gered Loodshuizen Eerste editie Festival Groove to Chill Spelen j 10% Wereldhorloges.nl heeft keuze uit meer dan 2500 modellen dé Weekkrant De Faam Van de vier loodshuizen verkocht Drie van de loodsenhuizen zijn nu verkocht Selectie spelers Jong Zeeland Organist Meisner in de kerk BESTEL ONLINE Voer de actiecode WHK in en u ontvangt 10% lezersvoor- EXTRA LEZERS KORTING DE BESTE TIJD Voor meer productinformatie kijk op www.whk.nl Voor 16:00 uur besteld en betaald? De volgende werkdag geleverd! Woensdag 23 juli 2008 - Pagina 12 gers en is afgeschermd met een net. Door de bemiddeling van De Pagter en de uiteindelijke verkoop lijken de huizen van de ondergang gered. "In principe zijn de omwonenden positief. Wel zijn er zorgen wat er bij voorbeeld met het tuintje tus sen de huizen gaat gebeuren", verklaart Arjen. En vervolgt: "Ik ga er vanuit dat omwonenden en nieuwe eigenaren hun ver stand gebruiken en met elkaar gaan praten. Het ligt aan de por temonnee of de eigenaars de panden in goede staat krijgen. Dat het rijksmonumenten zijn is een voordeel. Daardoor be staan er aantrekkelijke leningen met een lage rente tarief via Mo numentenzorg Een groot deel van de loodsenhuizen krijgt weer bewoners. Keert de oude glorie terug in de Spuistraat..we gaan het bin nenkort zien. de nieuwe eigenaren van de panden gaan in elk geval zeer voortvarend aan de slag. foto: jaap wolterbeek. door marcel van der voort VLISSINGEN - "Van de vier loodsenhuizen aan de Spuistraat in Vlissingen zijn er inmiddels drie verkocht", ver telt Arjen de Pagter van De Pag ter Vastgoed in Middelburg. "De eerste twee panden gezien vanaf het chinees restaurant ko men in gebruik als woonhuis. De derde krijgt waarschijnlijk op de begane grond een kan toorfunctie en daarboven wor den twee appartementen ge maakt. In het vierde huis zou aanvankelijk een specialiteiten restaurant komen. Wij waren met een gegadigde in gesprek. Die koos uiteindelijk voor een andere locatie. Ondertussen zijn de onderhandelingen be gonnen met een nieuwe ge gadigde. Die heeft in de ruimtes boven plannen voor een Bed and Breakfast. Wat er beneden moet komen is onduidelijk. Lijkt mij een serieuze kandidaat die reeds met vergunningaan vragen bezig is. Ook wordt er geïnformeerd naar de brandvei ligheid", laat Arjen weten. Op één van de jugendstilhuizen zijn dakleien vernieuwd. Een pand staat inmiddels in de stei- door tara de vriend VLISSINGEN - Na vijfjaar Groove to Chill feestjes op verschillende locaties in en rondom Vlissingen is het nu écht tijd voor de eerste editie van het Groove to Chill Festival. Op zaterdag 9 augustus is het festivalterrein aan de le binnenhaven in Vliss ingen. Daar is een openluchtfeest met drie podia, waar het feest zich tussen 14.00 en midder nacht afspeelt. De eerste bin nenhaven is vlakbij het NS station in Vlissingen, dus pri ma bereikbaar voor alle feet- gangers. Techno Op het Groove to Chill podium staat techno in de breedste zin van het woord centraal. Groove to Chill debutant Se cret Cinema zal bijgestaan worden door Paul Hazendonk, Patch Park, Eva Maria Marti- ne, Juan Sanchez, Hans en Groove to Chill residents Dou- bleRD. Groove to Chill residents DoubleRD. foto: p.r. House Op het Oost West, House Best podium is er van 14.00 tot 23.00 uur alles wat het house, latin en eclectic genre te bie den heeft. Regionale Dj's als Satum, Funky Ro en Levi staan zij aan zij met nationale artie sten als Jeremaine S, lip De- luxe, Chris Rox en Sidney Samson. Het podium wordt gehost door MC Awi. En dan is er ook nog het Voidd Minimal Stage, met artiesten als Steady Dou glas, Mr. Manoah, Gruis Luxaflex, Moritz en Esther. Kaarten Kaarten kosten in de voorver koop 15,00 euro en 18,50 euro aan de deur. Ze kunnen'via in ternet besteld worden, maar zijn ook te koop bij Primera en Enteny Kadoshop. MIDDELBURG - De se lectie spelers Jong Zee land voor de wedstrijd te gen Jong Sparta Rotter dam is bekend. Zij spelen woensdag 6 augustus vanaf 19.30 uur op het terrein van v.v. Zeelandia in Middelburg. Twintig spelers en vier 'op roep spelers'. De selectie be staat uit Rick Wiegmans (doelman), Jeffrey Booy (Zeelandia/ Middelburg) Brian de Waele (doelman, Breskens), Rico Witsenburg, Sander Goedegebuure, Ray mond Wolf, (Vlissingen), Jor- dy Nyland, Houssein Bou- zambou (RCS), Robin Mc- Taggert, (HW'24), Guus Toornstra (Dauwendaele), Afaro Pentury, Arjan Hamel- inck (Zaamslag), Timmy Faasse, Ramazan Kesikbas (Terneuzense Boys), Tho mas Groeneveld (Bruse Boys), Leen IJzekenberg (Duiveland), Etienne Mallie (Kloetinge), Niek van Sprun- del (Aardenburg), Josimar Pattinama (Jong Ambon), Jonathan Constancia (Ter- neuzen). Eventueel oproep baar: Tim Siersema (doel man, HW'24), Tim Meche- link (Hoek), Levi Waisappi (Jong Ambom) en Teun Rentmeester (Kloetinge). Jong Zeeland wordt ge- coached door Dolf Roks en de assistent coaches Ad Roovers en Edwin Kriens. Elftalleider is Ton Uitterhoe- ve, de verzorging is in han den van Silvia de Vos en Jaap Wesdijk. Scheidsrechter is C. Bos met assistent scheids rechters M. van de Ketterij en C. Riemens. VLISSINGEN De middag- pauze-orgelbespeling orgel in de Sint Jacobskerk in Vlissingen wordt op vrijdag 1 augustus vanaf 12.00 uur verzorgd door de Duitse or ganist Andreas Meisner. Hij studeerde Evangelische Kerkmuziek aan de Hoge^ school voor Muziek in Keu len en Orgel bij professor Ludger Lohmann in Stutt gart. Hij is organist van de Altenberger Dom en mede werker aan de Internationa le Orgelacademie in Alten- berg. Hij speelt tijdens dit concert muziek van onder andere Vivaldi, Buxtehude, Bach en Rheinberger. deel op het gehele assortiment van Wereldhorloges.nl www.whK.nl Deze actie is geldig tot 1 september 2008 dé Weekkrant heeft samen met Wereldhorloges.nl speciaal voor u 5 schitterende olympische aanbiedingen gemaakt. Op de toch al lage prijzen ontvangt u nog eens extra 10% KORTING. Q Gant Time herenhorloge Type: W10001, Quartz uurwerk, analoog, lederen band, mineraal glas. Garantie: 24 maanden Van voor 122,00, extra lezersvoordeel 12,20 B Casio horloge Type EFA-115D-1A1, Quartz uurwerk, stalen band. Met alarm, stopwatch etc. Garantie: 12 maanden Van voor 99,00 extra lezersvoordeel 9,90 Obaku herenhorloge Type V103GCIRN, Quartz uurwerk, titan glas, mooie lederen band. Garantie: 24 maanden Van 13£^Jt) voor 129,00 extra lezersvoordeel 12,90 Q Ingersoll herenhorloge Type IN6901SL, Mechanisch uurwerk, automaat, 38 jewels, gangreserve indicator. Garantie: 24 maanden Van £43^6 voor 222,00 extra lezersvoordeel 22,20 Esprit dameshorloge Type 4325923, Quartz uurwerk, mineraal glas, prachtige band. Garantie: 24 maanden Van 89£tfvoor 77,50 extra lezersvoordeel 7,75

de Faam | 2008 | | pagina 12