La Rossa regelt uw feest! STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL Zonnig een edudelta - Bruiloften Verjaardagen Bedrijfsfeesten Recepties Vrijgezellenfeesten Kookworkshops Wil jij ook beginnen met hardlopen? pastes Aicha El Fassi dé Weekkrant De Faam (bijv. thema 1001 nacht) Eerstvolgende kookworkshop: 27 oktober in restaurantlkookstudio 'de Witte Lelie' in Goes Meer info: tel. 06-43479119 www.la-rossa.nl contract Avondopleiding Bloemschikken (dfa/adfa) En dan het liefst bij jou in de buurt? Maar die eerste stap is zo lastig. Vanaf zaterdag 6 september kun je met lotgenotenover die drempel heen. Samen zes weken lekker trainen op zaterdagmorgen om 9:30 uur, onder leiding van een gekwalificeerde trainer. Ga nu naar de hardloopspeciaalzaak bij jou in de buurt. Daar kunnen ze je van alle informatie en advies voorzien. Bovendien krijg je bij aanschaf van een paar ASICS loopschoenen nog eens 10,00 korting op Start to Run. Meer info en een aanmeldingsformulier vind je op www.starttorun.nl Woensdag 3 september 2008 - Pagina 26 Werkelijkheid en verbeelding kun nen én mogen ver uiteen lopen. In Alfred Emily gaat Doris Lessing aan de haal met het leven van haar ouders. Hoewel ze ook nog in gaat op het werkelijke leven van Alfred Tayler en Emily McVeagh, geeft zij haar fantasie weer eens vrij baan. Alfred en Emily krijgen op papier het leven dat ze (zonder dochter Doris!) geleid zouden kunnen heb ben als de dramatische gebeurte nissen in hun leven niet hadden plaatsgevonden, in feite als de ge beurtenissen van de Eerste Wereld oorlog hun leven niet hadden be paald. Dat leidt tot een opmerkelijk resultaat. Alfred Emily werd geen zoetsappig verhaaltje maar een scherpe tekening van twee perso nen die, ondanks de problemen van hun tijd, hun weg proberen te vinden. Doris Lessing, Alfred Emily, Pro metheus, 19,95 euro. David Bowie, Een Ster Die Op Aarde Viel is een uitstekend gedocumen teerd boek over een van de grootste Britse popartiesten aller tijden. Daarbij schuwt auteur/fan Wim Hendrikse niet om de boel even pit tig te kruiden met anekdotes over 's mans seksuele escapades (lees: tal loze triootjes). Maar er worden ge noeg serieuze zaken besproken, waarbij de totstandkoming van di verse albums een mooi beeld geeft van de persoonlijke ontwikkeling van de superster zelf. En natuurlijk wordt de mythe (wie is de thin white duke eigelijk?) niet helemaal ontra feld, maar moet dat wel bij Bowie? Rest nog de opmerking dat Hendrik- se af en toe misschien Jip en Janne- ke-taal bezigt, maar dat deze biogra fie ondertussen wel als een trein wegleest. Wim Hendrikse, David Bowie, Een Ster Die Op Aarde Viel, Gopher, 25 euro. Laat je niet op het verkeerde been zetten door het omslag. Dat oogt een beetje saai, maar het boek is al lesbehalve dat. En dat terwijl het on derwerp - de wereld van bankieren en beleggen - de meeste lezers toch ook niet als het meest spannende in de oren zal klinken. William Scarborough is er van over tuigd dat mensen bedrogen willen worden. Als hij in het miljonairs dorp Rietschoten neerstrijkt heeft hij (onder verschillende namen) al een spoor van bedrog en vernieti ging achtergelaten. De laatste afre kening in Nederland, die met zijn assistent Victor van Zanten, ver loopt echter anders dan hij zich had voorgesteld. Vooral als de in het nauw gedreven Van Zanten zich van dezelfde methoden en middelen gaat bedienen. Met een ander doel voor ogen, dat wel. Björn Stibbe, De zwen delaar, A.W. Bruna, 17,95 euro. Cursuslocatie: Barendrecht T 0187 48 05 61 Goes T 0113 27 22 41 E contract@>edudelta.n! www.edudelta.nf Behoort u ook tot die groep mensen die vast besloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? U kunt uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen zonder ontwenningsverschijnselen. Bij de oren zetten wij drie kleine steriele puntjes die ervoor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direct te werken en u zult merken dat de zin om te roken direct gaat afnemen. Ook krijgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u niet aankomt. De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie genoemd, - oor acupunctuur - en is een van de veiligste behandel metho den waarbij al duizenden mensen baat hebben gehad. Wij geven een levenslange garantie op de behandeling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoonte binnen een half jaar dan krijgt u van ons een geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Ons slagingspercentage is 97 Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee puntjes in beide oren die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering sneller op gang brengen. Samen met een uitgekiend en gemakkelijk dieetschema met gewone alledaagse dingen en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. Het resultaat is dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op woensdag 17 september zijn wij aanwezig in Wijkcen trum het Palet, Joh. v. Reigersbergstraat 2 in Middelburg. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481 - 462 453 of via de website. Bezoek ook onze website: www.kpspeek.nl Een groot deel van de avond gebruik maken van zonlicht? Met de Solar Uday lantaarn is het mo gelijk. Door het zonne-pa- neel de hele dag in de zon te houden, kan 's avonds maar liefst vijf uur lang ge bruik gemaakt worden van de lantaarn. Ideaal op plekken waar geen elektriciteit is. Het is goedkoper in gebruik dan petroleumlampen en le vert veel meer licht van een hogere kwaliteit. Ook is het veiliger, omdat er geen brandrisico bestaat en is het beter voor de ge zondheid doordat schade lijke rook wordt voorko men. Meer info op www.phi- lips.nl. Zes audio/video ingangen, drie uitgangen een tulpin gang voor spelcomputer of laptop en één scartka- bel naar de TV. Met de Connect 236 wordt het al lemaal een stuk overzich telijker. Geen gedoe met allemaal kabels en één af standbediening. Meer info op www.mar- mitek.com. Koole Sport Running Skating Center Brakstraat 24 4331 TN MIDDELBURG iVtxie je Atletiekunie www.ssics.nl official supplier Atletiekunie kinderpostzegels helpt kinderen die op school gepest worden www.i0ftdefpostzegris.rrf

de Faam | 2008 | | pagina 26