Volop Zomer in Domburgs museum Hilarisch Welkom bij Happy wok v Heerlijk eten voor een eerlijke prijs! Onbeperkt eten! 19,50 Reserveer tijdig!!! dé Weekkrant De Faam Cabaret in VLISSINGEN 3/4/5/6 JULI www.onderstroom.info Frisdrank Bier Wijn Sherry Port Jenever in de maand juni juli '08 per consumptie Voor-, hoofd- en nagerecht voor een superlage prijs van Kinderen tot 12 jaar 10,- Diverse soorten soep Saladebuffet Uitgebreide specialiteiten Wokbuffet met meer dan 100 verschillende gerechten Teppanyakibuffet (bakplaat) Vruchtendessert, soesjes en ijsbuffet Kinderbuffet (frietjes, kipnuggets, etc.) Woensdag 18 juni 2008 - Pagina 39 to the Fifties De Rock&Rollroute van Vlissingen is vrijdag 27 juni in het centrum van de havenstad. Kaarten kosten in de voorverkoop 8 euro en zijn verkrijgbaar bij de deelnemende zaken. foto:PR DOMBURG - Kleurige, veelal zomerse schilderijen en bijzon der grafisch werk is te zien in de expositie Volop Zomer van de schilder Job Graadt van Roggen (1867-1959). De expositie is nog tot en met 10 november te zien in het Marie Tak van Poortvliet Museum in Domburg. Job Graadt van Roggen kan worden beschouwd als voorlo per van de Bergense School. Als gevolg van een hersenvliesont steking was hij vanaf zijn vroeg ste jeugd doof. Zijn studie- en academietijd bracht hij door in Groningen en Amsterdam. In 1900 vestigde hij zich in Bergen (NH). Regelmatig vertoefde hij aan de Zeeuwse kust en reisde hij naar mediterrane streken. Omstreeks 1935 schrijft hij: "duinen, stranden en rotskus ten trekken mij het meeste aan.Zijn grafisch werk werd vooral aan de Zeeuwse kust en op Walcheren gemaakt. Graadt van Roggen zocht zijn onder werpen in de buitenlucht. Inte rieurschilderijen maakte hij zel den, slechts een paar stillevens. Hij was zowel een schilder als een talentvol graficus en teke naar. Het Museum ligt aan de Oost straat 10a. Openingstijden: dinsdag tot en met zondag van 13.00 tot en met 17.00 uur. OOST-SOUBURG - Cabaret groep De Boodschappenjon gens speelt zaterdag 21 juni Pa ter Noster in De Wijngaard, Ka naalstraat 8 in Oost-Souburg. De groep brengt liedjes, raps en sketches over drie vaders en twee zoons die zich staande moeten zien te houden in de onderwereld. Dit levert zowel dramatische als hilarische mo menten op. De mannen moe ten nadenken over de keuzes die ze hebben gemaakt. Aan vang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.interticket.nl, Bestevaer in Vlissingen, De Fakkel in Mid delburg, Pelgim in Goes en Sha- limar Hairstyling in Westkapel- le. www.de-wijngaard.nl/giga. THEATER MUZIEK I KUNST aan de kust! De 'groene' boulevard met de Schelde is het decor van het nieuwe festival. Het programma bestaat uit een mix van theater op locatie. Voorstellingen in tentjes en objecten. Straattheater op pleinen. Dans op gloeiing of strand. Muziek in allerlei stijlen in container en tent Goed eten en drinken in brasserie of café met uitzicht op wat Vlissingen zo uniek maakt Stad aan de zee! Bestel nu alvast kaarten of kijk op: v/ww.onóerstroom.info voor het complete programma, ook met de gratis voorstellingen de CUÜUURCaa Deze actie is geldig van maandag t/m vrijdag.

de Faam | 2008 | | pagina 39