Nieuwe fietsroutes Feyenoord komt! SS PLUS Zomer is zot bij K0W Heel Nederland gaat voor Goud. Met het olympisch DVD-bordspel. KNRM-redders op bezoek bij donateurs Fietsen op Noord-Beveland Voetbal Feyenoord speelt tegen Groot Goes |De Faam Veere Reddingsbrigade in vol ornaat PLUS Corbijn - VrouwenPolder StPLUS Wat een verschil. De meeste actie, de beste pakkers. mm Mi Érf^- Spaar alle spelkaarten met Hollandse helden en ga voor goud. VEERE - Vorige week keerden de redders van de Koninklijke Nederlandse Redding Maat schappij de zee voor één keer de rug toe om met zwaar materieel de stad in te trekken. Zij deden dit om hun achterban te bedanken voor hun jarenlan ge steun en hen te vereren met een zeer bijzonder verrassings- bezoek. Aanleiding voor deze actie is het jubileumnummer, nummer 200 is zojuist versche nen, van De Reddingboot, het donateursblad van de KNRM. "Zonder achterban namelijk geen bestaansrecht voor een dergelijk blad", zo luidt de sim pele verklaring van de organisa tie. Het bezoek werd een bijzonder schouwspel, aangezien de red ders dit in vol ornaat, dus in overlevingspak en reddingvest de den. In enkele tientallen (kust)plaatsen rukten de KNRM-red- ders vorige week uit. Niet naar hun gebruikelijke werkgebied, maar juist landinwaarts, op bezoek bij hun trouwe sympathi santen. DOOR TARA DE VRIEND KAMPERLAND - De in het voor jaar gehouden introductie workshop voor potentiële gid sen trok tweeëntwintig belang stellenden om kennis te maken met de cultuur, historie en na tuur van Noord-Beveland. Daarna konden zij instromen in de interne gidsenopleiding on der leiding van Herman Rob ben. Zijn doel was drie nieuwe themaroutes te ontwikkelen langs de verhalenborden van de Stichting en het fietsknooppun- tensysteem. Door het vele stu diewerk bleef een team over van 7 enthousiaste gidsen. De ge gidste routes van ongeveer vijf tien kilometer lang worden elke woensdag gereden van juli tot en met september. Het is van 13.30 tot 17.00 uur inclusief een pauze. Ook op andere dagen en tijden zijn er mogelijkheden voor groepen, campings en be drijven. Ook het huren van fiet sen en tandems is mogelijk. Vandaag begint de Campervel- denroute, op woensdag 9 juli de Oosterschelderoute en op woensdag 16 juli de Verdron- kenpolders route, waarna de se rie zich herhaalt. Het kost 7,50 euro voor een volwassene en kinderen kunnen gratis mee. Opgeven kan via 0113-371595 bij de nieuwe infoshop van VW Kamperland. MIDDELBURG - Bij de bui tenschoolse opvang locaties van Kinderopvang Walche ren zijn deze week de zes zotte zomerweken begon nen. Elke week heeft een an der thema, zoals knallende kleuren of sappige sprook- jestuinen. Binnen de the ma's worden er door de pe dagogisch medewerkers leu ke activiteiten voor de kin deren gehouden. Ook wor den er workshops en sport en spelactiviteiten aangebo den. Het is elke dag van 8.00 tot 18.00 uur. Aanmelden kan via telefonnnumer 0118-627716. GOES - In de voorbereiding op het komende voetbalseizoen komt Feyenoord op dinsdag 15 juli uit tegen Groot Goes. Dit is een selectie van 19 spelers die voor zes verschillende vereni gingen uit de gemeente Goes uitkomen. Een unieke selectie, speciaal samengesteld voor de ze oefenwedstrijd. Hofleveran cier is SSV65 met vijf spelers. Verder bestaat de selectie uit spelers van Kloetinge, Goes, Ro- bur, V.V, Wolphaartsdijk en V.V. Arendskerke. Na tweeënhalf jaar is Feyenoord eindelijk weer eens te bewonderen in de pro vincie. De Zeeuwse fans hebben er lang op moeten wachten. De ploeg van de nieuwe trainer Gertjan Verbeek moet het ech ter stellen zonder de olympiërs Roy Makaay, Luigi Bruins en Jo- nathan de Guzman, maar komt verder met een voltallige selec tie naar Goes. Voor Christol van Campenhout van SSV'65 en Geert Bosschaart van W Goes geldt de wedstrijd als een af scheidscadeau. Van Campen hout verruilt na vier seizoenen de club uit Goes voor Ooster hout, terwijl Geert Bosschaart na een seizoen W Goes weer te rugkeert naar Hoek. De weds- rijd wordt gespeeld op het Wes- seloopark in Kloetinge. Het bé- gint om 19.00 uur. Kaarten zijn in Goes verkrijgbaar bij het He artbreak Café, Sigarenmagazijn Krijger, Sportpunt Zeeland, H- H Makelaars in Kapelle, Erik Sport in Middelburg, Haven zicht in Kamperland en Inter- sport in Vlissingen. Entree: twaalf euro voor volwassenen, vijf euro voor kinderen van zes tot en met twaalf jaar. Fort den Haakweg 12 T: 0118-593517 maandag - donderdag 8.00 -18.00 uur, vrijdag 8.00 - 19.00 uur, zaterdag 8.00 - 18.00 uur Geldig van donderdag 10 juli t/m zaterdag 12 juli 2008 Feyenoord speelt op 15 juli tegen een team van negentien spelers uit zes verenigingen uit Goes. Het is een unieke selectie die is samengesteld voor deze oefenwedstrijd. Heineken Pils* Krat 24 flesjes a 30 cl of doos 24 twist off flesjes a 25 cl Bijv. Krat Met gratis Heineken wave flesopener 0P=0P Wyko Satésaus Kant en klaar Emmer 500 gram •PLUS BBQ Visschotel 320 gram «PLUS Stokbrood Wit Om zelf thuis af te bakken PLUS Hamburgers •PLUS Zoete kersen Bak 500 gram Naturel, gepaneerd of a la minute 2 verpakkingen a 5 stuks naar keuze Bijv. Naturel 28/08 Aanbiedingen zijn niet bestemd voor wederverkopers en/of grootverbruikers. Prijswijzigingen en/of zetfouten voorbehouden. 'Alcohol onder de 16. Natuurlijk niet. 'Ga voor Goud' wordt door Unilever f exclusief aangeboden bèjPLÜS. [Mh^l

de Faam | 2008 | | pagina 17