6+, Jf' NACHTMARKT GOES Nieuwe expositie te Van Leerzem VRIJDAG 1 1 JULI 2005 6," Diner compleet Dijken van Wijven in de Drvkkery VAN 1 9.30 - 00.30 UUR 50% korting Lijnenspel Wijnkoperij Traditie als basis uoor modern genieten Klucht Hart van Herman te zien in Minitheater Middelburg jó+lj 8," Kom langs in onze winkel voor een uitgebreid assortiment aan heerlijke wijnen en mooi gedistilleerd! Hoppe Menard vsop Bushmill Landlust Expositie Landlust Videoart in Willem3 'Elï/HI'fftlillDe Faam Woensdag 9 juli 2008 - Pagina 34 Domaine de Reuilly pinot gris 2007 19 99 i 6 1 gratis Domaine de Bisconte rouge 6 1 gratis Sorin pinot noir 2006 Q95 Chateau de la Vielle tour blanc 2006 g 99 6+1 gratis Alsace Riesling Antoine Stoffel 799 6 1 gratis Domaine de Ponchon Régnie 2006 6 1 gratis Doos Aanbieding La Causse Rood/wit/rosé 12 flessen a 75d. nü voor Jonge jenever Fles 100 cl. elders 11,99 nü voor g gg Cognac Fles 70 cl. elders 26,99 nü voor 1608 Anniversery Fles 70 cl. elders 69,99 nü voor Molenwater 137,4331 SG Middelburg Tel 0118 - 61 33 38 Fax 0118 - 64 24 26 www.vanleerzem.nl bruiloften en partijen, la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur een all-in arrangement, inclusief 4-gangenbuffet, drankenbuffet en live muziek voor 39,50 per couvert Ovidiaanse melodie van Ada Breedveld, acryl op doek. föto:PR nu elke 2" persoon op de menuprijs MIDDELBURG - In Galerie- T aan de Turfkaai 25/27 in Middelburg zijn gedurende de hele maand juli werken te zien van verschillende kunstenaars, te weten Den ny Baggen, Ada Breedveld en Hildegard Wagner. The ma's zijn lijnenspel, surre alisme en zand en zee. Het werk van Denny Baggen is een lijnenspel van tekeningen in olieverf op doek. Haar schil derijen ogen op een afstand ab stract, één vlak, één kleur, met lijnen als structuur. Dichterbij MIDDELBURG - De forten Sint-Jacob en Sint-Livinus in Zeeuws-Vlaanderen vormen tot en met 27 juli het decor van het kunstproject Dijken van Wijven. In de Drvkkery in Middelburg is tot en met 16 augustus een af spiegeling te zien van deze kunstmanifestatie: alle vrouwe lijke kunstenaars uit Zeeland exposeren ook hier een werk. Grenzen is het thema waaruit de kunstenaars inspiratie heb ben geput. De route is onder an dere te koop bij alle VWs en De Drvkkery. De opbrengst daar van is bestemd voor jonge, geta lenteerde musici in Georgië. www.dijkenvanwijven.nl duikt in het lijnenspel een we reld van figuren op. Ada Breed veld raakte geïnspireerd door het surrealisme en beschildert de imposant aanwezige grote vrouw waarin zij iconografisch wordt verbeeld als de sublieme levenskunstenaar. Voor Hilde gard Wagner zijn zand en zee een belangrijke inspiratiebron. Haar collageachtige landschap pen verraden haar hoofdthema: 't principe van transparantie en lagen over lagen. De galerie is geopend van don derdag tot en met zaterdag van 11.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie: 0118-611415 of kijk op de website: www.galerie-t.nl. Landlustweg 1, Nieuwdorp, T 0113 61 25 89, www.landlust.nl Hous grote WESTKAPELLE - Confused Events presenteert dit jaar voor de derde keer de we kelijkse houseparty Mon day Madnezz in discotheek de Hooizolder in Westka- pelle. Maandag 14 juli staan The Prophet, M-yste- ry, Blade, Demon, D-im- possible en Milo op het programma. "Een lijst om je vingers bij af te likken!" aldus de organisatie. De hoofdacts staan stuk voor stuk op de grootste evenemen ten. Zo staan alle hoofdacts van Monday Madnezz dit jaar op Defqonl. The Prophet is de hoofdact van maandag 14 juli. Hij stond eerder op grote events als Thunderdome, Mas ters Of Hardcore, Hellraiser, Megarave, Earthquake en vele anderen. Ook draaide hij onder andere op Utopia Sydney, Go liath Zurich, Voyager Geneva en Atlantis Los Angeles. Dj Bla de, M-ystery, Demon en D-Im- possible zijn allen afkomstig uit Zeeland en tevens de oprich ters van Confused Events. Be gonnen op kleine feesten heb ben de vier inmiddels ook gro te feesten en toonaangevende clubs op hun naam staan. Net als DJ Milo uit Lichtenvoorne. Hij draait voornamelijk Elec- tro-House en Tech- Trance. De avond in de Hooizolder wordt opgebouwd met oldschool en/of belgian beats en zal voor de rest in het teken staan van hardstyle, wellicht gecombi neerd met wat early hardstyle (dit is aan de dj's). Verder is er bekend van Monday Madnezz dat, als de avond het toelaat, er aan het einde ook wat main stream/ early hardcore wordt gedraaid. In 2005 zag de orga nisatie Confused Events offi cieel het levenslicht, geboren uit een grote passie voor de hardere stijlen van de dance- muziek. Het bureau organi seert houseparties met voorna melijk oldschool, hardcore en hardstyle, maar ook andere stromingen. Het huisfeestje is van 23.00 tot een uurtje of vijf. Entree: 5 euro. Zie www.confu- sed-events.nl. restaurant partycentrum VLISSINGEN - De nieuwe expositie van de Willem3 in Vlissin- gen, die zondag 13 juli geopend wordt om 15.00 uur, bestaat uit video art. Eén ervan is Snoring in the USA van Leko Smithson F0T0:PR bruiloften en partijen a la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten MIDDELBURG - Het Middel burgs Theater gaat 11 okto ber in première met de klucht Het Hart van Herman, dat vervolgens nog elf keer te zien zal zijn in het knusse theater aan de Verwe- rijstraat. Het stuk gaat over een man die sterker wil zijn dan de dood. Herman een hardwer kende zakenman is getrouwd met Marijke. Als hij op za kenreis is met secretaresse Karin, worstelt Marijke met de eenzaamheid. Aan de vele reizen komt plots een einde als Herman ziek wordt. Stil zitten en wachten op het ein de kan hij niet en hij besluit thuis een cursus Spaans te volgen. Behalve de ieraar loopt er ook een stervensbe geleider in huis. Hetgeen voor gecompliceerde situ aties zorgt. Met Kees Baij- ens. Pirn Lokerse. Roelie van de Velde, Brigitte van Klin ken, Freek Verdoes en Amy Seerden. De regie is in han den van Dini den Butter. Het decor is van Gerard van der Bliek. De kaartverkoop is in middels van start gegaan via 0900-3300033 en www.theaterverkoopzee- land.nl. Zie voor meer infor matie, foto's en speeldata www.middelburgsminl- theater.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 34