unicef Water en Poëzie in Grote Kerk Veere Cleavage UAF Een dinerbon t.w.v. 30,- 'Brunch.' Stempels sparen www.piccard.nl 'Aan u de keuze menu' www.unicefshop.nl giro 121 KINDEREN EERST Iedere besteding van 25,- wordt beloond! Keuze diner-buffet Mediterrane buffet Barbecue buffet dé Weekkrant Koop Unicef-geboortekaartjes U vindt een ruime keus op Live op het strand Het UAF helpt al 60 jaar hoger opgeleide vluchtelingen met studie en werk! ttARD Bij iedere besteding van 25,- in ons restaurant* ontvangt u een stempel. Bij 10 stempels ontvangt u bij deelname aan: maandag t/m vrijdagavond a 21,50 p.p. Zaterdagavond a 24,50 p.p. Op zondag a 21,50 p.p. Op zondag per volw. één kind tot 12 jaar GRATIS Hotel Restaurant Piccard Badhuisstraat 178 Vlissingen Tel. 0118-413551 Landlust De Faam Woensdag 9 juli 2008 - Pagina 35 eparty trekt namen nu elke 2É persoon 50% korting op de menuprijs Iedere zondag van 12.00 -14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur een uitgebreid luxe koud-, warm- en dessertbuffet inclusief welkomstdrankje en koffie voor 19,50 per couvert bruiloften en partijen, a la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl en help kinderen over de hele wereld Of bel 070 333 93 00 voor de brochure. gratis advertentie Het huisfeestje is van 23.00 tot een uurtje of vijf. Entree: 5 euro. Zie www.confused-events.nl. foto:pr VEERE - Pianiste Monique Cop per brengt zondag 13 juli het pianoconcert Water in de Grote Kerk in Veere. Hierin brengt ze een eerbetoon aan het Néder- landse waterlandschap door middel van poëzie, video en muziek. Copper is geen onbe kende meer in Zeeland. Ze wordt gezien als een uitstekend vertolkster van de klassieke canon én het hedendaags re pertoire. Met dit programma brengt Monique Copper een eerbetoon aan haar vaderland: Nederland. Zij laat het publiek allerlei beelden en belevenissen ervaren die water oproepen, van Waves en Barcarolles tot Ondines en andere mythen. In de Ondines horen we hoe deze waternimfen uit de Germaanse en Scandinavische literatuur met hun gezang en dans ons st ervelingen naar het water lok ken, door hun schaterlachen horen we onvoorspelbare en het dreigende aspecten zoals water ook kan zijn. Behalve uit beeldende kunst bestaat het programma uit waterwerken van Debussy, Ravel, Chopin, Bartók en Kurtag en gedichten van onder andere Slauerhof, Lucebert, Emily Dickinson, Wil lem Jan Otten en Carla Boog aards. Aanvang: 15.30 uur. En tree: 12/10 euro. Kaartverkoop: www.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033. VLISSINGEN - De coverband Cleavage speelt zondag 13 juli in Strandpaviljoen Panta Rhei in Vlissingen. Het eerste uit gangspunt was het spelen van populaire covers, maar dat voelde al vrij snel niet helemaal goed. Er ontstond een eigen stijl die de vijfmansformatie zelf sa menvat als de alternatieve kant van de mainstream. Naast nummers van U2, Coldplay, Moke, Audioslave, The Killers, The Kooks, Foo Fighters, Jack Johnson, Kane en Kaiser Chiefs, maken de heren sinds kort ook hun eerste voorzichtige stap pen in het maken van eigen nummers. Het concert begint om 17.00 uur. De Stichting voor Vluchteling-Studenten UAF steunt sinds 1948 hoger opgeleide vluchtelingen bij hun studie. Deze talentvolle mensen moesten door oorlóg of onderdrukking noodgedwongen hun land Ontvluchten en in Nederland opnieuw beginnen met het opbouwen van een toekomst. Het UAF helpt deze mensen hun studie voort te zetten in Nederland en vervolgens een baan te vinden die past bij hun opleiding en kwalificaties. Dit gebeurt door middel van advisering, individuele begeleiding en financiële ondersteuning. Het werk van UAF wordt mogelijk gemaakt dankzij giften van donateurs. Geef om talent, word donateur! Giro 76300 Gelegen direct achter de boulevard www.uaf.nl voor vluchteling-studenten bruiloften en partijen, a la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl restaurant Iedere dag vanaf 17.00 uur m partycentrum L uit onze uitgebreide menukaart stelt u zelf uw 3-gangenmenu samen voor 31,50 per couvert nu elke 2" persoon kOrtlllCJ op de menuprijs

de Faam | 2008 | | pagina 35