dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG VEERE Woensdag 20 augustus 2008 - Pagina 28 INFORMATIE de OVERHEID gemeente Middelburg BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Kasteelstraat 1, 3 en 5: vervan gen kozijnen, ramen en deuren. - Loskade: plaatsen 1 traforuimte en 2 walkasten. - Nieuwe Burg 3: plaatsen reclame. - Zuidsingel 124: verbouwen zol der/balkon. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-,'gebruiks- en/ of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Baljuwlaan 63: plaatsen dakka pel. - Briljant 9: vernieuwen kozijnen (8-8). - Burgemeester Dregmansstraat 6: vernieuwen dakkapel (6-8). - Grootmede 84: veranderen ach terpui en plaatsen balkonhek (6-8). - Hoek Schroeweg/Mortierebou- levard: wijziging op eerder ver leende bouwvergunning d.d. 13 december 2005, betreft diverse wijzigingen op de plattegrond (13-8). -Laurens Stommesweg 51: sloop tuinbouwkassen (6-8). - Molendijk 34, Nieuw- en Sint Joosland: plaatsen 2 raamkozij nen (6-8). - Nieuwe Vlissingseweg 452: bouw garage (6-8). - Schepenenhof 3: sloop school gebouw (6-8). - Wilgenhoekweg 40: slopen boerenschuur en dak woonhuis (13-8). - Zusterstraat 54: uitbreiden wo ning (6-8). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een ge motiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschul digd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCEDU RE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergun ningen zijn verleend: - Noordweg 151: vergroten wo ning. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes we ken, vanaf donderdag 21 augustus 2008 tot en met woensdag 1 okto ber 2008 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunning verlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan kan vanaf vrijdag 22 augustus 2008 tot en met donderdag 2 oktober 2008 een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voornoemd(e) besluit(en) komt gedurende laatstgenoemde perio de een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. De volgende Rijksmonumenten vergunningen zijn verleend: - Herenstraat 16-18: verbouwen kantoor met bovenwoning tot psychologiepraktijk en plaatsen vluchttrap. - Langeviele 21-23: veranderen voorgevels (winkelpuien) en plaatsen gevelreclame. - Loskade 41: vervangen/vergro ten serre en raam. - Singelstraat 13: plaatsen kelder luik. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes we ken, vanaf donderdag 21 augustus 2008 tot en met woensdag 1 okto ber 2008 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunning verlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf vrij dag 22 augustus 2008 tot en met donderdag 2 oktober 2008 een gemotiveerd beroepschrift indie nen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningen rechter bij de Rechtbank Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerp besluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswij zen naar voren zijn gebracht: - Clasinastraat 1, Arnemuiden: intern verbouwen en vervangen gevelpuien (8-8). - Dam 27: verlenen van vergun ning op grond van de Monu mentenwet 1988 voor het schil deren van de gehele voorzijde. - Herenstraat 16-18: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het verbouwen van het kantoor met bovenwoning tot psychologie praktijk en vluchttrap. - Kinderdijk 46-48: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het intern verbouwen. wk34 - Akkerlaan 26, Arnemuiden: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het bouwen van een woning. - Bessie Smithstraat 2: verlenen van vrijstelling op grond van arti kel 19, derde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uitbreiden van de woning. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 21 augustus 2008 tot en met 1 okto ber september 2008 ligt bij de vak balie in het Stadskantoor het ont werp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: - Kuiperspoort 12: het aanbrengen van 2 dakvensters en dakhaken. Voor mondelinge zienswijze tele foonnummer (0118) 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelin ge zienswijze binnen de genoem de periode is het noodzakelijk tij dig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnum mer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijker wijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informtiepa- gina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. VRUSTELLINGSPROCEDURES Aagtekerke Wij zijn van plan met toepassing van artikel 19, lia 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Buitengebied Veere 1999 voor het realiseren van de plannen tot uitbrei ding van de volgende minicamping: - Minicamping "Roos en Doorn" van C.P. Bosselaar, Roosjesweg 8, 4363 RE; De plannen voldoen aan de vereisten zoals gesteld in de kadernota klein schalig kamperen en voorzien in het aanleggen van maximaal 10 extra standplaatsen met voorzieningen. De plannen tot uitbreiding passen in de 3e herziening van het bestemmings plan buitengebied dat inmiddels is goedgekeurd door GS. Dit bestem mingsplan dient samen met de kader nota kleinschalig kamperen als ruim telijke onderbouwing voor de vrijstel ling voor de uitbreiding van de mini- campings. Van 21 augustus t/m 1 oktober 2008 liggen voor iedereen het ontwerp van het vrijstellingsbesluit met de ruimtelijke onderbouwing ter inza ge. Gedurende deze termijn kan ieder een schriftelijk of mondeling zijn of haar zienswijze over het ontwerpbe sluit kenbaar maken bij het college. Voor het geven van een mondelinge zienswijze wordt u verzocht vooraf een afspraak te maken met de behande lend ambtenaar, tel.(0118) 555 219. Gapinge - het oprichten van een sanitairunit aan de Meiwerfweg 3 (art. 3.23 Wroj De (bouw)plannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met het geldende bestem mingsplan. Wij zijn van plan vrijstel ling te verlenen door toepassing van genoemd artikel. In verband hiermee liggen de ontwerp vrijstellingsbesluir ten en de relevante stukken van 21 augustus t/m 1 oktober 2008 ter in zage. Gedurende de genoemde peri ode kunt u mondeling of schriftelijk een zienswijze tegen een bouwplan bij het college indienen. Veere Er is een verzoek ingediend om een ijssalon te vestigen in het pand Kaai 1Deze vestiging is in strijd met het geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met toepassing van arti kel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening hiervoor vrijstel ling te verlenen. Het verzoek ligt van 21 augustus t/m 1 oktober 2008 ter inza ge. Gedurende deze periode kan iedereen mondeling of schriftelijk een zienswijze bij het college indienen. Als u mondeling een zienswijze wilt indie nen kunt u hiervoor vooraf een afspraak maken met de behandelend ambte naar, dhr. P. Baas, tel. (0118) 555 340 VERLEENDE VRIJSTELLINGEN Wij hebben op 12 augustus 2008 besloten om vrijstelling ex artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening te verlenen voor de uitbrei dingen van de volgende minicam- pings: - Minicamping '"t Klaproosje", Heren weg 6 4363 NS Aagtekerke; - Minicamping "Zuiderhoeve", Dis- hoekseweg 28 4371 NH Koudeker ke; - Minicamping "Oosterzicht", Klooster- weg 4 4363 SC Aagtekerke; -Minicamping "De Witte Baai", Baaiweg 1 a 4363 NN Aagtekerke; - Minicamping "De Phlox", Koude-kerk- seweg 31 4373 RE Biggekerke; - Minicamping "De Oosthoek", Aag- tekerkseweg 8 4363 RA Aagtekerke; - Minicamping "Hoekvliet", Meiwerf weg 3 4352 SC Gapinge; - Minicamping "Krabbeneiland" Krab- beneilana 1 4373 SL Biggekerke; - Minicamping "De Vleger, Dishoek- seweg 39 4371 NB Koudekerke; - Minicamping "Rustenpolder", Konin gin Emmaweg 6 4354 KC Vrou wenpolder; - Minicamping "In de Bocht", Middel- burgseweg 10 4364 TC Grijps- kerke; - Minicamping "Elzenoord", Koningin Emmaweg 2 a 4354 KC Vrouwen polder; -Minicamping "Kiekendief", Duin straat 20 4371 PN Koudekerke; Het voornemen om de vrijstelling voor uitbreiding van de bovengenoemde minicamping te verlenen is reeds eer der gepubliceerd en heeft samen met de stukken ter inzage gelegen. Het plan voorziet in de uitbreiding van een minicampingterrein met voorzie ningen en de landschappelijke inpas sing daarvan. De vrijstellingen zijn verzonden op 14 augustus 2008. De besluiten, met de bijbehorende stukken, liggen van 15 augustus t/m 25 september 2008 ter inzage. Tijdens deze termijn kan door belanghebbenden tegen het besluit beroep worden ingesteld bij de Arrondissementsrechtbank, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Belanghebbenden kun nen de voorzieningenrechter van de ze rechtbank verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen, als onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. AANVRAAG MONUMENTEN VERGUNNING Er zijn aanvragen binnengekomen om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor: Veere - hetveranderen/vergroten van een wo ning Markt 41 Westkapel Ie - het aanbrengen/vergroten van een antenne installatie Kerkeweg; De aanvragen liggen van 21 augus tus t/m 3 september 2008 voor ieder een ter inzage. Tijdens deze periode kunt u schriftelijke zienswijzen indie nen bij het college. ONTWERPBESLUIT MONUMEN TENVERGUNNING Er zijn ontwerpbesluiten gemaakt op grond van de Monumentenwet 1988 voor: Aagtekerke - het oprichten van sanitairvoorzienin- gen Kloosterweg 4; Veere - het plaatsen van een smeedijzeren hekwerk Kaai 63; De ontwerpbesluiten liggen van 21 augustus t/m 1 oktober 2008 voor iedereen ter inzage. Tijdens deze pe riode kunt u schriftelijke zienswijzen indienen bij het college. AANLEG/BOUW/SLOOP/AAN VRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Veere - het plaatsen van een luifel in glas met metalen frame Kaai 14; Wij wijzen u erop dat tegen aanvra gen géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). WET MILIEUBEHEER KENNIS GEVING MELDING ARTIKEL 8.41 De volgende meldingen hebben wij ontvangen: "Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer" I .Da Costa Club voor het veranderen van de inrichting aan de Kaapduin- seweg 13 in Koudekerke; 2.Bakkerij Vader voor het uitbreiden van de inrichting aan de Dorps straat 50 in Oostkapelle; 3.Autobedrijf Sander Wisse voor het oprichten van de inrichting aan De Padweie 1 la in Serooskerke; 4.Zeeland Pallets voor het oprichten van de inrichting aan De Zompe 45 in Serooskerke; 5.Sloopwerken Leo Hengst voor het veranderen van de inrichting aan de Achillesweg 6 in Westkapelle; ó.Camping de Boomgaard voor het veranderen van de inrichting aan de Domineeshofweg 1 in West kapelle; 7.A.C. Joziasse voor het veranderen van de inrichting aan de Prelaat- weg 9c in Westkapelle; 8.Handelsonderneming Westkapelle VOF voor het oprichten van een inrichting aan de Prelaatweg 9d in Westkapelle; 9,Onderhoudsbedrijf J. Dekker voor het veranderen van de inrichting aan de Prelaatweg 9g in West kapelle; lO.Timmer- en Afwerkingsbedrijf Hoogesteger voor het oprichten van de inrichting aan de Molen weg 70 in Zoutelande; II .Cafetaria Piet Hein VOF voor het veranderen van de inrichting aan de Langendam 3 in Zoutelande; 12.Profile De Vriewieler voor het ver anderen van de inrichting aan de Timmermanstraat 4 in Zoutelande; "Besluit landbouw milieubeheer" 13.Stal de Braamhof voor het uitbrei den en veranderen van de inrich ting aan de Braamweg 12 in Koudekerke;

de Faam | 2008 | | pagina 28