Smikkelen en smullen in 't Polderhuis Zomer concert Jl Openingstijden in de periode van 19 juli t/m 9 augustus BBHBEHIHH L<>GUS dé Weekkrant LOGUS Vlissingen Magazijn Profcenter: LOGUS Goes-Zuid Showroom: gesloten Nobelweg 1 van 19 juli t/m 9 augustus LOGUS Goes-Noord De Faam Namen hof Lustenburg onthuld AbdijNieuws Het laatste nieuws van de Provincie AbdijNieuws, de informatierubriek van het provinciaal bestuur vindt u op www.zeeland.nl/abdijnieuws. Provincie Zeeland Geen internet? Bel voor een afdruk van AbdijNieuws naar het informatiecentrum: 0118-631400. Voor officiële mededelingen zie ook elders in dit blad. Abdij 6, Postbus 6001,4330 LA Middelburg Tot haar spijt ziet Maatschappelijk Werk Walcheren zich genoodzaakt de spreekuren van het Sociaal RaadsliedenWerk in Domburg in de maanden juli en augustus geen doorgang te laten vinden. Met ingang van 1 september 2008 zal het spreekuur tot nader order uitsluitend plaats vinden op de 1e maandagochtend van de maand. maatschappelijk werk Walcheren Marie Curieweg 9-13 OPEN van ma. t/m vr. T. 0118 - 69 00 25 08.30 - 17.00 uur, za. gesloten Showroom: gesloten van 19 juli t/m 9 augustus Magazijn Profcenter: OPEN van ma. t/m vr. 08.00 - 12.00 uur en 13.00- 17.00 uur za. gesloten Showroom: gesloten van 19 juli t/m 9 augustus T. 0113 -24 95 31 Albert Joachimikade 33 T. 0113-21 54 01 Woensdag 16 juli 2008 - Pagina 5 WESTKAPELLE - In en rond het Polderhuis in Westka- pelle is vandaag (woensdag 16 juli) van alles te doen. In de tuin is er weer Smikkel- dag met proeverijen van al lerlei lokale lekkernijen. Te voet of op de fiets kunnen bezoekers meedoen aan de Me- moriatochten. Er zijn vier ver schillende afstanden: 4, 15, 21 en 42 kilometer. De tochten kosten 1,50 per stuk. Onderweg zijn er opdrachten te doen. Voor kinderen zijn er verschillende speurtochten in het dorp, kos ten 2,50 en dat is inclusief een glas limonade aan het eind. DOOR: HENNYVERKERKE OOSTKAPELLE - De Stich ting Oostkapelle Cultureel houdt vanavond (16 juli) een zomeravondconcert in de dorpskerk in Oostkapel le. Het begint om 20.00 uur. Leen de Broekert speelt piano en Martijn Kooiman cello. Zij brengen muziek van Robert Schumann, Max Bruch, Felix Mendels- sohn-Bartholdy en Gabriël Fauré. Toegang: vrijwillige bijdra ge- De twee nieuwe woongebouwen voor senioren aan 't Hof Lus tenburg (Koudekerkseweg) in Middelburg hebben de toepasse lijke namen: Adriaan en Olivier gekregen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst voor bewoners en genodigden - in een tent op het parkeerterrein - introduceerde projecdeider Patricia van den Berge van Woongoed de nieuwe namen voor de twee gebouwen. BOUW- CR Kijk voor meer informatie op www.logus.nl DOOR TARA DE VRIEND MIDDELBURG - Dit jaar is er weer het vertrouwde Mosselfestival in Middel burg. Op donderdag 17, vrijdag 18 en zaterdag 19 ju li zullen de Vlasmarkt, het Koorkerkplein en ook weer het Damplein in het teken staan van het kleine schelp dier. De horecaondernemers op die locaties laten de mensen genie ten van veel verschillende mos sel- en andere zeevruchtenge rechten. Ook kunnen bezoekers aanschuiven op het terras en genieten van de artistieke bij dragen die door straat- en ama teurartiesten ten toon worden gesteld. Op donderdag is straat artiest Huub Cooijmans er. Tij dens vier voorstellingen die hij geeft zal hij zijn publiek laten genieten van hilarische comedy en spectaculaire acts. Hij jong leert, goocheldt, gooit met dia bolo's en zelfs brandende fak kels vinden hun weg door het luchtruim. Op donderdag avond treedt The Old Firm op het podium bij de Rode Oren en de Mug op. De band maakt Schotse en Ierse folkrock. De meidengroep Tresj vertoont haar percussiekunsten op vrij dag en zaterdagavond op het Damplein en de Vlasmarkt. Op zaterdagvond treedt de forma tie Basta op. Zij maken gezellige gitaarmuziek en bekende mee zingers. Speciaal voor het Mos selfestival komt Junior Dance Act weer even bij elkaar. Onder Het Mosselfestival van vorig jaar trok heel veel eters en publiek, foto: Archief De Faam leiding van Aglaya Andi Ganjoe, welke danst bij het Broadway Dance Center, danst de groep meiden van tussen de dertien en de negentien jaar de sterren van de hemel. Liedjesman Frank van Es speelt Engels- en Nederlandstalige ballades en meezingers. Met gitaar, accor deon en mondharmonica's brengt hij zijn repertoire op donderdag en vrijdagavond. Raymond van Kralingen en zijn merrie Nimba vertonen ook dit jaar weer hun klassieke rijkun sten. Op zaterdagavond zal de ze combinatie twee keer te be wonderen zijn bij de Graan- beurs en op de Vlasmarkt. Ook treedt de Tilburgse groep Desti ne op. Zij combineren de feel- goodvibe van powerpop met de intensiteit van punkrock. In middels is het een vast gegeven dat Copycat optreedt op het Mosselfestival. De band heeft een zeer gevarieerd repertoire en speelt nummers van onder andere Queens of the stone age, Robbie Williams en Freak Po wer. De Middelburgse Marsha zingt vrolijke popsongs tot ge voelige zwoele ballades. En de Zeeuwse heren van Smout ma ken gezellige Nederpopmuziek. Nieuw in Zeeland is buikdanse res Majidah. Zij verzorgt optre dens en workshops en geeft te vens wekelijkse lessen in Mid delburg en Vlissingen. Samen met een groep enthousiaste leerlingen treedt zij op. Voor de kinderen is clown Fröbel aan wezig. Voor ieder kindje maakt hij een hele speciale ballon. Van een fiets tot Donald Duck en van een mooie hoed tot een kik ker, in een mum van is er een ballonnenversie van klaar. Meer informatie via www.mos- selfeesten.nl. OllvkH

de Faam | 2008 | | pagina 5