Workshop Spirituele Academie Musical Company Modern en comfortabel wonen in Kranesteyn Al Woongoed oor e*~ ua^.. dé Weekkrant De Faam Meer weten? Reageren OPEN DAG 40 nieuwbouwappartementen in de wijk Klarenbeek aan de Ter Vestelaan BUURT Middelburg Woensdag 20 augustus 2008 - Pagina 7 Woongoed Middelburg Buitenruststraat 235 4337 ER Middelburg Postbus 7120 4330 GC Middelburg T 0118 691700 E verhuur «'woongoed.nl I www.woongoed.nl Te huur 40 comfortabele nieuwbouwappartementeii in de wijk Klarenbeek aan de Ter Vestelaan in Middelburg Kenmerken rolstoeltoegankelijk, geschikt voor zorg, rustige en groene omgeving, dichtbij stadscentrum Voor senioren van 55 jaar en ouder Indicatie mensen met een ClZ-indicatie voor zorg hebben voorrang Oplevering voorjaar 2009 Oppervlakte van 73 mJ tot 136 m2 Huurprijs van €629,- tot €1.022,- Huurtoeslag voor 30 appartementen is huurtoeslag mogelijk Voorzieningen mogelijkheden voor huishoudelijk zorg, verzorging, verpleging en begeleiding vanuit het bestaande gebouw op het park, kapper en pedicure aanwezig, dicht bij stadscentrum, wandelen en fietsen langs de vesten. Lees dan de speciale brochure. U kunt deze downloaden, via www.woongoed.nl, ophalen op ons kantoor aan de Buitenruststraat 235 of bij de Rabo WOONshop, Lange Viele 49, of telefonisch aanvragen: 0118 691700. Alleen met een reactieformulier kunt u reageren op deze appartementen! Dit formulier vindt u in de verhuurbrochure of u kunt het downloaden via www.woongoed.nl. u kunt vier appartementen van uw voorkeur opgeven. Vindt u het moeilijk om uw keuze te bepalen? Wij adviseren u graag op ons kantoor aan de Buiten ruststraat 235 in Middelburg. Het compleet ingevulde reactieformulier kunt u tot uiterlijk 3 september 2008 inleveren of opsturen naar het kantoor van Woongoed Middelburg. MIDDELBURG - Brahma Kumaris Spirituele Acade mie in Middelburg houdt op zondag 24 augustus een workshop Self empower ment. Dit is van 10.30 tot 13.30 uur. Lunch is inbegrepen en reserve ren is noodzakelijk. Op dinsdag 26 augustus wordt er van 19.30 tot 21.00 uur een cursus Raja Yoga Meditatie gehouden. Hier na komen nog zes lessen op 2,9, 16,~23,30 september en 7 okto ber. Voor meer informatie www.bksa.org of telefoon: 0118- 618782. MIDDELBURG - Na een we kenlange verbouwing is de zang- en dansstudio van El- lis Jane and the Musical Company aan het Zuster plein 15 in Middelburg klaar. Op 23 augustus om 14.00 uur wordt de studio officieel geopend op muzikale wijze. Ieder die wil leren zingen en lof dansen is welkom voor een proefles zang en dans. Om 14.30 uur proefles voor de jeugd en om 15.30 uur voor volwassenen. Op geven of meer info: 0118- 643540 Overlast Grave at door marcel van der voort VLISSINGEN - "Het is erg dat ik 's nachts of's morgens vroeg wakker word door ge kraak en het trillen van mijn nachtlampje en bewe gen van een spiegel", zegt Marijke Polman uit de Vlis- singse Gravestraat. Sinds de aansluiting met de Ko ningsweg aangelegd is den deren vrachtwagens en per sonenauto's langs haar huis. Aan de buitenkant van het pand zijn zowel op de begane grond als op de eerste verdie ping flinke scheuren te zien. Marijke geeft een rondleiding door haar woning en in alle ka mers springen scheuren in het oog. Volgens haar komen er steeds meer bij. "Ik heb mijn glaswerk in de kast op een handdoek gezet. Ik word gek van dat constante getril", ver klaart ze. "Het zware vrachtver keer is toegenomen en de ge meente lapt beloftes aan zijn laars", stelt Marijke. Bestemmingsverkeer Ze krijgt bijval van straatgenoot Coos Huisman: "Er zou uitslui tend bestemmingsverkeer voor de binnenstad door de straat mogen. En toeristen moesten naar een parkeerterrein. Maar iedereen rijdt er doorheen." Marijke: "Asfalt en verkeers remmers zouden in de .straat komen. Ik zie er niets van." Marijke Polman en Coos Huisman worden gek van lawaaierig verkeer in hun Gravestraat. foto izaak verkeste. Door die woorden maakt Coos zich boos op de gemeente. "Wat mij steekt is dat Nieuwen- dijk en het Bellamypark wel op de schop kunnen, maar bij ons niets gebeurt. De stoeptegels liggen ongelijk en trottoirban den steken uit. Door de ver keerstoename heb ik mijn slaapkamer van de voorkant naar de achterzijde van mijn woning verhuisd. Taxateur De taxateur zegt dat mijn huis door het verkeer minder waard is", luidt het betoog van Coos. Na de komst van de Konings- brug duurde het volgens Coos een tijdje voordat vrachtwa genchauffeurs ontdekten dat er een snelle route naar de stad is gekomen. "Nu gaan ze bijna al lemaal door de Gravestraat. Ik heb dubbelglas, maar ben 's morgens om half vijf wakker", gaat de Vlissingse verder. De gemeente heeft matrixborden geplaatst om snelheid van ver keer te meten. Marijke: "Die zijn alweer weg en de ellende is verder gegaan. Er is niemand die hier de toegestane dertig ki lometer per uur rijdt." Bomen Coos weet een verkeersrem- mende oplossing: "Ik denk dat er net als nabij het MuZEEum een grote bak en twee bomen in de straat moeten komen. Dat werkt." Henk van Gelder ijvert jarenlang voor een veilige Gra vestraat: "Eerlijk gezegd ben ik moe van het praten. Ik kan niet uitsluiten dat er acties komen. Hoewel dat niet mijn aard is", reageert hij. Bij de gemeente Vlissingen was bij het ter perse gaan van deze krant vanwege vakantie niemand voor com mentaar bereikbaar. Vorige week vierde Lau de Graag zijn 50-jarig organistenjubi- leum in de kerk in Amemuiden. Voorafgaand aan de dienst, vo rige week, sprak burgemeester Schouwenaar de jubilaris toé en roemde hem om zijn mooie spel waarbij het fijn zingen is. Daar na kreeg De Graag een oorkonde en bijbehorende draaginsigne van de Protestantse kerk. foto: wette de graag Woongoed verhuurt, beheert en bouwt uw woonplezier. Prettig wonen in een fijne omgeving is heel belangrijk. Woongoed Middelburg maakt dat mogelijk met bijna 6.000 woningen in aHe soorten en maten. Ook u helpen we graag bij uw zoektocht naar die goede woning in die fijne straat. Is die gevonden, dan staan we nog steeds voor u klaar. Dankzij onze onderhouds diensten wordt zofgeloos wonen vanzelfsprekend. We stimuleren de leefbaarheid in de wijk, bouwen speciaal voor senioren, starters en studenten en bieden onze huurders een grote keuzevrijheid om hun woonwensen te realiseren. Bij Woongoed Middelburg gaat het om u.

de Faam | 2008 | | pagina 7