laritiemj Jong talent bij Amerikaanse band Grote Harkt Goes Een dinerbon t.w.v. 30,- Stempels sparen www.piccard.nl Rockcovers op de Bathse Dijk rVlissineen Iedere besteding van 25,- wordt beloond! Keuze diner-buffet Mediterrane buffet Barbecue buffet Nazomerfestival Het Storioni Trio Amsterdam speelt in de Grote Kerk dé Weekkrant De Faam Afscheidsreceptie Peter Daver ICCARD Bij iedere besteding van 25,- in ons restaurant* ontvangt u een stempei. Bij 10 stempels ontvangt u bij deelname aan: maandag t/m vrijdagavond a 21,50 p.p. Zaterdagavond a 24,50 p.p. Op zondag a 21,50 p.p. Op zondag per volw. één kind tot 12 jaar GRATIS Hotel Restaurant Piccard Badhuisstraat 178 Vlissingen Tel. 0118-413551 Ritme van de dans 18:00 uur Nick en Simon 20:45 uur Evers Slaat Door 19:15 uur Belle Perez 22:15 uur Rowwen Hèze Kaartverkoop: Horecabedrijven rondom de markt op de site www.goesinconcert.nl Prijs 20,- Woensdag 20 augustus 2008 - Pagina 40 OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZEN Met ingang van I september 2008 gaat Peter Daver, sinds I juni 1979 werkzaam op het laboratorium van het Oosterscheldeziekenhuis, gebruik maken van de OBU-regeling. Een afscheidsreceptie wordt gehouden op donderdag 28 augustus 2008 van 16.00 tot 17.30 uur in het personeelsrestaurant van het ziekenhuis. Gelegen direct achter de boulevard GOES - De kaartverkoop voor de spectaculaire Ierse Rhythm of The Dance is vanaf heden alleen in de verkoop bij 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl. Het evenement is 7 novem ber in de Zeelandhallen in Goes, foto: pr GOES - Belle Perez, Nick en Simon, Evers Slaat Door en Rowwen Hèze betreden zondag 24 augustus het po dium op de Grote Markt in Goes. Het evenement Goes in Concert van de Stichting Goes Promotie heeft weder- RILLAND-BATH - De Vlissing- se bluesrockband Big Chief Su gar geeft op zaterdag 23 augus tus een optreden in Café Land en Scheldezicht aan de Bathse Dijk 3 in Rilland Bath. Deze viermansformatie is opgericht in 2000 en speelt bluesrock-co- vers van onder andere Jimi Hendrix, ZZ Top, Steve Ray Vaughan en enkele eigen num mers. De band bestaat uit Wes ley Koole, lead vocals, gitaar and mondharp, Kees van der Heijden, bas, Sander Ëlder- kamp op drums en Dirk van den Berg, slaggitaar. De aan vang is 21.30 uur en de entree is gratis. 'imWi, om grote namen weten te trekken. Bijna tien jaar staat ze op de planken; Belle Perez. Na acht al bums en vier dvd, waarmee ze meerdere gouden en platina awards in de wacht sleepte, bracht Belle 20 juni jongstleden haar nieuwe album GIPSY uit met de nieuwe singel Dime Que tu quieres. Begeleid door haar eigen 10-koppige band brengt Belle latino- klassiekers tot le ven en tovert ze een deel van haar eigen re pertoire om tot ware la- tino-songs. Het Volen- damse duo Nick Si mon gaat lekker. Het debuutalbum Nick Simon staat al honderd weken in de album- lijsten en er zijn al ruim 85.000 exemplaren van verkocht. Het tweede album Vandaag heeft inmiddels de grens van de 100.000 verkochte exemplaren doorbroken. Daarnaast staan Rosanne, Kijk Omhoog en Pak Maar M'n Hand, vrijwel onafge broken in de hitlijsten. Evers Slaat Door is ontstaan voor de presentatie van de CD van het programma Evers Staat Op. De band met drummer Edwin Evers die verder uitsluitend uit topmusici bestaat, is inmiddels uitgegroeid tot een begrip. De groep stond al tweemaal voor een uitverkocht Ahoy. De 11- koppige band brengt een bruis ende show met groovy jaren '70 en '80 repertoire. Begonnen als Engelstalig bandje uit de Peel is Rowwen Hèze in de afgelopen twintig jaar uitgegroeid tot een van de grote acts in de Neder landse popmuziek. Nu zullen ze Goes laten meegalmen met liedjes in het Limburgs dialect. Aanvang 18.00 uur. door j0sie kneepkens MIDDELBURG - Elk jaar krijgen jonge Zeeuwse ar tiesten de kans om op het Nazomerfestival podiu mervaring op te doen. Ze lopen een korte stage bij een band en geven geza menlijk een concert. De 16-jarige zangeres Noortje Wijker en 13-jarige drummer Matthijs Sturm staan zaterdag 30 augustus op het Abdijplein in Middelburg met de Ameri kaanse/Nederlandse formatie Melou. Deze groep rond zange res en muzikante Annie Goodchild, opgericht in Guate mala, brengt een verrassende cocktail van soul, jazz, folk, reg gae, bossanova, swing en blues. "Goodchilds zwoele en tegelij kertijd pittige stemgeluid doet bij vlagen denken aan dat van Vieira (Zuco 103). Melou een melange die je nogmaals be stelt" schrijft FRET Magazine. Na hun debuutalbum Commu nication verscheen begin juni dit jaar het album Battery Park, dat minstens zo goed is. We gaan nog veel van deze dame horen. Aanvang: 22.30 uur. Entree: gratis, www.nazomerfestival.nl. Noortje Wijker en Matthijs Sturm treden 30 augustus op met de band Melou. foto: pr VEERE - Het Storioni Trio Am sterdam geeft zondag 24 au gustus een kamermuziekcon cert in de Grote Kerk in Vee- re. Het trio opgericht in 1995, dankt zijn naam aan de Laurentius Storioni viool uit Cremona, die wordt be speeld door Wouter Vossen, geen onbekende in de Neder landse kamermuziek. Het trio werkte eerder met leden van het Emerson Kwartet, het Vermeer Kwartet en het Al- tenberg Trio Wien en met grootheden als Isaac Stem. Menahem Pressler en Ralph Kirshbaum. Het drietal be schikt over een zeer breed re pertoire dat van Haydn en Mozart via Beethoven. Schu bert. Ravel en Shostakovich leidt naar werken van eigen tijdse componisten. Interna tionaal is het trio zeer actief. Ze gaven concerten in de be langrijkste muziekcentra van de wereld, zoals Camegie Hall in New York. Wigmore Hall in Londen en tournees door India, het Midden-Oos ten en de Verenigde Staten. Bezetting: Bart van de Roer (piano). Wouter Vossen (vl ooi) en Mare Vossen (cello). Aanvang: 15.30 uur. Entree: 15.00/12.00 euro. Kaarten: 0900-3300033 en www .theaterverkoopzee- land.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 40