WOONPLAZA M IDDELBURG Verkoop afgeschreven materialen Koopjesdag'. XSi—l M deweekkrant.nl vrijdag 5 september zaterdag 6 september Nieuwe openingstijden dé Weekkrant DIER VAN DE WEEK Konijnenkoppel woont samen in appartementje Smous De Faam 3 halen, 2 betalen Oit m Ht '14 sf&A-f- wf! 10% korting!! Kousteensedijk 7, 4331 JE Middelburg www.zeeuwsebibliotheek.nl Zeeuwse Bibliotheek boeken pop cd's speelfilms op dvd games op cd-rom dvd's voor de jeugd games voor PS2 en gamecube Tevens boekverkoop Koninklijk Zeeuws Genootschap! zondag maandag gesloten dinsdag t/m vrijdag 10.00 - 21.00 uur zaterdag (juni t/m augustus) 10.00 - 13.00 uur zaterdag (september t/m mei) 10.00 - 16.00 uur www.woonplazamiddelburg.nl Buitenruststraat 20, Middelburg 0118 - 674010 6.000 m2 woonplezier! Elke le zondag van de maand geopend! P Gratis parkeren door inge zweedijk VLISSINGEN - Dit konij nenkoppel heeft elkaar ontmoet in het dieren asiel in Vlissingen en woont daar in een tijde lijk appartementje, dat speciaal voor hen is ge maakt Ringo, een levenslustige jon ker, van Lotharingse af komst, is gevallen op de rustige brunette, genaamd: Jopie met de mooie hangoren. Inmid dels is er iets heel bijzonders ontstaan tussen die twee. Waar om zitten ze dan nog apart, zoals op de foto te zien is? Ach, een klei nigheidje: beiden zijn nog niet 'geholpen' en dat is, zeker in de konijnenwereld, zéér gevaarlijk! De dierenasielmedewerkers zien er nauwlettend op toe, dat er geen 'ongelukjes' kunnen gebeu ren, want gezinsuitbreiding, daar zit men in het asiel echt niet op te wachten! Dus voordat ze bij de dierenarts zijn geweest, is het nog eventjes rustig aan tussen de twee geliefden. Knabbeltje Inmiddels hebben Ringo en Jopie elkaar wel het één en ander door de tralies toegefluisterd. Tijdens hun nachtelijke neus, aan neus- gesprekjes, onder het genot van een drankje en knabbeltje, is het tweetal er achtergekomen dat ze een gezamenlijke achtergrond hebben. Beiden zijn afkomstig uit Middelburg en de onplezierige ervaring gedumpt te zijn delen ze ook al met elkaar. Verder hebben Ringo en Jopie, voordat ze in het Ringo en Jopie willen hun lovestory, ontstaan in het dierenasiel, graag op gepaste wijze voortzetten, foto: inge zweeduk asiel terechtkwamen, allebei een enerverende rit gemaakt met de dierenambulance. En zoiets schept een band! Ook de mogelij ke kinderwens is uitgebreid be sproken en op dat punt weten beiden al wat ze aan elkaar heb- ben! Deze serieuze jongelui zijn op zoek naar een permanente en vooral ruime huisvesting, waar ze een gezellig en veilig nestje kun nen bouwen. Ringo houdt, als echte landjonker, van het actieve buitenleven, Jopie is iets bezadig der. Beiden wachten in spanning op een lezersreactie. Info: 0118- 460333. Hoe is het nu met?... Smous, de rood-witte poes die, samen met haar zuster, in het dierenasiel zat? Zuslief werd als eerste geplaatst. Hoewel zij haar zus alle ge luk van de wereld toewenst, maakte dit gegeven Smous wel een beetje verdrietig. En dat, terwijl zij óók zulke goe de en lieve karaktereigen schappen bezit! De mensen van het dierenasiel konden bij deze dame zelfs geen ne gatief trekje bespeuren! Maar gelukkig gloorde er, kort na de oproep in De Faam, voor Smous geluk aan de horizon. Ook zij heeft haar plekje gevonden! Tuincentrum Sandee in Kamperland organiseert een op zaterdag 6 september Profiteer nu van spectaculaire aanbiedingen, alleen op deze dag geldig: op alle fruitbomen, vaste planten en heesters (of per stuk 23% korting) XK Kcm' nief ^.cnM Nieuweweg A - Kamperland tel. 0113-376038 - vrww.nndee.nl Opdezedag ook stuntprijzen op schommelbanken: ,,H "k Niet zomaar nieuws. Mijn i 1,-- per boek, 7 boeken 5,-, 15 boeken 10,-- overig 2,50 per stuk en 5 voor 10,- r pi a/a MIUUH UUR< Maandag gesloten Dinsdag t/m Vrijdag 10.00 t/m 17.30 uur Donderdagavond tot 21.00 uur Zaterdag 10.00 t/m 17.00 uur vanaf NU vanaf Boxspring Monaco

de Faam | 2008 | | pagina 35