De no.1 Streetdance school uan Nederland k Zee Moves! Dance Warehouse €?ns TE KOOP ***KOOPZONDAGACTTE*** www.elkantra.nl I 1. Verplaatsbare Variantloods 1000 m2 2. Verplaatsbare Romneyloods 600 m2 X jïJ Kantra dé Weekkrant Gegevens De Faam Meandertje krijgt geld van Oranjefonds Puzzelrit vanuit Oost-Souburg Lekker zelf appelmoes maken In Goes en Middelburg Gratis Proeflessen! Voor meer info: WWW.MOVES.NL Tel;0113 403 936 goes@moves.nl of middeiburg@rnoves.nl incl. verlichting en industrieplaten incl. verlichting en industrieplaten Tel. 0115-477700 www.moenslogistics.nl DE SPECIALIST OP HET GEBIED VAN MAROKKAANSE WONINGINRICHTING EN ACCESSOIRES! Tegen inlevering van deze advertentie ontvangt u ZONDAG 7 SEPTEMBER bij aankoop van een Marokkaans kookboek 8,50) een rieten broodmandje GRATIS! El Kantra Pottenmarkt 8 Middelburg 0118-63 30 09 Woensdag Geboren: 2 mei 1949 in Vlis- singen; burgerlijke staat: ge scheiden, 2 kinderen: Frans en Sandra: woont in 't Zand- dorp in Middelburg: oplei ding: Huishoudschool: vroe ger ziekenverzorgster bij Der Boede. Wens: dat alle dieren gechipt worden, verplicht op pup- piecursus en poezen sterili seren totdat het overschot slinkt. Strengere wetgeving. Passie: Marga's dierenhulp Walcheren (zie website) Marga zit liever vóór de bank samen met Tessa, Romy, Lisa, Steffi en Nina, foto: bo van scheyen 3 september 20ÏÏ8 -"PaginaT 18 door bo van scheyen MIDDELBURG - Wat doe je als je lieve huisdier opeens spoorloos is en niet meer thuiskomt? Dan ben je na tuurlijk ongerust en in pa niek. Bel Amivedi is het ad vies. Deze landelijke stich ting registreert vermiste en gevonden dieren. Bijna alle meldingen komen er bin nen. Je wordt te woord gestaan door een betrokken en deskundige vrijwilliger. Voor Walcheren is Marga Geemaert de contactper soon. Deze week zit deze uitge sproken dierenliefhebster op de bank. Marga is niet zomaar een Amivedi-medewerkster. Ze doet veel meer. Dieren zijn haar lust en haar leven. Bij haar thuis le ven momenteel vijf honden en vier katten. Aan elk dier kleeft een bijzonder verhaal. Eigenlijk leeft Marga voor haar dieren. Ze vindt ze aangenamer om mee om te gaan dan met sommige mensen. "En dan bedoel ik die mensen die zeggen dat ze van dieren houden, er één aanschaf fen en er dan vervolgens geen tijd voor hebben. Of ze na een paar dagen of weken alweer van de hand doen. Het maakt me woedend", zegt ze stellig. "Ik vind dat je eerst eens heel goed moet nadenken of je wel aan een dier moet beginnen. Je moet je zelf een aantal vragen stellen zo als: heb ik er tijd voor? Overleef ik het beestje? Kan ik de financiële verantwoordelijkheid dragen?" Amivedi Marga reageerde zeven jaar gele den op een oproep in De Faam van Amivedi. Ondertussen weet heel Walcheren haar in nood te vinden. Als er een probleem is met een dier dan staat ze paraat om te helpen. Soms gaat ze ge woon zelf een dier halen als ze er een melding over binnen krijgt dat die is gevonden. "Ja, dat gaat verder dan wat Amivedi ver langt, maar ik kan het niet over mijn hart verkrijgen om een dier te laten stikken. Een paar jaar ge leden ontstond er een situatie zoals deze: poes wordt uit rijden de auto gegooid. Pootje gebro ken! Wie zorgt er dan voor zo'n katje? In zo'n geval ontferm ik me over het poesje, we zijn toen een actie gestart om geld in te za melen voor de operatie en om een thuis te vinden. Zo is ooit mijn Poekie-potje ontstaan. En zo helpt het poekie-potje elk dier in nood daar waar mogelijk!" Amivedi Walcheren: 639625/06-49030652 0118- MIDDELBURG - Stichting 't Meandertje in Middelburg heeft negen duizend euro gekregen van het Oranje fonds. Daarvan hebben ze een groot springkussen be steld dat uniek is omdat ook volwassenen erop kunnen. Het kussen staat nu in be stelling en zal oktober naar Middelburg komen. De stichting wil met hiermee de activiteiten in andere buur ten ondersteunen. OOST-SOUBURG - Motor en Autoclub de Zeeuwen houdt op zaterdag 6 sep tember een puzzel-gezellig- heidsrit voor het hele gezin. Er kan meegedaan worden met een auto, motor of scooter. Inschrijven kan van 13.30 tot 14.00 uur bij Auto Dijkwel aan de Marie Curie- weg 3 in Oost-Souburg. Voor de beginnende rijder is er een. heel eenvoudige route uitgezet met gemakkelijke opdrachten. In afwachting van de prijsuitreiking wordt een gezellig rondje Bingo gespeeld met mooie prijzen. MIDDELBURG - Kinder boerderij de Klepperhoeve in Middelburg houdt van daag de activiteit zelf appel moes maken voor kinderen van zes tot twaalf jaar. Het kost 1,50 euro per kind en het is van 13.30 tot 15.30 uur. Wij bieden je een brede oriëntatie in verschillende stijlen en een gevarieerd programma, waarin je een goede technische achtergrond krijgt en de nodige danstermen leert voor jong en oud. Deelname vanaf 7 jaar. De lessen worden gegeven door gediplomeerde docenten die Nationaal en Internationaal veel ervaring hebben met het geven van o.a. Streetdance en HipHop lessen. Je droomt ervan danser te zijn bij jouw favoriete artiest ofte schitteren in een grote show? Zoals achtergrond danser te zijn bij Idols the finals of bij grote concerten met bijvoorbeeld; Janet Jackson. LL cool J, Mariah Carey, doe dan auditie bij ons! Of is dansen voor jou je bobby of sport en doe je het "just 4 firn"? Schrijf je dan in bij MOVESgeen abonnement verplichting!! m Marokkaanse [_jfesty!cw»nkcl

de Faam | 2008 | | pagina 18