Van Leerzem ZomerPrikkels Sieraden van textiel in Meliskerke Een dinerbon t.w.v. 30,- IN JULI IS DELIFRANCE MIDDELBURG JARIG WIJ BESTAAN DAN 5 JAAR 16," Stempels sparen J^'CCARD Hobby huisvlijt www.piccard.nl Orgel en sopraan in Zoutelande Iedere besteding van 25,- wordt beloond! Keuze diner-buffet Mediterrane buffet Barbecue buffet 28 juli t/m 9 augustus Wijnkoperij 4950 14," Expositie Kunst- en cultuuroute op Midden-Walcheren de Weekkrant De Faam Bij iedere besteding van 25,- in ons restaurant* ontvangt u een stempel. Bij 10 stempels ontvangt u bij deelname aan: maandag t/m vrijdagavond a €21,50 p.p. Zaterdagavond a 24,50 p.p. Op zondag a 21,50 p.p. Op zondag per volw. één kind tot 12 jaar GRATIS Hotel Restaurant Piccard Badhuisstraat 178 Vlissingen Tel. 0118-413551 Om dit te vieren verloten wij onder alle bestedende gasten in de periode van een fantastische reis naar PARIJS (incl. excursies) Vraag in de winkel naar de voorwaarden. Lange Delft 111 - Middelburg Tel. 0118 - 641235 Kom langs in onze winkel voor een uitgebreid assortiment aan heerlijke wijnen en mooi gedistilleerd! Ballantine's Cointreau Baileys Zingend© soldaten JÊ Woensdag 23 juli 2008 - Pagina 30 kick OOSTKAPELLE - In de zaal van de Zionskerk in Oostkapelle is 23 juli (19.00-21.30 uur), 24 juli (14.00-21.30 uur) en 25 juli (19.00-21.30 uur) de expositie Hobby Huisvlijt te zien. Er zijn an sichtkaarten, knipkaarten, lego, schilderijen, handwerkjes, quilts, gravures en heel veel ande re dingen te zien. Ook kan het publiek een foto wedstrijd jureren. Entree is 1,50 euro voor vol wassenen en kinderen betalen 50 cent. Gelegen direct achter de boulevard Doos Aanbieding La Causse Rood/wit/rosé 12 flessen a 75d. nü voor Whisky Fles 100 cl. elders 21,99 nü voor Sinaasappellikeur Fles 70 cl. elders 17,99 nü voor Naturel/caramel/mint chocolade nü met glas Fles 70 cl. van- gg 15,99 nü voor VLISSINGEN - Drie Army Lady's zingen donderdag 31 juli onder commando van sergeant Wilson nummers van Glenn Miller, The Andrews Sister en Doris Day in Ter Reede Vlissingen. Aan vang: 19.30 uur. Gratis, foto: pr In de galerie van World of Silk is nog tot en met 30 augustus een expositie van de sieraden van Frans Beelen. foto: world of silk Molenwater 137,4331 SG Middelburg Tel 0118 - 61 33 38 Fax 0118 - 64 24 26 www.vanleerzem.nl MELISKERKE - In de gale rie van World of Silk in Me liskerke is nog tot en met zaterdag 30 augustus een expositie van de bijzondere sieraden van Frans Beelen. Haar colliers, ringen, armban den, haarsieraden en ceintuurs zijn niet gemaakt van zilver of goud, maar van textiel gecom bineerd met kralen, veren, mi neralen (gepolijst en ruw), schelpen en ander materiaal. Naast de sieraden zijn er schil- ZOUTELANDE - Sopraan Isabel Delemarre en organist Chris tian Faddegon concerteren za terdag 26 juli in de Catharina- kerk in Zoutelande. Het pro gramma bevat werken van on der andere Andriessen, Bach, Handel en Mozart. Het duo treedt zowel in binnen- als bui tenland op en komt deze zomer naar Zoutelande. "Ze koppelt een sympathieke en bescheiden uitstraling aan een schitterende sterh van grote souplesse en warmte" schreef de pers over Isabel. Aanvang: 20.30 uur en de toegang is gratis. Er is wel een collecte aan de uitgang ter be strijding van de kosten. derijen van Marga Klumper en Paul Vanhee, textiele objecten van José van Loon en is er zo wel in de galerie als in de tuin keramiek te zien van Gerdi Zwaan. Verder is ook de vaste expositie te bewonderen. Ook de silkshop met exclusieve zijden kleding en sieraden en het grand café zijn van donder dag tot met zaterdag geopend van 12.00 tot 17.00 uur. World of Silk is ook aanwezig op de jaarlijkse zomerbraderie van Meliskerke. Deze is op woens dag 30 juli van 12.00 tot 21.00 uur. Voor meer informatie over de exposities in het museum: www.worldofsilk.nl. Beet Grot VEERE - Pianist Ronald Brautigam geeft zondag 27 juli een Beethoven concert in De Grote Kerk in Veere. Brautigam is momenteel bezig met het opnemen van alle Beet hoven sonates. "Adembene mend en rebels: Ronald Brauti gam stormt in Beethoven de concurrentie voorbij" schrijft Süddeutsche Zeitung en Car- sten Dürer zegt: Brautigams be werkingen van de Beethoven sonaten behoren tot de span nendste van de markt". In Veere staan de opus-nummers 101, 109,110 en 111 op het program ma. Ronald Brautigam wordt gezien als een van de belang rijkste pianisten, die Nederland rijk is. In 1984 werd hem de Ne derlandse Muziekprijs uitge reikt. Sindsdien treedt hij overal ter wereld op met zo ongeveer alle vooraanstaande orkesten als het Koninklijk Concertge bouw Orkest, BBC Philharmo nic Orchestra, Scottish Cham ber Orchestra en het London Philharmonic Orchestra. Te vens werkt hij samen met diri genten als Riccardo Chailly, Charles Dutoit en Simon Rattle. Daarnaast heeft Brautigam een grote passie ontwikkeld voor de fortepiano, waarop hij steeds vaker te beluisteren is met di verse oude muziekensembles onder leiding van grootheden als Frans Bruggen, Roger Nor rington en Philippe Herreweg- he. Hij speelde onder meer tij dens de Salzburger Festspiele, de Londense Proms en New York's Mostly Mozart Festival en is jaarlijks te gast bij het Eng lish Haydn Festival. Zijn opna mes voor het Zweedse label BIS zijn herhaaldelijk in de prijzen gevallen: zijn Mozart, Haydn en Beethoven CD's werden met een Edison (2006), de Cannes Classical Award (piano cd van het jaar 2004) acht maal een Choc du Mois in Le Monde de la Musique, twee keer een Diapas on's d'Or en een Diapason d'Or de l'Année onderscheiden. Aan vang: 15.30 uur. Entree: 15,00/12,00 euro. Kaarten: ww.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033. SEROOSKERKE GRIJPSKER KE - Al vele jaren worden op diverse plaatsen in Zeeland kunstroutes georganiseerd. In het weekend van vrijdag 25 en zaterdag 26 juli en vrij dag 29 en zaterdag 30 au gustus zijn diverse ateliers geopend van de Walcherse dorpen Serooskerke-Grijps- kerke tijdens de Kunst- en Cultuurroute Walcheren. Er is van alles te bekijken. Van figuratieve kunst tot aquarel en zeegezichten. Van antieke rijtuigen, sleeen en hekwerk tot acryl en olieverfschilderij en. Ook liefhebbers van sier raden, Afrikaanse kunst, houtsculptuur, hoeden en fo tografie komen tijdens de route aan hun trekken. Ver der zijn er kunstwerken van glas. klei, brons, porselein en xuan-papier. In totaal zijn er vijfendertig deelnemende kunstenaars die hun deuren open zetten voor het publiek. De route is op de vrijdagen van 12.00 tot 20.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Een folder met al le deelnemers en locaties is verkrijgbaar bij de VW-kanto- ren, het gemeentehuis en bij de deelnemers. Verder is er op 25 en 26 juli een over zichtstentoonstelling in De Zandput in Serooskerke. Meer info: www.kcmiw.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 30