. Het profiel Rijbewijs B; Een geldige chauflfeurspas Taxi, of de bereidheid deze te halen; Goede beheersing van de Nederlandse taal; Flexibel; Klantvriendelijk; Accuraat. Het aanbod Afwisselende en zelfstandige functie in het vervoer van o.a. gehandicapten, scholieren en ouderen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw D. van Dijke op telefoonnummer 06-53516525 Hebt u interesse in deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen twee weken aan: TCR T.a.v. mevrouw D. van Dijke Grenadierweg 7a 4338 PG Middelburg Of per email: d.vandijke@taxicentralerenesse.nl Bent u in het bezit van een taxipas en komt u in dienst bij TCR, dan ontvangt u na een half jaar dienstverband een BONUS van 200,- netto Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorg Swurpurt Mantefeorg Walehewn Ruim 200 vrijwilligers van Vrijwillige Zorg Walcheren geven hulp in de thuissituatie of in een thuis-gerelateerde situatie aan: mensen die dementeren, mensen die gehandicapt zijn, chronisch zieken, mensen die in hun laatste levensfase zijn, mensen die psychisch kwetsbaar zijn en mensen die eenzaam zijn. Wat verwachten wij van een vrijwilliger: een open en integere houding, goed kunnen luisteren, sociaal vaardig, gemotiveerd, positieve levenshouding en afspraken nakomen. Wat kun(t) u/jij van ons verwachten: zinvol en leerzaam vrijwilligerswerk dat goed te combineren is met een baan of studie, boeiende contacten, professionele training en begeleiding, vrijwilligerswerk dat voldoening geeft en reiskostenvergoeding. Interesse? Bel of mail ons: 0118-553530 of info@zorgvrijwilligers.nl. Kijk voor meer informatie ook eens op onze website www.zorgvrijwilligers.nl. Agrimarkt is een succesvolle detailhandelsonderneming in Zuidwest-Nederland. Er zijn 5 Agrimarkt Supermarkten waarin een breed assortiment artikelen wordt aangeboden tegen zeer scherpe prijzen. Onze ambitie is de komende jaren ons succes verder uit te bouwen en verder te groeien. Agrimarkt is marktgericht en reageert alert en flexibel op veranderingen en trends. Vers is een belangrijk speerpunt in de Agrimarkt formule waarin tevens de laagste prijs heel belangrijk is. In onze organisatie werken ruim 400 werknemers in een levendige en afwisselende omgeving. Agrimarkt BV is een dochter onderneming van de CZAV te Wemeldinge. Meer informatie over Agrimarkt vind je op www.Agrimarkt.nl (fulltime of parttime) Een winkelmedewerker maakt deel uit van een afdelingsteam. Afhankelijk van de afdeling waar je wilt en kunt werken zul je te maken krijgen met o.a. goede renontvangst, het aanvullen van artikelen, het attractief en netjes houden van de afdeling of alle kassahandelingen en contacten met onze klanten. Een klantvriendelijke en klantgerichte instelling is een vereiste, je ben pro-actief, collegiaal en vooral gedreven om samen met je afdelingsteam dagelijks een goede prestatie neer te zetten. Voor de vulpioeg kunnen we op verschillende dagen part time medewerkers vanaf 16 jaar gebruiken. Het vulploegwerk bestaat uit het vullen van de schap pen en het verzorgen van de presentaties. Het werk start vaak aan het einde van de middag en kan doorlopen tot ongeveer 21.00 uur. Je kunt je eventueel voor meerdere avonden aanmelden. Een flexibele instelling en enthousiasme is, samen met klantvriendelijkheid een vereiste voor deze functie. interesse? Aanvullende informatie kun je verkrijgen bij de winkelmanager in Agrimarkt Middelburg, Mare de Ridder telefoon: 0118 612583, of Agrimarkt Vlissingen Erik de Bruine, telefoon 0118-460806. Een sollicitatiebrief of mail kun je sturen aan: Agrimarkt bv, Postbus 404, 4460 AV, Goes of mailen aan p&o@agrimarkt.nl SU PERMARKTEN GOES - MIDDELHARNIS - ROOSENDAAL - MIDDELBURG - VLISSINGEN

de Faam | 2008 | | pagina 39