VAN DE dé Weekkrant |De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG VEERE ',Vr 3 Woensdag 9 juli 2008 - Pagina 40 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelbutg VERORDENING CLIËNTENPARTI CIPATIE WET SOCIALE WERK VOORZIENING VAN DE GE MEENTEN MIDDELBURG, VEERE EN VLISSINGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middel burg in de vergadering van 30 juni 2008 heeft besloten tot vaststelling van de Verordening Cliëntparti cipatie Wet sociale werkvoorzie ning van de gemeenten Middel burg, Veere en Vlissingen. In deze verordening zijn regels opgeno men over de manier waarop geïn- diceerden of hun vertegenwoordi gers betrokken zijn bij de uitvoe ring van de Wet sociale werkvoor ziening. De verordening treedt in werking op 1 juli 2008 en ligt voor een ieder ter inzage in de informatie- hoek van net stadskantoor. Kopieën van de stukken zijn daar voor een ieder tegen betaling ver krijgbaar. VERORDENING PERSOONSGE BONDEN BUDGET BEGELEID WER KEN WSW GEMEENTEN MIDDEL BURG, VEERE EN VLISSINGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middel burg in de vergadering van 30 juni 2008 heeft besloten tot vaststelling van de Verordening persoonsge bonden budget begeleid werken WSW gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen. In deze veror dening zijn regels opgenomen over de wijze waarop geïndiceer- den voor de Wet sociale werk voorziening in aanmerking kunnen komen voor een persoonsgebon den budget begeleid werken. De verordening treedt in werking op 1 juli 2008 en ligt voor een ieder ter inzage in de informatie- hoek van het stadskantoor. Ko pieën van de stukken zijn daar voor een ieder tegen betaling ver krijgbaar. VERKEERSMAATREGEL CLASINA- STRAAT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat aan de noordzijde van de Clasi- nastraat in Arnemuiden een stop verbod wordt ingesteld. Dit verbod wordt gedurende de bouwwerk zaamheden in de Clasinastraat aangeduid met borden E2, en daarna met een gele doorgetrok ken streep. 2008 elke werkdag tijdens kantoor uren ter inzage bij de vakbalie Dit besluit ligt tot en met 20 augustus Ruimte in het stadskantoor. Kopieën van dit besluit zijn daar tegen beta ling verkrijgbaar. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Lievense, telefoonnum mer 67 52 91. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken, van 10 juli tot 20 augustus 2008, bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Het bezwaarschrift moet on dertekend zijn en ten minste bevat ten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Wie is belanghebbende? Volgens artikel 1:2 van de Al gemene wet bestuursrecht bent u Belanghebbende als uw belang rechtstreeks bij een besluit betrok ken is. Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen anderen. Daarvan is Bijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe omgeving van de weg waarop een besluit betrek king heeft. Bij een willekeurige ver keersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwezig. Als u een bezwaarschrift hebt in gediend, kunt u tevens de Voor- zieningenrechter bij de Rechtbank Middelb urg verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningen- rechter, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt 145 voor natuurlijke personen en 288 voor andere dan natuurlijke personen. Een belanghebbende aan wie redelijkerwijs verweten kan wor den aat hij geen bezwaar ge maakt heeft, kan volgens artikel 6:13 van de Awb geen beroep instellen bij de rechtbank. VERKEERSMAATREGELEN KLE- VERSKERKSEWEG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat voor de tijdelijke werkzaamheden aan de Kleverskerkseweg voor de bouw van een viaduct over de nieu we N57 de volgende verkeers maatregelen worden genomen. -Ter hoogte van Kleverskerkseweg 49 wordt het fietspad aan de noordzijde van de weg fysiek afge sloten. Dit wordt aangeduid met schrikhekken voorzien van bord Cl (gesloten in beide richtingen voor voertuigen, ruiters en gelei ders van rij- of trekdieren of vee). - Ter hoogte van Kleverskerkseweg 49 wordt een oversteek aange bracht voor fietsers, waarbij fiet sers voorrang moeten verlenen aan het verkeer op de kruisende weg. Dit wordt aangeduid met bord B6 (verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg) en met haaientanden op het fiets pad bij de aansluiting met de rij baan. - Op het bouwterrein worden be stuurders bij het verlaten van de uitritten verplicht te stoppen. Dit wordt aangeduid met Bord B7 (stop; verleen voorrang aan be stuurders op de kruisende weg) in combinatie met een stopstreep aan het einde van de uitritten. - Tussen de Siloweg en de inrit naar het perceel Kleverskerkse weg 57 wordt over een afstand van circa 350 meter een maxi mumsnelheid van 30 kilometer per uur en een inhaalverbod voor motorvoertuigen ingesteld. De maximumsnelheid wordt aange duid met borden Al-30 (maxi mumsnelheid) en A2-30 (einde maximumsnelheid). Het inhaal verbod wordt aangeduid met borden F1 (verbod voor motor voertuigen om elkaar onderling in te halen) aan beide zijden van de rijbaan. - Deze maatregelen gaan in op 19 juli 2008 en blijven van kracht tot de werkzaamheden aan het via duct en de daaronder gelegen N57 gerealiseerd zijn en de Kle verskerkseweg teruggelegd is op het oorspronkelijke tracé. Vol gens de planning van Rijkswater staat duurt dat tot maart 2010. Dit besluit ligt tot en met 20 augustus 2008 elke werkdag tijdens kantoo ruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën van dit besluit zijn daar tegen beta ling verkrijgbaar. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Lievense, telefoonnum mer 67 52 91. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken, van 10 juli tot 20 augustus 2008, bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Het bezwaarschrift moet on dertekend zijn en ten minste bevat ten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een om schrijving van net besluit waarte gen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Wie is belanghebbende? Volgens artikel 1:2 van de Al gemene wet bestuursrecht bent u Belanghebbende als uw belang rechtstreeks bij een besluit betrok ken is. Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belan gen van grote aantallen anderen. Daarvan is bijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe omgeving van de weg waarop een besluit betrekking heeft. Bij een willekeurige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aan wezig. Als u een bezwaarschrift hebt in gediend, kunt u tevens de voorzie- ningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningen- rechter, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt 145 voor natuurlijke personen en C 288 voor andere dan natuurlijke personen. Een belanghebbende aan wie redelijkerwijs verweten kan wor den dat hij geen bezwaar ge maakt heeft, kan volgens artikel 6:13 van de Awb geen beroep instellen bij de rechtbank. AANLEGVERGUNNING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn een aanlegver- gunning te verlenen voor het afdekken van de oude gemeente lijke vuilstort aan de Bergweg ka dastraal bekend gemeente Mid delburg, sectie N nummer 02046 (ged.). Het perceel zal worden afgedekt met 0,5 meter grond categorie 1 en 0,5 meter schone grond en wordt daarna ingericht en be heerd door Stichting Het Zeeuwse Landschap. De aanvraag voor de aanlegver- gunning en ae bijbehorende stuk ken liggen gedurende zes weken, van 10 juli tot en met 20 augustus 2008 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stads kantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake lijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer 675236. ONTWERPVERGUNNING WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een veran deringsvergunning in het kader van de Wet milieubeheer is inge diend door Stal Groot Prooyen voor het veranderen van een inrichting bestemd voor een mane- ge/hengstenhouderij. De verande ring betreft uitbreiding van het aantal paarden van 60 naar 90. De inrichting is gelegen aan de Geersesweg 10. Zij zijn voorne mens de gevraagde milieuvergun ning te verlenen. Daartoe hebben zij een ontwerpbesluit opgesteld. De aanvraag, de ontwerpbeschik king en andere relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 10 juli tot en met 21 augustus 2008 elke werkdag tijdens kantoo ruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelin ge zienswijze binnen de genoem de periode is het noodzakelijk tij dig een afspraak te maken, tele foonnummer 67 52 42. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. WUZIGING BOUWVERORDENING Burgemeester en wethouders ma ken ingevolge de artikelen 139 en volgende van de Gemeentewet be kend dat de raad van de gemeen te Middelburg in zijn vergadering van 30 juni 2008 de 12e serie wij zigingen van de Bouwverordening heeft vastgesteld. De 12e serie wijzigingen van de Bouwverordening is noodzakelijk in verband met de reeds per 1 april 2007 gewijzigde Woning wet. In de gewijzigde Woningwet staan naleving en handhaving cen traal. De naleving van regels wordt een nieuwe impuls gegeven door het aanscherpen van de ei gen verantwoordelijkheid van bur gers en bedrijven. De handhaving wordt verbeterd door verduidelij king en vereenvoudiging van het gemeentelijk aanschrijfinstrumen- tarium met bestuursrechtelijke handhaving conform de Algemene wet bestuursrecht. Ook zijn de handhavingsmogelijkheden na ei gendomsoverdracht zijn verbe terd. De gemeentelijke bouwveror dening wordt met de 12e serie wij zigingen alsnog aan de wetswijzi ging van 1 april 2007 aangepast. De 12e serie wijzigingen omvat tevens enkele omissies uit de 11e serie wijzigingen van de Bouwver ordening en het herstel van enkele kleine onvolkomenheden. Deze serie wijzigingen, welke in werking treden op 17 juli 2008 lig gen voor een ieder ter inzage bij ae vakbalie van de afdeling Ver gunningverlening en Handhaving in het stadskantoor. Kopieën van de stukken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om Bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Beddewijkstraat 14: plaatsen 6 dak ramen. - Breeweg 71E: intern verbouwen schoolgebouw. - Fazantenhof, ong.: bouw appar tementen. - Mortiereboulevard 9: aanbren gen reclame. - Noordstraat 30, Arnemuiden: bouw 6 appartementen. - Noordweg 117: uitbreiding wo- nina. - Park Veldzigt 35: aanbrengen re clame. - Vlasmarkt 6-8: aanbrengen ge velaanduiding. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin- jen, waarop bij een positieve be slissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van aie welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Fazantenhof 2: oprichten cafata- ria/restaurant (30-6). - Mortiereboulevard 5: aanbren gen reclame (27-6). - Nassaulaan: heien incl. grond werkzaamheden (27-6). - Seaeerssingel 10: vervangen ge- vellogo (1-7). - Sprencklaan 7: bouw serre en ve randa (27-6). - Torenweg 4B: bouw serre/tuin kamer (26-6). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van 'ra, LA Middelburg. Middelburg, Postbus 6000, 4330 Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor- zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUIT WAARTEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZUN INGE DIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake het onderstaande ontwerp besluit binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: - Pinksterbloemlaan 3, Arnemui den: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de ruimtelijke or dening voor het oprichten van een overdekt terras. ONTWERP MONUMENTENVER GUNNING Gedurende zes weken, van 10 juli 2008 tot en met 20 augustus 2008 ligt bij de vakbalie in het stadskan toor het ontwerp van een vergun ning op grond van de Monumen tenwet 1988 ter inzage voor: - Dam 57: vervangen kelderluiken, vervangen voorzetraam en repa reren metselwerk. -Molenwater 105: renoveren be gane grond. - Nooraoolwerk: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Reigerstraat 3: gedeeltelijk ver bouwen restaurant met bovenwo ning tot frituurverkooppunt. - Seisdam 34: vernieuwen badka mer 2 toiletten, opsplitsen slaap kamer, vernieuwen balkon, her stellen dakgoten en balkonreling en injecteren kelder. Vervolg op pagina 41

de Faam | 2008 | | pagina 40