Xit M(t wM fpcii m tm Circus Bongo viert dertigjarig jubileum Zaterdag 19 MflBB Concert van het Orion Ensemble Voorstellingen Nieuwe exposanten tonen hun kunstwerken in Galerie Dumais dé Weekkrant De Faam Wegens succes verlengd tot en met 31 augustus Uw totaal vernieuwde woonwinkel. 2008 Aanvang 14.00 nnr Einde 22.00 uur mSL3 UT ,j www.tpcadzand.nl VOORVERKOOPADRESSEN UW WOONWINKEL OOK OP www.morres.com rtn m Meer kopen is meer voordeel. De actie "Meer kopen is meer voordeel" is een groot succes. Als u nog niet geprofiteerd heeft, kom dan nu bij ons langs. Want u kunt met gemak honderden euro's verdienen. Zo werkt het: 500 euro of meer een cheque t.w.v. 5% Naast de waardecheque actie hebben we ook 1.000 euro of meer een cheque t.w.v. 10% vele aantrekkelijke aanbiedingen op actuele 1.500 euro of meer een cheque t.w.v. 15% woonaccessoires en woontextiel. 2.000 euro of meer een cheque t.w.v. 20% En opruiming met kortingen tot wel 70%. I Morres Wonen Hulst (Zeeuws-Vlaanderen) ALLE DAGEN OPEN Industrieterrein Tol-Morres Industrieweg 2 4561 GH Hulst (Z-V) Tel. 0114-388 388 ma-do 10.00-18.00 uur vrij 10.00-21.00 uur zat-zon 10.00-18.00 uur www.morres.com 24 uur per dag 7 dagen per week Meer informatie en alle actievoorwaarden vindt u in onze woonwinkels of op www.morres.com Kinderen tot en met 12 jaar gratis mCTORPÜUM O i GRIJPSKERKE - Het Orion En semble geeft op donderdag 17 juli een concert in Boerderijga lerie De Ossenberg aan de Sin- gelweg in Grijpskerke. Het ka mermuziekgezelschap bestaan de uit Pauline Terlouw op viool, Carla Schrijner op cello en pia nist Leonard Leutscher, brengt een programma met werken van Achron, Stutchevsky, Wil liams, Leutscher, Rachmaninoff en Piazolla ten gehore. Het con cert van het ensemble begint om 20.00 uur. De toegangsprijs is elf euro. Kaartverkoop: 0118- 625284. Voor meer informatie zie de website: www.deossen- berg.nl. Woensdag 16 juli 2008 - Pagina 28 MIDDELBURG - Noortje van Middelkoop en Harm Hoeve ge ven vrijdag 18 juli een panfluit/orgel en pianoconcert in de Koorkerk Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop vanaf 19.00 uur aan de zaal. foto: noortje van middelkoop. VEERE - Vanwege omstan digheden is het concert van de zusjes Terwey dat zater dag 19 juli zou plaatsvin den in de Grote Kerk in Veere afgelast. Min of meer toevallig bleek stervio list Sasha Rozhdestvensky in de buurt zijn zodat Mu ziek Podium Zeeland hem gauw samen met Mikhail Mouratch kon strikken. De heren brengen werk van Part, Piazzola, Ravel en Beethoven. Sasha wordt gezien als een van de grootste talenten uit de hui dige Russische school. Dat bleek al in 1994, toen hij het speciaal geschreven Concerto Grosso nr.6 van Alfred Schnittke in pre mière bracht samen met de Royal Stockholm Philharmonic. Engagementen volgden bij be faamde orkesten als de Bamber ger Symphoniker, de Leningrad Philharmonic, het Orchestre Philharmonique de Monte Car lo en vele anderen. Hij speelde op grote festivals als BBC Proms, Tanglewood en Flanders en op grote concertpodia ais the Car negie Hall, Royal Albert Hall, Barbican and Festival Hall Lon don, Concertgebouw Amster dam en vele anderen. Sasha stu-1 deerde aan de Russische School, het Conservatorium in Moskou, Parijs en aan de Koninklijke mu- ziekschool van London. Yehudi Menuhin noemt hem "Een van de meest getalenteerde en ver fijnde violisten van zijn genera tie." Menuhin was een wereld beroemd Amerikaans (later Brit se) violist (1916-1999). Voor het optreden in Veere komt Sasha met zijn vaste begeleider Mik hail Mouratch. Samen brengen zijn een intrigerende program matische mix van de klassieke canon en hedendaags materiaal in zijn meest toegankelijke vorm. Rozhdestvensky speelt op de Guameri del Gesu 1734 Had dock viool. Aanvang: 20.00 uur. Entree: twaalf euro. Donateurs: tien euro. Scholieren: acht euro. Kaartver koop: www.theaterverkoopzee- land.nl en 0900-3300033. Circus Bongo bestaat al weer dertig jaar. Vanaf 26 juli reist ze met een speciale voorstelling door de provincie, foto: circus bongo ZEELAND - Het Nederland se Circus Bongo bestaat al weer dertig jaar. Om dit te vieren reizen ze met een speciale voorstelling door onze provincie. Het circus begint 26 juli op cam ping Scheldenoord in Baarland, 27 juli Hof Twistvliet Vrouwen polder, 28 juli camping De Wit te Raaf in Amemuiden, 29 juli camping Pekelinge Oostkapelle en eindigt 30 juli op camping Duinhoeve in Burgh-Haamste- de. Vanwege het jubileum reist ze met een bijzondere selectie van circusartiesten. Van jongleurs tot trapeze artie ste, van rolschaatsact tot boer- derijdierendressuur en hand stand, motoracrobaat. Persona ge Bongo en clown Dropje ver bindend alle sferen en stijlen met hun korte hilarische acts. Nostalgische woonwagens, een authentieke theatertent, de sfeervolle aankleding en de prachtige decoraties zijn al der tig jaar de ingrediënten van Bongo. Aanvang: 19.00 uur. Voorver koop aan de circuskassa van 11.00 tot 12.00 uur en dertig mi nuten voor aanvang. Schoon dijk e: Slagerij Tresonie Cadzand: Café Buitenlust Cadzand-Bad: VVV IJzendijke: Café Hofzicht Groede: Total Tankstation v.d. Hein/iel Zaamslag: Café de Griete Axel: Bakkerij Lako VLISSINGEN - Wegens de grote belangstelling en ver koop van kunstwerken in Ga lerie Dumais in Vlissingen, hebben de kunstenaars nieuw werk aangeleverd. Te vens zijn er twee nieuwe ex posanten bijgekomen: Trudy Visser exposeert haar serie glaswerken met gouden weerschijn als subtiele weer gave van dit intrigerende or gaan. De sieraden van Ger- janne Wiersum Huisman kun nen het beste omschreven worden als mini schilderij tjes. Het vormen echte eye catchers die menig kledings tuk opfleuren. Verder zijn er werken te zien van beeldend kunstenaar Huub Rossel on der de naam fascinatie in staal en toont MarieLuise Raczkowski dat ze zich in haar werk voornamelijk heeft laten inspireren door bewe ging, dans en muziek. Haar werk Is aangevuld met poëti sche verklaringen. Opening stijden: Donderdag tot vrij dag van 14.00 uur tot 17.00 uur, zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur. Iedere laatste zondag van de maand van 14.00 uur tot 17.00 uur. De expositie duurt tot 30 augus tus. Galerie Dumais zit aan de Lepelstraat in Vlissingen. Informatie: 06-24688723 en www.galeriedumais.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 28