Thermo fro to Grote Markt Goes Benefiet in Panta Rhei: De Hobbyisten Relic Side show Revue in De Piek enthousiaste en gemotiveerde medewerkers 50% korting Diner compleet9 Concert rapgroep Windorgelconcert bij het Nollestrand in Vlissingen dé Weekkrant Landlust Op zoek naar een nieuwe uitdaging? De Faam Woensdag 2 juli 2008 - Pagina 28 Landlust Kaartverkoop: Horecabedrijven rondom de markt op de site www.goesinconcert.nl Prijs 20,- 18:00 uur Nick en Simon 19:15 uur Belle Perez 20:45 uur Evers Slaat Door 22:15 uur Rowwen Hèze Percy Sledge restaurant partycentrum Wij zijn op zoek naar voor de avonden en in het weekend Stuur je sollicitatie naar: Landlust, t.a.v. Arno de Jager, landlustweg 1Nieuwdorp of via www.landlust.nl Zeela festiv ZEELAND - Een opslag voor radioactief afval, de Wal- cherse bunkers of gewoon bij mensen thuis. Het zijn niet de meest voor de hand liggende speelplekken voor theater. Toch zijn het juist deze locaties die het Zee land Nazomer festival zo bijzonder maakt. VLISSINGEN - Percy Sledge, bekend van onder andere When a man loves a woman, staat vrijdag 4 juli in't Arsenaaltheater in Vlissingen. Het concert begint om 20.00 uur. Kaartverkoop: www.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033. rookgasafvoer systemen Thermo Products produceert roestvaststalen rookgasafvoer, lucht toe/afvoer ventilatie-, en industriële systemen. Een zeer geavanceerd machinepark zorgt voor een hoogstaand kwalitatief assortiment aan systemen, geproduceerd volgens de nieuwe Europese richtlijnen. De enkel- en dubbelwandige systemen zijn toepasbaar voor: - open haarden, houtkachels, oliegestookte toestellen - conventionele, VR- en HR-ketels - industriële ovens en bakkerijen - lucht toe/afvoer en ventilatie - sfeerverwarming - etc. Thermo Products B.V. Bedrijfsweg 14. 4387 PD Vlissingen Tel.: (0118) 475479 Fax: (0118) 473537 E-mail: ThermoProduct@Planet.nl Wij verlenen 10 jaar garantie op alle door ons Tevens hebben wij de beschikking over een ervaren montageploeg en bent u van harte welkom in onze showroom waar wij kachels, haarden, schouwen en de benodigde accessoires verkopen. Onze schoorstenen staan op eenzame hoogte. gefabriceerde systemen. nu elke T persoon op de menuprijs bruiloften en partijen, la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur een all-in arrangement, inclusief 4-gangenbuffet, drankenbuffet en live muziek voor 39,50 per couvert VLISSINGEN - Tijdens de slot- avond van The Relic Sideshow Revue zondag 6 juli in De Piek in Vlissingen, is er behalve de expositie rondom relikwieën van imaginaire pophelden, een popquiz, een memorabilia vei ling van de stukken en concer ten van Danny Vera, Marsha, Eric van den Berge, Francis Le- voy en The Dutch Prophets. De avond staat in het teken van de imaginaire helden met Imagi nary Artist's Lost Songs. Een we reldpremière van verloren ge waande songs uit de Relic Side show. De artiesten zijn uitgeno digd om hier invulling aan te ge ven. Aanvang: 20.00 uur. Het muziek- en theaterfestival dat uitgeroepen is tot het beste Regio-evenement van Neder land, is dit jaar van 26 augustus tot en met 6 september.Het nieuwe programma telt vier voorstellingen op locatie, waar van één reizend door de Provin cie. Het toneelstuk Kwartet vindt plaats in een opslag voor radioactief afval van COVRA Borsele, naast de kerncentrale. Een hal in deze betonnen bun ker met meters brede muren, vormt de spannende locatie voor dit spel van verdorven passie geschreven door Heiner Mül- ler.Het reizende huiskamerdrama Vandaag geen Vis van Judith de Rijke speelt zich af op negen verschillende lo caties op straat, jgji voor de gevel van J gewone Zeeu- FF wen, die hier- j voor hun huis hebben opgege ven. De thema tiek van het stuk is dan ook dat achter elke deur een verhaal schuilgaat. De Zweed se auteur August Str- indberg schreef Do dendans. Een taboe doorbrekende en ont luisterende tekst, waar in hij genadeloos afre kent met het huwelijk. In de kustlijn van Wal cheren liggen talrijke bunkers als stille getui gen van de Tweede We reldoorlog. Het muziek- t theaterstuk Zilke, dood en ontwaken van Peter Ver- meersch en Pieter De Buysser speelt zich af op een afgelegen plek aan de stadsrand van Goes. Info via 0900-3300033 en www.nazomerfestival.nl. De rapgroep De Hobbyisten geven zondag 6 juli een be nefietconcert in Panta Rhei in Vlissingen. foto: nick francken VLISSINGEN - De rapgroep De Hobbyisten zet zich in voor onderzoek tegen kan ker. Zondag 6 juli geeft de groep een benefietconcert in strandpaviljoen De Panta Rhei in Vlissingen. De op brengst van dit concert gaat naar een goed doel, name lijk naar het Wereld Kanker Onderzoek Fonds. Alle nummers zijn door de band zelf geschreven. Hoewel er veel rap in hun werk zit, noemen ze zichzelf geen typische hiphop band. "De muziek die wij maken is moeilijk te definiëren, het is niet één muzieksoort. Wij worden geïnspireerd door allerlei soor ten muziek en door elkaar. Maar soms ook door de dingen die wij en anderen in het leven meemaken" aldus De Hobbyis ten. Deze vijfmansformatie uit Vliss ingen bestaande uit drummer Fabian, de twee gitaristen Hugo en Atuz, bassist/zanger Virgil en MC Keegan. Zeeuse Belofte De groep won De Zeeuwse Be lofte 2007 en stond 7 juni jl in De Melkweg in Amsterdam tijdens de finale van de Sena POPnl. VLISSINGEN - De Zeeuwse componist en saxofonist Dies Ie Due geeft zaterdag 5 en zondag 6 juli een concert bij en met het windorgel op het Nollestrand in Vlissingen. Het Vlissingse windorgel is uitbundig uitversterkt met microfoons, zodat de diverse klankgaten zowel akoestisch als elektronisch geluid kun nen voortbrengen. De gelui den worden aangestuurd door mengpaneel en compu ter of wel live- elektronica in de ware zin van het woord. Het concert bevat van lieflij ke vrouwenkoren tot demoni sche orgels, dit alles gelar deerd met improvisaties van Dies Ie Due op sopraan saxo foon, het geheel zodanig ver sterkt wordt dat koffiedrin kers bij de Gevangenentoren ook mee kunnen genieten. De geïmproviseerde compo sities komen niet zomaar uit de lucht vallen. Ze staan in grote lijnen vast maar zijn weersafhankelijk: Dies Ie Due en technicus Maurits Portier dragen er zorg voor dat de composities een ui terst actueel karakter heb ben, mede bepaald door windrichting en windkracht. Het concert begint om 15.30 uur. Entree: gratis. Het con cert is een onderdeel van het Onderstroom festival.

de Faam | 2008 | | pagina 28