k<5). v€/aw Schoonmaker/glazenwasser OSB case Schoonmaakbedrijf Deira 'IK VIND DAT HET ANDERS MOET' MUSIC STORE dé Weekkrant De Faam Powered by JobTrack.nl www.musicstore.nl DE AMD is nog op zoek naar een jongere gemotiveerde medewerker voor de functie van: Schoonmaakbedrijf Delta t.a.v. dhr. C. Meulmeester p/a Hermesweg 3 - 4382 ND Vlissingen e-mail: acleancase@zeelandnet.nl Industriële brand/veiligheidswachten Gediplomeerde brandwachten Woensdag 20 augustus 2008 - Pagina 34 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmarkt *- Ridderikhoff is gespecialiseerd op het gebied van brandweer en veiligheid en is onderdeel van RICAS. Ridderikhoff werkt in opdracht van bedrijven of instellingen, maar ook in opdracht van bijvoorbeeld hulpverleningsdiensten van de overheid, waaronder de brandweer. Naast consultancy- en opleidingsactiviteiten bieden RICAS en Ridderikhoff ook geïntegreerde veiligheidsconcepten aan. Voor Ridderikhoff zijn we op zoek naar: Industriële brand/veiligheidswachten Als brand/veiligheidswacht houd je preventief toezicht ter voorkoming van brand in de (petro)chemische industrie waar werkzaamheden een verhoogd (brand)risico met zich meebrengen. Je houdt toezicht bij brandgevaarlijke werkzaamheden als lassen en slijpen en controleert werkvergunningen. Daarbij let je ook op de veiligheid in het algemeen zoals het dragen van PBM's (persoonlijke beschermingsmiddelen) van alle werknemers op je werkplek. Je bent verantwoordelijk bij calamiteiten voor het alarmeren van hulpdiensten, het evacueren van mensen en het bestrijden van een (beginnende) brand. Gediplpmeerde brandwachten Als gediplomeerd brandwacht kan je naast de normale werkzaamheden als brand/ veiligheidswacht tevens ingezet worden bij een brandweerkorps in de repressieve dienst. Je draait en oefent geheel mee met de beroepscollega's.Verder worden gediplomeerde brandwachten, na het volgen van diverse modules, ingezet bij evenementen, winkelcentra, vliegvelden en theaterdiensten. Kortom een afwisselende baan. Wij vragen Een VOG-verklaring Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift op minimaal VMBO niveau Een rijbewijs A of B en bezit van eigen vervoer Een goede gezondheid (keuring voor het werken met ademlucht is verplicht) Geen hoogtevrees of claustrofobie Technisch inzicht Bereidheid tot avond-, nacht- en weekenddienst Voor de gediplomeerde brandwachten komt daarbij Het rijksdiploma Brandwacht (manschappen) Wij bieden Een opleidingstraject voor beide functies waarin diverse aanvullende trainingen worden verzorgd. Na deze periode wordt u onder begeleiding ingezet. Naast een uitdagende werkomgeving bieden wij een uitstekend salaris. Ter indicatie: Het basissalaris bij aanvang excl. toeslagen en reiskosten; 1.800,00 tot 2.000,00 bruto per maand. Na gebleken geschiktheid zijn er voldoende doorgroeimogelijkheden aanwezig. Natuurlijk bieden wij ook goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een premievrije pensioenregeling en het Employee Benefit Programma Score waarin je gebruik kunt maken van leuke aanbiedingen en kortingen. Interesse? Solliciteer dan direct online via www.ridderikhoff.eu of neem tijdens kantoortijd (08.00 uur tot 16.30 uur) contact op met Bauke Verzijl op 010 - 437 34 55 of via de e-mail: baukeverzijl@ridderikhoff.eu. Herken jij jezelf? Kijk op www.hivos.nl I jmr— - T- Veranderingen. Moderniseringen, f HV IJl Als je erop terugkijkt is altijd mak- s* keiijker te beoordelen of de veran deringen positief zijn geweest of juist niet. In Dé afslag \egt Sander van Walsum de veranderingen vast die plaatsvinden in een boe rendorp aan de IJssel aan het be gin van de jaren '60. In tegenstel ling tot de meeste inwoners van het dorp, heb je tijdens het lezen steeds het idee dat er iets eigens verloren gaat. Aan het eind van het boek kan dat boek kan dat gevoel echter ver anderd zijn. Terwijl sommige bewoners nu zeggen dat de veranderingen wel erg snel zijn gegaan, komt het gevoel boven dat niet alles zo slecht is geweest. Of je kijkt naar het leven zelf! Prachtig geschreven, met de intrigerende vraag wat er nu echt in de Dolomieten is ge beurd. Sander van Walsum, De afslag, Atlas, 17,50 euro. De Music Store organisatie is een landelijke keten van 130 entertainmentwinkels met zowel eigen als franchise filialen. Music Store onderscheidt zich door de persoonlijke benadering, een uniek klantenbestelsysteem en door het brede productaanbod. Wij richten ons op de verkoop van CD's, DVD's, Games, boeken en event tickets. Voor de vestiging in de Vlissingen zoeken wij een Store Manager (38 uur p/wk) Verkoopmedewerkers (uren n.o.t.k.) Wij zoeken kandidaten waarop van toepassing is: Kennis van (populaire) muziekrepertoire Affiniteit met multimediaproducten Een commerciële instelling Verantwoordelijkheidsgevoel Goede communicatieve vaardigheden Stressbestendig en flexibel inzetbaar Bij voorkeur ervaring in de branche Bij aanname sen Nintendo Wii als welkomstbonus! Spreekt een groeiende organisatie met het oog op de toekomst je aan, dan nodigen wij je uit z.s.m. een sollicitatiebrief met C.V. voorzien van min. 2 referenties te sturen naar: Music Store, t.a.v. de heer E. Bestman, Haverstraat 76, 2153 GB NIEUW-VENNEP of pz@rigusound.nl Het kastenstelsel in India maakt het onmogelijk om een stap voor uit te maken. Als je je houdt aan de gangbare conventies. In het op merkelijk vormgegeven De Witte Tijger doet Balram Halwai in een gesproken brief aan der Chinese itlfirn premier Wen Jiabao verslag van 11 S|l Ki Hb zijn schreden op het pad naar suc- JSJf %f0cesvol ondernemerschap. Omdat de Chinees in de media heeft aan gegeven dat hij bij een komend bezoek het 'echte India' wil leren kermen, helpt Halwai hem vast op weg met een verslag van zijn niet bepaald rechtschapen levenswandel. Daarbij schept hij voor de opmerkzame lezer een haar scherp beeld van het moderne India. Zonder de pretentie een blauwdruk te geven. Want een witte tijger wordt ten slotte maar een in een complete generatie geborenAia- vind Adiga, De Witte Tijger, De Bezige Bij, 18,90 euro. Tomés Eloy Martinez Wat doe je als schrijver van een De tangozanger tangoboek die hoort over 'de beste tangozanger' ooit, waarvan nooit iets is opgenomen? Precies! Je reist af naar Buenos Aires en probeert een optreden bij te wonen. Voor Bruno Cardogan is dat echter niet r 20 makkelijk. De zanger Julio Mar- tel treedt namelijk onaangekondigd en 0p onverwachte plaatsen op. m Van een echte vervulling van dat verlangen komt het dan ook niet. Bij zijn ontmoeting met Martel is het inmiddels te laat.Maar op de een of andere manier gaat het boek daardoor meer over tango dan het anders zou kunnen gaan. Het soms bijna radeloze verlan gen van Cardogan wordt als het ware één met de tango. En dat geldt ook al voor de stad die en passant wordt beschre ven. Een boek vol verlangen en passie. Tomas Eloy Marti nez, De tan-gozanger, Cossee, 12,50 euro. Woon jij in de regio Walcheren en ben je in bezit van rijbewijs? Dan bieden wij je een afwisselende baan voor 38 uur per week, met vanzelfsprekend een goede beloning! Je kunt een schriftelijke reactie, vergezeld van je cv met een recente pasfoto, voor 5 september opsturen of mailen naar onderstaand adres, of bel voor informatie tel. 06 55 78 43 21. GECERTIFICEERD SCHOONMAAKMMIJF 1-ihUt Big Wine Adventure Special Interest Top Gear-presentator Ja mes May en de bekende wijnschrijver Oz Clarke gaan op ontdekkingstocht door de wijngebieden van Californië. Hun avonturen zijn sinds begin augustus ook te bekijken op dvd. De dubbel-dvd-box is een bij na vier uur lange reis on der deskundige leiding van May en Clarke. Na de oude wijnwereld (Frank rijk) reist het illustere duo nu dus door de nieuwe wijnwereld. Ze gaan op zoek naar de beste en slechtste wijnen, ontmoe ten bijzondere wijnmakers en zitten elkaar zoals ge woonlijk in de weg - fi guurlijk dan, aangezien het fysiek vrijwel onmoge lijk is in het door James geregelde vervoermiddel: een luxe toerbus! Het re sultaat is zeer onderhou dend met veel wijninfor matie en - inspiratie. Een absolute aanrader voor al le liefhebbers van een goed glas wijn, lekker eten en natuurlijk de uitge strekte wijngebieden van Californië. De acht afleve ringen van Big Wine Ad- venture werd eerder al door de BBC uitgezonden.

de Faam | 2008 | | pagina 34