Nacht van het lichte vers in de Wegwijzer Jazz meets techno op beachparty mm 'Boeken- Xunst Cunosamarkt Schaapscheerdersfeest Nisse Zaterdag 21 juni Zware metalen bij uniek wereldconcert in De Piek 'fAv/!T3"!i7?TTTlDe Faam ILES Kwade opzet Oostkerk Duo Mans en Vayne HOTEL ZUIDERDUIN FAMILIEDlNERBUFFET FAMILIEBRUNCH Vrijdag 20 juni 13:00 uur 19:00 uur Op het Dorpsplein in Nisse Een waar Place du Tertre inclusief muzikale omlijsting van Muziekschool Op Maat! Toegang Gratis Vanaf 19:00 uur Live EK voetbal op een groot scherm in de tent op het plein. SHOW OP 21 JUNI Woensdag 18 juni 2008 - Pagina 38 GREG Soms is een echtscheiding tijdrovend en vooral erg kostbaar. Vooral als de betrokkenen tot de allerrijksten gerekend kunnen worden. In die gevallen zijn er oplossingen denkbaar die in ieder geval voor een van de partners veel goedkoper uitvallen. Vervelend is het wanneer je, zoals Grace, de zus van FBI-agente Alex Morse, en dokter Chris Shepard tot degenen behoort die het niet zouden moeten overleven! Greg lies verdiepte zich in de mogelijkheden om iemand met een dodelij ke ziete te besmetten, zonder dat dit in forensisch onderzoek duidelijk wordt. Balancerend op de grens tussen waarschijnlijk en onwaarschijn lijk, componeerde hij met die gegevens een uiterst spannende thriller, op jacht naar de daders van ingenieuze moorden. Greg lies, Kwade opzet, Luitingh, 19,95 euro. i FIETCHER© HOTELGROUP Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt voorgerechten buffet Onbeperkt vlees-, vis- en vegetarische gerechten Onbeperkt dessertbuffet Koffie na afloop Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen vanaf 4 tot 12 jaar: €1 per jaar (dus 6 jaar €6) Van 16.30 tot 19.00 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Nu elke zaterdag en zondag High Tea Van 14.30 tot 16.00 uur a€ 17,50 p.p. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. J PROBEER OOK EENS ONZE RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl Doordat Aad van den Heuvel zijn verhaal heel precies in de re cente geschiedenis plaatst, komen het ge schetste rechtse com plot en de plannen voor een staatsgreep wel heel dichtbij, re- aüstisch en spannend! Oorlogsverslaggever Martin Mendes raakt verwikkeld in een heel ander soort oorlog dan waar hij totnogtoe bij betrokken is geweest. Zijn vroegere vriendin Esther is in Istanbul dood gevonden na een aanslag en wordt opvallend snel naar Nederland gebracht. Reden voor Mar tin om zelf op onderzoek uit te gaan in orthodox islamitische kringen én in obscuur politiek gezel schap. Mendes raakt langzaam van zijn nacht merries af en leert de Vlaamse Tess kennen. Maar minstens zo belangrijk: hij wordt ook doelwit. Maar van wie? En waarom? Aad v.d. Heuvel, De oorlogsverslaggever, De Geus, 19,90 euro. Wat doe je als je zelf geen kinderen kunt krijgen? Vaak biest ad optie een uitkomst. Legaal of illegaal als het via de reguliere weg niet lukt. In De na men van Maria reizen Isa en haar steenrijke echtgenoot, de anjer kweker Harry, af naar Colombia om een weesmeisje op te ha len. Op de terugvlucht krijgt dit meisje een rozen krans in handen, die informatie over drugssmok- kellijn tussen Colombia en Nederland blijkt te be vatten. Niet zo fijn voor de leden van het Medel- lin-kartel, die vervolgens de jacht op het meisje inzetten. Voor Isa, die tien jaar eerder nog als punkmeisje en prostituee door de Berlijnse stra ten zwierf, herleeft de tijd, waardoor zij inmiddels onvruchtbaar is. Een bijzonder spannend debuut dat de lezer in sneltreinvaalt door de bladzijden leidt. Patricia van Mierlo, De namen van Maria, Cargo, 18,90 euro. Op het plein, de Kasteelweide en in de Mariakerk van 10:00 tot 17:15 uur Oude ambachtenmarkt, Schapen scheren Paardenkeuringen, Menwedstrijden Houthakkers- en Zaagwedstrijden Ringsteekwedstrijd, Oude tractoren Boombeeldhouwer Peter Verlaan Muziek en Dans: o.a. Euterpe, Inter Scaldis, Rondomtrom, Neptunes, Tschaveska, Showgirls, Gaggling Ganders Gang. Kunst en klederdrachten, Clowns Bolly en Bolly, Kabelbaan, Zeskamp Scouting H'zand En nog veel meer voor jong en oud! Afsluiting met spectaculaire touwtrekwedstrijd over de vaete! Entree: Volw. 3,50 kind 4 t/m 12 jaar Ij 's Avonds Bal in de tent mmv DJ Roy EK Kwartfinale op groot scherm MIDDELBURG - Regelmatig speelt het duo Martin Mans en Jan Vayne in Zeeland. Zaterdag 21 juni staan de pianist en organist in de Oostkerk in Middelburg om hun nieuwe schijf te promo ten. Reserveren: 06-52281279 ofwww.martinmans.nl. foto: pr. Welke artiesten van Pamelen (links) en Pieterse (rechts) meene men is nog een verrassing, foto: lex van rossen NIEUW- EN ST JOOSLAND - Samen met Frank van Pamelen en Jan J. Pieterse gaat Theater De Wegwijzer in Nieuw en St Joosland de langste nacht van het jaar (zaterdag 21 juni) een verrassend en veelzijdig pro gramma maken. Het zal een nacht worden met lichte verzen en tal van (muzikale) verrassin gen. "Het is een speciale voorstel ling. Een blind date" zegt Trudi Warns, naast Arno ut Schop één van de initiatiefnemers en eige naren van De Wegwijzer. "Het begint om 18.00 uur. Welke ar tiesten er nog bij komen is voor DOMBURG-Tijdens de Cham- pagNoise Beach Party vrijdag 20 Juni in het Strandpaviljoen Noord Duine, aan de Schelp- weg in Domburg, wordt zowel jazz als techno gedraaid. Om 18.00 uur start A Taste of Honey met dj's Rocstart en Ernst. Zij draaien grooves, jazz en lounge. Vanaf 21.00 uur tot 02.00 uur zijn dj Wesper (Origin Park), dj Noisy Lois en dj Rize met Bleep- head aan het werk te zien. Lief hebbers van minimal techno, techno, techhouse en dub zijn van harte welkom vrijdag. Gra tis entree. Meer is te zien op www.myspace.com/champag- noise. ons ook een verrassing. Het pu bliek krijgt zaterdag een brief met de aanvangstijd en dat wij ook voor de maaltijd zorgen. Het eerste deel van het pro gramma vindt buiten plaats. Maar eigenlijk is het dus nog al lemaal een verrassing" zegt ze enthousiast. Beide heren zijn bekend van De Open Dichtshow. Een theater programma met lichte verzen en muzikale gast. Pieterse is te vens bekend als presentator van Cabarestafette. Beide heren ko men oorspronkelijk uit Zeeland (Zeeuws Vlaanderen en Beve land), maar hebben zich al ge ruime tijd elders in het land ge vestigd. Entree: 17,50 euro. VLISSINGEN - Tien bands, tien bars. De Back to the Fif- tiesroute, ook wel de Rock Rollroute van Vlissingen ge noemd, vindt vrijdag 27 ju ni plaats in het centrum van De Zeeuwse havenstad. Het programma begint om 20.00 in De Piek met Torel- lovs Jive Bugs, een swingen de achtkoppige formatie die jive, swing en rock roll brengen in de stijl van het Brian Setszer Orchestra. Ook de bekende zanger Ju nior Marvel staat op het programma. Vanaf 21.30 uur start de livemu- ziek-kroegentocht in de bin nenstad. De bands Ignition, The^ Bellhops, The Dice Rebels, Het Trio Betty's Doghouse en That' Crazy Beat brengen overwe gend rockabilly blues gecombi neerd met rock roll. De Belgi sche band Rocka-t-bones brengt Hi-Octane RockabiHy. Pure Rock en Roll is terug te vin den bij de bands 2-Tones en Rockadüe. De Nederlandse band Catrythm met de bekende zanger Junior Marvel speelt rockabilly gecom bineerd met jazz, country, hil lbilly en blues. Frank Markez uit Venlo, beter bekend als Junior Marvel, timmert internationaal al geruime tijd aan de weg. Hij toerde uitgebreid door Europa en de States, tekende een pla tencontract met het Spaanse retro-label El Toro en bracht menig album uit. "Hij zingt het met een fraaie stem die bij vlagen sterk op die van Presley lijkt" schrijft Frans Elshout van Revolver Magazine over het album Messin' Around With Junior Marvel. De optredens duren tot 02.00 uur. Kaarten in de voorverkoop kosten 8,00 euro 10,00 euro aan de deur en zijn verkrijgbaar bij Kamer 42, De Piek, Soif, De Concurrent, 't Zottekot, JP's, The Wicked, 2xbeUen, Michiel- tje en Roots. Voor meer infor matie: www.hetzottekot.nl. ELKE 4E ZONDAG VAN DE MAAND VLISSINGEN - De death-me- talband Pleurisy uit Utrecht en de trash-metalband Dark Roses uit Rotterdam betre den zaterdag 21 juni luid ruchtig het podium van De Piek in Vlissingen. Pleurisy heeft een geheel eigen stijl ontwikkeld, waarin ze het brute uiterste van hun genre combineren met meer melo dische eigenschappen. Met drie albums en een hoop (in ternationale optredens, waaronder een tour door Zweden en Duitsland met de legendarische death-metal pioniers van Master achter zich, heeft Pleurisy een flinke naam opgebouwd. Daarbij heeft de band ook het podi um gedeeld met een aantal genregenoten van wereldfor maat. Zo stonden ze naast Obituary, Cannibal Corpse, Vader en Arch Enemy. Met zanger George Oosthoek (voormalig Orphanage) als boegbeeld belooft het een brute avond te worden in de Piek. Support act Dark Ro ses uit Rotterdam bewijst met een mix van speed, de ath en thrash-metal dat het een heavy voorprogramma kan verzorgen. Entree: 5 euro, met passen 4 euro. Open: 21.00 uur. Kijk voor meer informatie op www.depiek.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 38