i r randstad Hij wil gewoon wonen... Jij wilt ondernemen! Rayon-Cliëntenraadsleden inspecteur AMvB-meldingen en bodem supportdco www.schouwen-duiveland.nl Uw inzet verbetert onze zorg! dé Weekkrant De Faam Gemeente (kS Schouwen-Duiveland Calculator/werkvoorbereider (Groenvoorziening m/v) callflex jij kunt goed luisteren wij willen met je praten kijk voor meer banen op www.randstad.nl Zorgstroom www.zorgstroom.nl Woensdag 18 juni 2008 - Pagina 44 Samen werken we aan Schouwen-Duiveland (met gemeentehuis in Zierikzee) om onze positie van aantrekkelijke woon-, leef- en recreatiegemeente te versterken. Voor de afdeling Ruimte Milieu zijn wij voor de cluster Vergunningverlening op zoek naar een 36 uur per week kernbegrippen voor de functie zijn: minimaal MBO-achtergrond op milieugebied pas afgestudeerde HBO-ers ook welkom oordeelkundig en vasthoudend communicatief sterk Geïnteresseerd? Kijk voor meer informatie over de vacature op onze website: Dagelijks werk maken van en voor mensen; dat is de kern waar het binnen WVS- groep om draait. WVS-groep biedt mensen kansen zich te ontwikkelen zodat regulier werk op de arbeidsmarkt niet langer een hindernis is. De medewerkers zijn werkzaam in drie Divisies; WVS@Work, WVS Diensten en WVS Industrie. De staf diensten van het hoofd kantoor ondersteunen de II Bij de Divisie WVS Diensten zijn bijna 900 medewerkers werkzaam in de sectoren groen, schilderen, bestratingen, schoonmaak, businesspost en pakketservice. Binnen deze Divisie is een vacature ontstaan. Wij zijn op zoek naar: Een Calculator/werkvoorbereider Groenvoorziening Het bedrijfsonderdeel Groen is specialist in onderhoud, beheer en renovatie van grootschalige projecten in de openbare ruimte, sportparken en bedrijfstuinen en werkt in opdracht van gemeentes, bedrijven en instellingen. Wat verwachten we van je? Je verricht calculaties en verzorgt de werkvoorbereiding van projecten voor de diverse werkeenheden en afdelingen, waarbij je contact onderhoudt met opdrachtgevers, uitvoerders en leveranciers. Bekendheid met RAW en infogroen is een pré. Je hebt ervaring met betrekking tot calculatie- en werkvoorbe reidingsprocessen via geautomatiseerde verwerking en kennis van productieprocessen binnen de groenvoorziening. Je beschikt over een MBO+ werk- en denkniveau, goede communicatieve vaardigheden en je bent in staat om te werken in teamverband. Wat kun je van ons verwachten? Wij bieden een uitdagende baan in een dynamische omgeving met mogelijkheden voor verdere scholing. Benoeming is voorlopig voor een jaar. Na gebleken geschiktheid volgt een benoeming voor onbepaalde tijd in de functieschaal, schaal 8 met een uitloop tot maximaal 3184,00 bij een 40-urige werkweek. Solliciteren? Meer informatie over deze vacature kun je verkrijgen via dhr. Rob Maas, hoofd bedrijfsbureau, tel. 06 30927687. Richt je sollicitatiebrief aan dhr. C. Hendrickx, P&O-adviseur, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal, of via e-mail: algemeen@wvsgroep.nl. Kijk voor de volledige functieomschrijving, de eisen en bijzon derheden op www.wvsgroep.nl Machteld Willemsen (0113) 27 48 07 van de Spiegelstraat 2 Goes klantadviseur m/v Wil jij werken en tegelijkertijd leren? Voor het UWV zijn wij op zoek naar kandidaten die het leuk vinden om klanten van de juiste informatie te voorzien en ze naar de juiste instantie te verwijzen. Als klantadviseur ben je het eerste aanspreekpunt van het UWV. Na een opleiding van 6 weken (32 uur per week) is er de mogelijkheid om te groeien en te ontwikkelen. Na ongeveer een half jaar start je met een mbo-opleiding, waar verder voor jou geen kosten aan zijn verbonden. Je bent flexibel inzetbaar voor minimaal 24 uur en- maximaal 32 uur per week. Heb jij mbo werk- en denkniveau en ervaring met klantencontact? En sta jij stevig in je schoenen? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. machteld.willemsen@nl.randstad.com Doel Belangenbehartiging van cliënten (extramurale zorg/thuiszorg) op het gebied van wonen, zorg en welzijn in de rayons Veere, Vlissingen, Middelburg-Zuid (inclusief Nieuw- en St. fposland) en Middelburg-Noord (inclusief St. Laurens). Wie zoeken wij Wij zoeken cliënten van Zorgstroom, wettelijke, vertegenwoordigers en/of andere belangstel lenden, bij voorkeur wonend in het rayon. De tijdsinvestering is ongeveer 10 uur per maand, inclusief overlegbijeenkomsten c.q. vergaderingen. Vergoeding De vergoeding is op basis van de gemaakte kosten (vrijwilligerswerk). Informatie voor rayon Veere is te verkrijgen bij de heer Jan Hengst, tel. (0118) 56 12 63, voor rayon Vlissingen bij de heer Ruud Haaze, tel. (0118) 6010 70 en voor rayon Middelburg-Noord en Zuid bij de heer Jan de Nooijer, tel. (06) 28 2125 38. Indien u belangstelling heeft kunt u uw schriftelijke reactie tots juli a.s. richten aan de Centrale Cliëntenraad van Zorgstroom, t.a.v. mevrouw L. Tervoort, postbus 323,4330 AH Middelburg. WVS-groep, dat werkt! Bosstraat 81, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal, Tel. 0165 596500, Fax 0165 561263, Email algemeen@wvsgroep.nl, www.wvsgroep.nl Wij zijn op zoek naar ondernemende types met een zorghart. Mensen die met de franchiseformule 'Op kleine maat' samen met ons een bedrijfje willen opzetten. Niet zomaar bedrijfjes, maar bedrijven waar mensen met een beperking kunnen wonen, al dan niet gecombineerd met dagbesteding en/of logeren. Voor meer informatie kijk je op www.bijzonderondernemend.nl, bel je naar 06-30679569 of mail je naar info@supportenco.nl Support Co is een initiatief van Zorgcoöperatie Nederland. SU- j£%,~ - initiatief van zorgcoöperatie nederland

de Faam | 2008 | | pagina 44