PZC Over smaakvait niet te twisten, wel te adviseren. Ambulant objectleider DE KUNST VAN HET RIJDEN IN DE REGE allround kapper/kapster dé Weekkrant De Faam BECK Powered by O JobTrack.nl Wij zijn op zoek naar een vanaf 20 uur per week. Parttime verkopers m/v voor 20 uur per week in onze winkel te Vlissingen (20 uur per week) GARTH STEIN Asito Goes BV Kapsalon ^Duclf? Woensdag 9 juli 2008 - Pagina 43 - Beck is - voor de weinigen die hem niet me teen kunnen thuisbrengen - de Amerikaan met het engelengezicht die het liefst hiphop- beats, folkpassages, de nodige psychedelica en moderne dance-invloeden door elkaar hus selt. Modem Guilt luidt de titel van z'n nieuwe cd waarop Beek oude glorietijden laat herle ven, mede dankzij het werk van-producer Danger Mouse. Naast de bekende, voornoem de ingrediënten valt vooral ook de geslaagde gastrol van Cat Power op. Voor de echte 'metalheads' onder ons: Judas Priest heeft weer een nieuwe cd uitgebracht. Nostradamus is een conceptalbum geworden rond de man die al in de 16e eeuw voorspelde dat we nu met allerlei natuurrampen te maken zouden krijgen en dat een dictator als Hitier halverwege de 20e eeuw voor hel en verdoe menis zou zorgen. De nadruk van Nostradamus ligt ondertussen vooral op mstiger werk (bal lads, midtempo) en mist wat dat betreft voor de echt metalffeaks misschien net teveel tempo. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei: (0113) 27 40 00 anenmarkt Heb je interesse in deze functie? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv per mail (duckro@zeelandnet.nl) of per post naar: Bezorg minimaal 2 weken tijdens de zomervakantie en je krijgt naast je vergoeding ook een gratis entreebewijs voor een van de topattracties in Nederland! Ga naar www.bezorgers.nl, selecteer het dagblad dat je wilt bezorgen en vul het aanmeld formulier in of bel ons op tel.nr. 0800-023 23 33. Op de website vind je de voorwaarden. DichtbijMedia. Wegener jT*"* Puur, met ijs of in de mix? Als verkoper bij Gall Gall weet je waar je over praat. Je kunt klanten alles vertellen over cognac. Maar ook over wodka en whisky. Dat is nou precies je uitdaging. Het juiste advies over de juiste drank, om welke gelegenheid het ook gaat. Uiteraard vereist zoiets productkennis en verkoopvaardigheden. En daarom bieden we je een scala aan cursussen. Verder mag je van dé drankenwinkel van Nederland natuurlijk prima arbeidsvoorwaarden verwachten. Lijkt datje wat? Aan de slag dan. Bel ons vopr meer info: 0118-440214. Stuur je brief naar Gall Gall, t.a.v. mevrouw I. Spaeter, Aagje Dekenstraat 16. 4381 RZ Vlissingen of reageer via www.gall.nl/werk. maak van genieten je werk GALLS GALL www.gall.nl/werk ROMAN Een boek dat tot een zeldzame categorie behoort. Letterlijk om te janken, terwijl je het opvallend genoeg toch een 'mannenboek' zou kunnen noe men. Door de ogen van zijn hond Enzo (inder daad, die heet niet voor niets zo) wordt het ver haal verteld van Denny Swift. Denny is gek van racen en probeert meer dan eens een stoel in een auto te bemachtigen. Vooral het rijden in de re gen beheerst hij als geen ander. Maar die regen komt hij niet alleen op het circuit tegen. In zijn persoonlijke leven moet hij barre omstandighe den zien te pareren. Bij de lezer strijden daardoor woede en ontroering soms om voorrang, dat laat ste wint het, soms zelfs met een glimlach tussen de tranen door. Om te janken zo mooi! Garth Stein, De kunst van het rijden in de regen, Mouria, 18,90 euro. Bij Asito krijgen we van onze mensen altijd te horen dat het bij pns zo leuk werken is en dat ze zich zo bij ons thuis voelen. Daar zijn we dan ook trots op. Net als op ons werk: schoonmaken. Dankbaar werk dat we met plezier, kwaliteit en zorg doen met enthousiaste mensen zoals jij. Voor diverse opdrachtgevers zoeken wij een enthousiaste ambulante objectleider. Waarom zoeken we jou? Je bent een betrokken en gedreven persoonlijkheid met gevoel voor kwaliteit. In een dynamische werkomgeving met een prettige werksfeer voel jij je als een vis in het water. Het goed kunnen omgaan met stress is jou dan ook niet vreemd. Je werkt met een gemotiveerd team en weet je mensen enthousiast te houden. Jouw sociale- en communicatieve vaardigheden komen je hierbij uitstekend van pas. Wat verwachten we van je? Zelfstandig en flexibel ga je leiding geven aan onze schoonmaakmede- werkers, waarbij je waar maakt wat wij onze opdrachtgevers beloven. Je beschikt minimaal over een proactieve instelling en een aantal jaren werkervaring bij voorkeur opgedaan binnen de schoonmaakbranche. Tevens beschik je over een rijbewijs BE. Reageren? Enthousiast geworden? Stuur dan een brief naar Asito Goes B.V., t.a.v. Dhr. Rien van Sprundel. Vestigingsmanager, Columbusweg 26a, 4463 HB Goes. Wil je meer informatie over de vacature? Rien van Sprundel of Caroline Paauwe (med. P&A) staan je graag te woord, tel. 0113 - 211210 of kijk op www.asito.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. jë asito Zo leuk kan schoonmaken zijn. Dat mensen over een selectief geheugen blij ken te beschikken is geen onbekend gege ven. Nogal wat mensen zijn na de Tweede Wereld oorlog komen aandra gen met een verzetsver leden of bleken juist hun betrokkenheid bij de NSB te zijn vergeten. Met een dergelijk gege ven speelt Juan Gabriel Vasquez. De om uiteen lopende redenen naar Colombia gevluchte Duitsers hebben vaak hun reden om een heel eigen verleden op te bouwen. Een verleden dat niet noodzakelijker wijs met de feiten over een komt. Dat blijkt uit de verhalen die boven komen nadat de vader van Gabriel Santoro bij een ongeval om het le ven komt en de verha len uit verschillende hoeken boven tafel ko men. Een aanrader voor wie weer eens een 'echt boek' wil lezen. Juan Gabriel Vasquez, De informanten, Signa tuur, 19,95 euro. Vrijlandstraat 3 7 - 433 7 E8 Middelburg Telefoon (0118) 62 40 79 NieuwsMedia

de Faam | 2008 | | pagina 43