Exploitant (en) Gezocht: Powered by OJobTrack.nl Banenmarkt Banenmarkt Monteur Nettendienst tic yyiiic dé Weekkrant De Faam Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 Veere geeft je de ruimte! www.veere.nl In dé Weekkrant vind je je nieuwe werk Kleurrijke mensen vergrijzen niet Uitzendbureau k. Voor een opdrachtgever in Vlissingen zijn wij op zoek naar een aantal installatiemonteurs Het betreft installatie- en koeltechniek voor een horecaleverancier. Heeft u een leeftijd vanaf 65 jaar en de beno digde kennis en ervaring, dan horen wij graag z.s.m. van u! Ook voor andere functies kunt u zich bij"ons aanmelden. Voor meer info kunt u contact opne men met onze vestiging in Breda. St.-Annastraat 8, 4811 XK Breda T. 076 514 27 81 breda@65plus.nl - www.65plus.nl Divisie Infra, afdeling Nettendienst E/C dagbladbezorgers in de zomervakantie Ter neuzen 0115-697234 Hulst 0114-370145 WWW. ASDW. NL AuTOSchAdE Woensdag 23 juli 2008 - Pagina 33 anenmarkt GEMEENTE De gemeente Veere stimuleert sociaal-culturele activiteiten en onderhoudt hiervoor negentien accommodaties. De gemeente zoekt voor aanstelling per 1 januari 2009 voor de kantines van sporthal Halve Maan te Oostkapelle en Schuttershof te Domburg en voor de exploitatie van het verenigings gebouw De Spil te Gapinge één of meerdere vakbekwame, enthousiaste en integere A. De multifunctionele accommodaties Halve Maan en Schuttershof Als zelfstandig ondernemer baat u de kantine uit en verzorgt u de horecafaciliteiten t.b.v. de gebrui kers. De gemeente verzorgt de verhuur. U krijgt een huurovereenkomst voor de kantine en u gaat nauw samenwerken met de huidige beheerders die in dienst zijn van de gemeente Veere. B. Verenigingsgebouw De Spil Als zelfstandig ondernemer beheert en exploiteert u het gehele verenigingsgebouw. U verhuurt recht streeks aan de gebruikers. Daarnaast bent u ook verantwoordelijk voor bepaalde binnenonderhouds- werkzaamheden. De afspraken worden vastgelegd in een huurovereenkomst. Meer informatie? Wilt u meer infbrmatie over de accommodaties, de inventaris, het soort gebruik c.q. activiteiten e.d., kijk dan op www.veere.nl onder "vacatures" of bel met-Tiny Schaap (0118 555402) of Lisette Kaashoek (0118 555468). Bent u een enthousiaste horeca-ondernemer (m/v) met affiniteit met het verenigingsleven? En heeft u interesse in één van de functies of een combinatie daarvan? Beschikt u óver o.a. een verklaring sociale hygiëne op grond waarvan u de benodigde drank- en horecavergunning en exploitatievergunning verkrijgt? Kunt u daarnaast een verklaring van goed gedrag overleggen? Solliciteer dan nu! Stuur uw brief met c.v. voor 1 september a.s. aan het college van B&W van de gemeente Veere t.a.v. van afdeling Welzijn, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg, onder vermelding van "sollicitatie" in de linker bovenhoek van de envelop. Mailen naar vacature@veere.nl mag ook. Geef duidelijk aan welke accommodatie uw voorkeur heeft. Een combinatie is ook mogelijk. Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet zinvol. Mogelijkheden tot het volgen van een opleiding. Voor de juiste persoon het juiste loon. Interesse of vragen? Neem dan even contact op. Adverteren? Powered by O JobTrack.nl 65^ Vier divisies maken deel uit van DELTA N.V.: Energy, Milieu, Infra en Comfort. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Kerntaken - Montage van hoog- en laagspanningsverdeel- kasten, trafostations, schakelstations en graaf werkzaamheden. - Het maken van hoog- en laagspanningsmoffen. - Het oplossen van storingen in laagspanning, OV en CAI en het uitvoeren van overig onderhoud aan CAI-netten en aan hoog- en laagspanningsnetten. Profiel - Een vmbo-E/lts-E diploma. Het bezit van de diploma's VEV Monteur laagspanningsnetten, MMI en een CAI-opleiding aansluitingen (bijvoorbeeld MHA-module CAI) is een pre. Bereidheid om zonodig aanvullende opleidingen te volgen. Wat bieden wij? We bieden je een marktconform salaris en een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. DELTA ALK levert energie, infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radio en tv-signalen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dat we een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke markt zijn we actiefin binnen- en buitenland in afvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelhui g T (ou8) 88 20 00 E vacatures$0€LTA.nl www.DELTA.nl Meer informatie? Je leest meer over deze functie op www.DELTA.nl/banen of neem contact op met de heer A. van der Kuijl, Teamleider Uitvoering Distributie, telefoonnummer (0113) 88 45 75. Belangstelling? Heb je interesse in deze vacature, stuur dan je sollicitatie, samen met je CV, voor 11 augustus 2008 per e-mail naar vacatures@DELTA.nl. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in De Faam, graag je sollicitatie voorzien van vacature code 230708-FA-15020507. Als je solliciteert naar aanleiding van onze advertentie in De Bevelander vermeld je vacaturecode 230708-BE-15020507. Ill the multi-utility company Bezorg minimaal 2 weken tijdens de zomervakantie en je krijgt naast je vergoeding ook een gratis entreebewijs voor een van de topattracties in Nederland! Ga naar www.bezorgers.nl, selecteer het dagblad dat je wilt bezorgen en vul het aanmeld formulier in of bel ons op tel.nr. 0800-023 23 33. Op de website vind je de voorwaarden.

de Faam | 2008 | | pagina 33