t Jeremiasse Ontdek uw nieuwe vrijheid bij Jeremiasse. Scootmobiel Mercurius 4 dé Weekkrant De Faam MARITIEM FEEST 2012 Actie Jeremiasse is al jarenlang de specialist op het gebied van hulpmiddelen. Met een gigantisch assortiment zorgproducten waaronder een enorme collectie scootmobielen in de regio verwelkomen wij u graag met een vrijblijvend en persoonlijk advies op maat. Om nog even optimaal van de zomer te kunnen genieten bieden wij nu deze scootmobiel aan tegen de scherpst mogelijke prijs. Kom snel langs, profiteer en... geniet er van! Dit topmodel heeft een actieradius van maar liefst 45 km en een topsnelheid van 15 km per uur. Nu tijdelijk zeer scherp geprijsd en direct leverbaar. Demonstratie bij u thuis is mogelijk en betalen in maandelijkse termijnen is geen probleem! De specialist in de regio! www.care2move.nl Woensdag 20 augustus 2008 - Pagina 21 Vlissingen Maritiem volgt Sail op VLISSINGEN - De Winkeliersvereniging Vlissingen heeft tijdens Vlissingen Maritiem, op zaterdag en zondag, een kramenmarkt op het Spuiplein. Er komen circa dertig kramen van de plaatse lijke winkeliers met leuke producten en aanbiedingen. De Winkeliersvereniging hoopt dat er nog meer leden meedoen aan de kramenmarkt. Dat komt de saamhorigheid en de gezel ligheid in het Centrum van Vlissingen ten gopde. door ellen de vriend VLISSINGEN - De Sail de Ruyter van vorig jaar was een topper met de tiental len windjammers voor de boulevards en de tiendui zenden toeschouwers. Dit jaar is het nautisch spekta kel wat kleiner van opzet. Ook is gekozen voor een nieuwe naam, Vlissingen Maritiem is van 29 tot en met 31 augustus. Een nieuwe naam omdat de or ganisatie, Stichting Sail de Ruy ter Zeeland, heeft besloten om elk jaar een maritiem thema centraal te stellen. Dit jaar zijn dat de platbodems en hoogaar zen. Deze schepen liggen afge meerd in de De Ruyter jachtha ven. Maar er staat ook een hoog aars op het droge op het De Ruy- terplein. Verder zijn er allerlei maritieme attracties als een schilderijenexpositie, oude am bachten, kramen met curiosa en lekkere maritieme hapjes. Vliss ingen Maritiem begint traditie getrouw met een concert in de Sint Jacobskerk. Geïnspireerd door het Michiel de Ruyterjaar heeft dirigent Albert John Ver vorst Syracuse geschreven, voor fanfareorkest en trombone kwartet. Syracuse beschrijft de laatste dagen van de grootste Nederlandse zeeheld Michiel de Ruyter, voordat hij sterft in de Baai van Syracuse. Het stuk wordt uitgevoerd door het Vlis- singse fanfareorkest Vlijt en Vol harding en het trombone-en semble Trombonata. Kaarten voor het concert zijn vanaf 22 augustus te koop bij de VW in Vlissingen en aan de kerk. Kaar ten om mee te kunnen varen op de historische schepen zijn eveneens bij de VW te koop. Ook zijn er lezingen over de bouw en bedrijfsvoering op de ze schepen. De Gibbon slack-li nes (red: koorddansen) demon streren zaterdag- en zondag middag hun sport boven de Koopmanshaven. Slack-linen is een sport die uit Amerika over is gewaaid en die beoefend wordt door kitesurfers. Op zaterdag en zondag wordt het programma om 17.00 uur afgesloten in het Dijktheater met de shantykoren. VLISSINGEN - De stichting wil van 22 tot en met 26 au gustus 2012 een evenement organiseren dat zich qua succes, grootte en het aantal bezoekers kan meten met vorig jaar. Volgend jaar de beloodsing op en rond de Westerschelde centraal, het jaar daarna de stoom- en sleepvaart. Het reddingswe zen staat waarschijnlijk in 2011 centraal. Voor dit jaar hoopt de organisatie op cir ca 25.000 bezoekers. Sail de Ruyter heet dit jaar Vlissingen Maritiem, foto: frank husslage Uitgebreide collectie hulpmiddelen Topkwaliteit producten Persoonlijk advies Mobiliteitsgarantie Revakeur en ISO gecertificeerd Nieuwe- en gebruikte hulpmiddelen Direct leverbaar Zorg voor beweging Jeremiasse Care2Move Goes Verrijn Stuartweg 43 4462 GE Goes Tel.: 0113-211 274 Openingstijden: ma t/m vrij 8.30-17.00 uur Jeremiasse Care2Move Middelharnis Pascal 17 3241 MB Middelharnis Tel.: 0187-487 702 Openingstijden: ma t/m vrij 9.00-17.00 uur Jeremiasse Care2Move Vlissingen Dreesstraat4 4384 DC Vlissingen Tel.: 0118-617 925 Openingstijden: ma t/m vrii 9.00-17.00 uur, zaterdag 10.00-16.00 uur

de Faam | 2008 | | pagina 21