dé Weekkrant De Faam 6) Woensdag 9 juli 2008 - Pagina 41 f Vervolg van pagina 40 - Singelstraat 27: plaatsen Velux dakraam aan voorgevel en plaat sen dakkapel achtergevel. - Singelstraat 29: plaatsen ladder- haken, aanbrengen ventilatievoor- zieningen kelder en Velux dakven ster en wijzigen schoorsteenkap. - Veersesingel (2x): plaatsen on dergrondse afvalcontainer. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelin ge zienswijze binnen de genoem de periode is het noodzakelijk tij dig vooraf een afspraak te maken op telefoonnummer 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van: - het bestemmingsplan Sint Lau rens" ten behoeve van Kerklaan 2: uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, telefoonnummer 67 52 83; - het bestemmingsplan Dorp 1986" ten behoeve van Molen weg 53, Arnemuiden: uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, te lefoonnummer 67 52 79; - het bestemmingsplan Sprenck- laan" ten behoeve van Noord- weg 117: bouwen kap op be staande uitbouw. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 83; - het bestemmingsplan Stromen- wijk" ten behoeve van Ooster- scneldestraat 132: bouwen aan bouw. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 83; - het bestemmingsplan Stromen- wijk" ten behoeve van IJssel- straat 7A: uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 84; - de bestemmingsplannen Be schermd Stadsgezicht" en Hof plein-Lange Delft" ten behoeve van Achter de Houttuinen (2x), Achter het Hofplein, Bachtenstee- ne (2x), Beenhouwerssingel, Bo denplaats, Bogardstraat, Brande- rijmolengang, Bree, Dam (2x), Dwarskaai, Eigenhaardstraat (2x), Geerepad, Haringplaats, Herengracht (2x), Hofplein, Kalverstraat, Kinderdijk (2x), Klein Vlaanderen (2x1, kousteen- sedijk (2x), Molenberg (2x), Molenwater, Nieuwe Bura, Nieuwe Wal, Nieuwstraat (2xj, Noordbolwerk, Penninghoeksin- gel (4x), Plein 1940, Rouaan- sekaai, Schuiffelstraat, Segeers- straat, Sint Jorisstraat, Spuistraat, Turfkaai, Varkensmarkt, Veerse singel (2x), Volderijstraat, Zuid singel (2x) en Zusterstraat: plaat sen ondergrondse afvalcontainer(s). Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 27; - het bestemmingsplan Dorp 1986" ten behoeve van Zuidwal 23, Arnemuiden: uitbreiden wo ning. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 84. De ontwerpvrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen gedu rende zes weken van 10 juli tot en met 20 augustus 2008, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelin ge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun bezwaren bij het ver antwoordelijk bestuursorgaan en/ of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswij zen als beaoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. AANVRAAG DRANK- EN HORE- CAVERGUNNING Ter voorbereiding op een beslissing van de Stichting Regionaal Oplei dingencentrum Zeeland tot verle ning van een Drank- en Hore- cavergunning op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet voor een horecabedrijf, te weten (leer) Restaurant Le Caneton" van de Middelbare Hotelschool Middelburg gevestigd aan de Ravesteijnweg 1, ligt ae aanvraag en de ontwerpvergunning gedu rende zes weken, van 11 juli tot en met 21 augustus 2008, ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handha ving in het stadskantoor. Gedu rende genoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van r9/ LA Middelburg. Middelburg, Postbus 6000, 4330 Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de ge meentelijke informatiepagina el ders in ae Faam, www.middelbura.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. VRIJSTELLINGSPROCEDURES Gapinge - het bouwen van tien woningen op het perceel Vriezenveenseweg 2 te Gapinge. Dit plan past niet in het geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om aan dit bouwplan mede werking-te verlenen met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening omdat het plan beschouwd wordt als zgn. "inbreiding". Het plan ligt van 10 juli t/m 20 augustus 2008 ter inza ge. Gedurende deze periode kan iedereen mondeling of schriftelijk een zienswijze bij het college indie nen. Als u mondeling een zienswij ze wilt indienen kunt u hiervoor contact opnemen met één van de behandelend ambtenaren, dhr. J. Muizelaar, tel. 0118 555335 of dhr. Q. Karman tel. 0118 555427. De ruim telijke onderbouwing van het plan is tevens in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl., onder vi sie en beleid, art. 19 procedures" Veere - het bouwen van 3 woningen op de plaats van de voormalige school aan de Kapellestraat 9 te Veere. Dit plan past niet in het geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om aan dit bouwplan mede werking te verlenen met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Or-dening omdat het plan past in het beleid voor het benutten van inbreidingslocaties voor woningbouw in de kernen. De aanvraag ligt van 9 juli t/m 20 augustus 2008 ter inzage. Gedurende deze periode kan iedereen mondeling of schriftelijk een zienswijze bij het college indie nen. Als u mondeling een zienswij ze wilt indienen kunt u hiervoor con tact opnemen met dhr. P. Baas of dhr. M. Jonker, tel. 0118-555340/ 555353. De ruimtelijke onderbou wing van het plan is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl., onder visie en beleid, art. 19 procedures" RECTIFICATIE Veere In tegenstelling tot wat in de publi catie van vorige week vermeld staat ligt de aanvraag voor het ver bouwen van een schuur tot woning aan de Langedam 1 te Veere niet t/m 20 augustus a.s. ter inzage, maar tot 13 augustus. INSPRAAKPROCEDURE Veere -Van 10 juli t/m 20 augustus 2008 ligt het verzoek voor het realiseren van een kunst- en antiekhandel in de schuur aan de Veerseweg 70 te Veere ter inzage. Het plan is in strijd met het bestem mingsplan Buitengebied Veere" maar past binnen ae uitgangspun ten van de nieuwe economische dragers. Gedurende de genoemde termijn kunnen inwoners en natuur lijke- en rechtspersonen die in de gemeente een belang hebben op ait plan inspreken door mondeling of schriftelijk een inspraakreactie bij het college in te dienen. Afhan kelijk van de reacties zal worden be keken of het plan aangepast moet worden. Als u uw reactie monde ling wilt geven kunt u hiervoor con tact opnemen met de behandelend ambtenaar, de heer J. Muizelaar, telefoon: (0118) 555335. AANLEG/BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het vergroten van een woning en garage Waterlooze Werve 20; Biggekerke - het vergroten van een woning Korte Oostweg 14; - het vernieuwen van de voorgevel en 1 zijgevel de Ruiser 24; Koudekerke - het slopen van een woning en schuur Dorpsplein 23; Oostkapelle - het vernieuwen van de bovenver dieping Molenweg 9; - het vergroten van een zomerwo ning Oosterpark 45; Veere - het plaatsen van 2 dakkapellen Valeriusstrtaat 14; - het plaatsen van een nieuw hek werk aan de Landschuurwea; - het aanleggen van verhardingen (ontsluiting en parkeergelegen heid) aan de Kapellestrtaat 9; - het slopen van een voormalige school Kapellestraat 9; - het bouwen van 3 woningen en 3 garages Kapellestraat 9A, 9B en 9C; Westkapelle - het vergroten van een woning/ plaatsen van een serre A. Viruly- straat 32; Zoutelande Biggekerke - het slopen van een bijgebouw Zuidweg 11,(26-6) Domburg - vergunning als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1988 voor onderhoudswerkzaamheden aan pand Markt l;(26-6) Koudekerke - het plaatsen van een dakkapel Tulpstraat 17;( 1 -7) Oostkapelle - het plaatsen van een tuinschuur/ berging Molenweg 17,(1-7) Veere - het slopen van een golfplaten afdak Erasmusstraat 8,(26-6) - het plaatsen van zonnepanelen Veerseweg 35,(1-7) Vrouwenpolder - het vernieuwen van een aanbouw Lepelstraat 32 A;(26-6) - het vergroten van een toiletge bouw Vroondijk 2,(26-6) - het bouwen van een koet huis/schuur Koningin Emmaweg 4,(1-7) Westkapelle - het vergroten van een berging/ garage Beatrixstraat 77,(26-6) - net plaatsen (tot uiterlijk 1 okti ber 2008) van tijdelijke Beach- club voorzieningen op het strand ter hoogte van duinovergang De Bucksweg;(26-6) - het vergroten van een berging/ garage Beatrixstraat 75;(26-6) - net gedeeltelijk slopen van asbest houdende wandplaten t Hout I A;(27-6) Zoutelande - het veranderen van raampartijen en indeling Duinweg 46,(26-6) - vergunning als bedoeld in artikel II van de Monumentenwet 1988 voor het restaureren van een kerk gebouw Willebrordusplein 3,(26- Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar maken tegen de verleende vergunningen en ver leende vrijstellingen. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. ;to- -het tijdelijk plaatsen van een bouw keet Westkapelseweg; Wij wijzen u erop dat tegen aan vragen géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG) VERGUNNINGEN /MONUMENTENVERGUNNIN GEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending.) INSPRAAK le HERZIENING BESTEMMINGSPLAN KOM AAGTEKERKE Van 9 juli t/m 20 augustus 2008 ligt het voorontwerp bestemmings plan le herziening Kom Aagte kerke ter inzage. Het betreft een gedeeltelijke herziening van het sinds begin 2007 geldende bestem mingsplan Kom Aagtekerke en bevat met name de aanpassing van het plan aan het goedkeuringsbe sluit van Gedeputeerde Staten (o.a. de regeling voor archeologie en de zone t.b.v. de gasleiding langs de Zuidweg), het opnemen van het speelterreintje v aan het Bergwegje, een regeling voor man telzorg en evenementen, een aan tal aanpassingen aan de juiste situ atie en een aantal wijzigingen op verzoek. Gedurende deze termijn kunnen inwoners en natuurlijke- en rechtspersonen die in de gemeente een belang hebben op dit plan inspreken door mondeling of schrif telijk een inspraakreactie bij het college in te dienen. Afhankelijk van ae reacties zal worden beke ken of het plan aangepast moet worden. Als u uw reactie monde ling wilt geven kunt u hiervoor con tact opnemen met de behandelend ambtenaar, dhr. M. Jonker, tel. 0118-555353. Het voorontwerp bestemmingsplan is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl. WET MILIEUBEHEER ONTWERP REVISIEVERGUNNING MIDDELBURGSEWEG 9 IN GRUPSKERKE Van 11 juli t/m 22 augustus 2008 ligt het voornemen om de milieu vergunning van de gehele inrich ting Middelburgseweg 9 in Grijps- kerke te veranderen (groothandel in vloeibare en gasvormige brand stoffen, LPG- en oenzineservicesta- tion met winkelactiviteit en een her stelinrichting voor voertuigen) voor iedereen ter inzage. Buiten ope ningstijden kunnen de stukken inge zien worden na telefonische af spraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 - 555447). T/m 22 augustus 2008 kunnen gemotiveerde ziens wijzen tegen ae ontwerpbeschik- augustus 2008 kunnen gemotiveer de zienswijzen tegen de ontwerp beschikking schriftelijk of monde ling bij het college worden inge diend. Als u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend worden gemaakt, moet u dit tegelijk met het indienen van uw zienswijzen ken baar maken. Op verzoek kan t/m 22 augustus 2008 over het ont werp van de vergunning van ge dachten worden gewisseld met net college, de aanvrager en eventue le andere aanwezigen. Zienswij zen indienen per e-mail is niet mogelijk. Alleen als u tijdig (mon deling of schriftelijk) zienswijzen hebt ingebracht tegen de ontwerp- hikking kunt u be inappm j|P van de Raaa van State, tenzij u beschikking kunt u beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) zienswijzen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Dom burg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens website www.veere.nl. op onze e9e king schriftelijk of mondeling bij het college worden ingediend. Als u niet wilt dat uw persoonlijke ge gevens bekend worden gemaakt, moet u dit tegelijk met het indienen van uw zienswijzen kenbaar ma ken. Op verzoek kan t/m 22 au gustus 2008 over het ontwerp van ae vergunning van gedachten wor den gewissela met net college, de aanvrager en eventuele andere aanwezigen. Zienswijzen indienen per e-mail is niet mogelijk. Alleen als u tijdig (mondeling of schrifte lijk) zienswijzen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking kunt u oeroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raaa van State, tenzij u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) zienswijzen in te dienen dan wel besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. ONTWERP REVISIEVERGUNNING HOGELANDSEWEG 1 IN BIGGEKERKE Van 11 juli t/m 22 augustus 2008 ligt het voornemen om de milieu vergunning van de gehele inrich ting Hogelandseweg 1 Biggekerke te veranderen (vleesvarkenshoude rij) voor iedereen ter inzage. Bui ten openingstijden kunnen ae stuk ken ingezien worden na telefoni sche afspraak (cluster Grondge bied, tel. 0118 - 555447). T/m 22 BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten die door ae gemeente worden genomen kan een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schrif telijk, gemotiveerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de ge meenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de argumenten die in het bezwaarschrift worden genoemd en dan een nieuw besluit nemen. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen. Iemand moet rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervin den. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een be zwaarschrift ook een voorziening gevraagd worden bij de Recht- ank. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Rechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor informatie kunt u bellen: (0118) 555 444. Domburg, 9 juli 2008 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2008 | | pagina 41