I www. MAGAZIJN07 .NL EÏ3 deHIJIfl\AR eek All inclusive in Karinthië Maat Kuzee Makelaars Krant MAGAZIJN! V7 MEUBEL OUTLET W# www.maatenkuzee.nl Website dé Weekkrant De Faam NVM Hotel-Brasserie, Tel. 0118 612998 - www.brasseriedehuifkar.nl fdé a Aanpassingen aan de Eindelijk actie Kunst in Culi Consult Zeeuwse Klapbank Urker Mannen Woensdag 9 juli 2008 - Pagina 29 Woningmakelaardij en Bedrijfshuisvesting Even bijkomen met een lekker drankje midden op de Markt in Middelburg. Geniet niet alleen van luxe broodjes vanaf 4,25, maaltijdsalades en warme lunchgerechten, maar ook 's avonds vanaf 11,50 van een heerlijk plate-gerecht. Of kiest u iets van de uitgebreide a la carte-kaart? Bijvoorbeeld onze verse Zeeuwse mosselen met frites, een frisse salade en verschillende sausjes of het Zeeuwse 3-gangenmenu voor 31,50. weGeneR Huis-aan-huisMedia Family Park Rosental, al vanaf 235,- p.p. per week Waar is een vakantie voor bedoeld? Om te genieten natuurlijk! Dat kan nergens beter dan in het zonnige Karinthië. Tijdens dit all in clusive-arrangement wordt vrijwel alles voor u geregeld, zodat u zich kunt bezighou den met de hoofdzaak: va kantie vieren! Uw verblijf U verblijft in een comforta bel appartement in het prachtig gelegen vakantie park Family Park Rosental. Uw kinderen vermaken zich met vele activiteiten onder begeleiding van Ne derlandstalige animators. De animators spreken Ne derlands! Inbegrepen - 7x overnachting en uitgebreid ontbijtbuffet; - 6x middagsnack en soep; - Dagelijks koffie, thee lekkernijen (van 15.00 tot 16.00 uur); - Dagelijks dinerbuffet; - Dagelijks onbeperkt drankjes (wijn, bier, softdrinks, koffie en thee); 0 pharosreizen.nl In de prachtige omgeving is er van alles te doen. Uw kinderen? Die hebben de tijd van hun leven. Prijzen per 8-daags arrangement (in p.p.) 12/07-15/08 16/08-29/08 30/08-12/09 13/09-03/10 04/10-24/10 1-kamerappt. 495,00 425,00 315,00 275,00 295,00 2-kamerappt. 545,00 475,00 345,00 275,00 345,00 3-kamerappt. 555,00 515,00 365,00 315,00 365,00 Extra Korting: u profiteert nu van 15% extra korting over bo-' vengenoemde prijzen (m.u.v. de periode 19-07 -09/08)! Niet inbegrepen: reserveringskosten, toeristenbelasting en kosten calamiteitenfonds. - Miniclub Rosental met animatieprogramma; - lx per week 30 minuten gebruik waterfiets. Kinderkorting (bij mini maal 2 volbetalenden) le en 2e kind: 0/mil jaar: 100% 12t/m 14 jaar: 50% 15 jaar en ouder: 30 3e en 4e kind: 0 t/m 4 jaar: 100 2 t/m 14 jaar: 50% 15 jaar en ouder: 30% Info Reserveringen: pharosreizen.nl/weekkrant, via 0900-365 65 65 (20 cpm) of via uw ANWB-winkel met behulp van zoek boekcode 10075. Weg op de schor VLISSINGEN - De Vlissingse schilder Chris Verheul expo seert zijn Aquarellen en krijt tekeningen vanaf maandag 23 juli in het restaurant van Culi Consult Kookstudio. Hij heeft drieëntwintig werken van diverse onderwerpen en fantasie afbeeldingen gese lecteerd. Alle werken zijn te koop en variëren in de prijs van 60 tot 140 euro. Het is te zien tot 7 september. VLISSINGEN - In de Bibli otheek Vlissingen in 't Spui is tot en met 29 augustus de Zeeuwse Klapbank te zien en te beluisteren. Het is een multimediale presentatie die via een aantal dialectfragmen ten de verschillende dia lectgroepen belicht. De tentoonstelling is in kamer elf in de Vlissingse biblio theek VLISSINGEN - Het Urker Mannen Ensemble geeft jaarlijks een reeks zomer- concerten in het land. De twaalf zangers staan zater dag 12 juli in de St.Jacobs- kerk in Vlissingen onder lei ding van Pieter Jan Leusink. Organist Martin Mans bege leidt de heren. De pers schreef: "Wie liefhebber is van mannenzang op hoog niveau komt volledig aan zijn trekken bij de enerve rende Zomerconcerten van het Urker Mannen Ensem ble." Aanvang: 19.30 uur. In fo: www.urkermannenen- semble.com. MIDDELBURG - Eind au gustus gaat de N660, de weg tussen Middelburg en Kou- dekerke, op de schop. De provincie verwacht hier mee de veiligheid op de doorgaande weg te verbete ren en het aantal ongeval len terug te dringen. "Ein delijk wordt er iets gedaan aan dat gevaarlijke fiets pad", reageert een van de omwonenden. J. Pouwer die met haar man een minicamping runt aan de Kou- dekerkseweg is blij dat er actie wordt ondernomen, maar heeft gemengde gevoelens over de soort aanpassingen. "We hoop ten op een ventweg parallel aan de Koudekerkseweg, dat is jam mer genoeg afgeblazen. Ik heb er wel vrede mee dat de maxi mum snelheid omlaag gaat, maar dan moet de politie dat controleren. En wat ook prettig is: we kunnen straks makkelij ker ons erf afrijden omdat dat fietspad wat opschuift." Verzet bij omwonenden Pouwer refereert aan een eerder plan van de provincie om op de plaats van het fietspad een pa rallelweg voor fietsers, land- bouwverkeer en bestemmings verkeer voor bedrijven langs de weg te leggen. Dat voorstel stuitte op verzet bij andere om- Door de maatregelen wordt het voor de fietsers en de au tomobilisten veiliger. Be planting wordt bespaard. Volg de werkzaamheden via de website van de provincie: www.zeeland.nl/verkeer_ve rvoer/wegen/werkzaamhe- den/n660/. Vanaf de tweede helft van augustus wordt ongeveer twaalf weken aan de N660 gewerkt. Dat is de weg tus sen Middelburg en Koude- kerke. Die is dan afgesloten voor alle verkeer. Fietsers volgen de omleiding via de Breeweg. Aan de Breeweg worden ook voorzieningen getroffen om sluipverkeer van auto's zo veel mogelijk tegen te gaan, wat in het be lang is van de veiligheid van fietsers. Autoverkeer wordt omgeleid via Vlissingen en via Grijpskerke. Woningen en bedrijven langs de weg blijven bereikbaar. Con- nexxion is op de hoogte ge steld van de werkzaamhe den en zal de dienstregeling aanpassen. Het fietspad en Eind augustus gaat de N660 op de schop. "Eindelijk wordt er iets gedaan aan dat gevaarlijke fietspad", foto: izaak verkeste de weg worden vervangen en uitgevoerd in asfalt. wonenden van de N660, na tuurorganisaties en de gemeen ten Middelburg en Veere omdat dan de rijbaan zo ver zou moe ten opschuiven dat de hoge bo men en de groenstrook langs de weg zouden moeten verdwij nen. Ook M. Vaandrager die aan de Koudekerkseweg woont, blijft van mening dat een vent weg de enige mogelijkheid is om ongevallen te voorkomen. Voorzitter van de Fietsbond Zeeland, J. van Velzen, is juist erg tevreden met de maatrege len. "Ik vind het fantastisch dat de provincie de belangen van de fietsers voor die van automo bilisten stelt. We hebben er an derhalf jaar op aangedrongen." In augustus is het dan zo ver. Het fietspad wordt breder dan het bestaande fietspad. Ook komt er meer ruimte tussen de rijbaan het fietspad. Een andere verkeersmaatregel is het verla gen van de maximumsnelheid van 80 naar 60 kilometer per uur. Projectleider F. Lindenberg van de provincie: "Straks krijgen fietsers meer ruimte. Niet alleen het fietspad wordt breder, ook komt er meer ruimte tussen de bomen en het pad en tussen het pad en de rijbaan. En omdat de rijbaan aan de noordkant min der ruimte krijgt, mogen auto mobilisten er voortaan minder hard rijden."

de Faam | 2008 | | pagina 29