Leg het Lichtgevende herinnering Tweede leven Overal muziek Boot op je rug nriwamffliDe Faam Volgende week: Skiën met de Wii Pratend fotoalbum: bij iedere foto past een boodschap van 10 seconden. Games - Metal Gear 4 Games - Hideo Kojima 0(ff][x Games - Ninja Gaiden 2 QHS Games - Etrian Odyssey 0 fx] Woensdag 18 juni 2008 - Pagina 29 Lekker struinen door de wildernis? Met deze rugzak kun je zelfs onverwachte riviertjes zonder problemen oversteken, want de rugzak bevat een ponton boot van bijna 2,5 meter lang. De boot beschikt over een opgevulde zitting die zich aan past aan het lichaam en natuurlijk passen ook de roeispa nen in de rugzak. Je zult wel zelf moeten pompen, maar de voetpomp wordt wel meegeleverd. Meer info staat op www.walmart.com. Eindelijk is daar dan Metal Gear 4. Een der beste video game reek sen heeft niets aan kracht ingeboet. Opnieuw speel je soldaat/spion Solid Snake, die dit keer op geheimzinnige wijze is verouderd, maar nog steeds zijn mannetje staat. Het verhaal wordt met beeldschone tussenfilmpjes verteld en de ga me barst uit zijn voegen van de gadgets, in-jokes en originele vond sten. Dit is een briljante game, en dat is goed nieuws voor de Play station 3. Deze game alleen al maakt de aanschaf van die spel computer de moeite waard. Voor: PS3 De rijstijl van anderen is al jarenlang een dankbaar onderwerp voor tv- programma's. Als je jouw eigen erva ringen wilt vastleggen, kun je met deze Car Video Camcorder het hart ophalen! Plaats de houder met de camera op het dashboard, bepaal de filmrichting met een ingebouwde la ser-indicator en filmen maai Meer info op www.thingsyounever- knew.com Oranjegekte ten top: een ei dat spontaan het Wilhelmus begint te zingen! Met de precisie van een topschutter vertelt dit Fan Ei wanneer de andere eieren een bepaald stadium hebben bereikt. Leg het ei bij de echte eieren in het water en koken maar. Berei ken de eieren hun zachtgekookte status dan weerklinkt het Wil helmus, voetballen ze verder en is een medium gekookt ei ge wenst, dan roffelt er applaus uit de pan en bij de hard gekookte ei eren schalt logischerwijs de triomfmars door de keuken. Want over één ding zijn de kuikens het eens: Oranje wordt kampioen! Meer informatie staat op www.brainstream.nl. Lampen die van kleur veranderen, kennen we al. Maar deze Soot hing Sounds Colour Change Light gaat nog een stap verder en biedt ook nog vijf ont spannende geluiden, zoals een beekje, vo gels of de zee. Meer details staan op www.lifemaxuk.co.uk. Het is volgens Wikipedia één van de meest succesvolle com puterspellen ooit en voor velen een herkenbaar symbool van de jaren '80 geweest: Pac-man. De echte fans kunnen deze herinnering nu omzetten in licht met deze 80's Ghost. En voor wie te jong is om Pac- man te kennen, is het gewoon een leuk bedlampje om span nende spookverhalen mee te belichten. Kijk voor meer informatie op www.andersonhorta.blog- spot.com. Soms duikt er een product op waarvan je denkt: dat dit niet eerder is bedacht. De Stre- amium Wireless Music Center is zo'n product. Deze muzikale verzamelplaats heeft ruimte voor maar liefst 750 cd's en op maximaal vijf verschillende plaatsen in huis kan op basis van één centrale harde schijf eigen muziekkeuzes worden gemaakt. Je kunt de muziek zelfs laten volgen als je van de ene kamer naar de andere gaat. Tevens is het mogelijk muziek te stre- amen van de pc naar het Music Center of naar één van de Music Stations. Meer informatie op www.philips.nl. Zuinig omgaan met onze leefomgeving nodigt ook uit om afgedankte spullen te gebruiken voor iets anders. De Omj Bag is daar een pri ma voorbeeld van, want deze trendy tassen zijn gemaakt van de plastic om heiningen die veel op bouwplaatsen te vinden zijn. Neem maar eens een kijkje op www.ornjbags.com. File View Options Help Ninja Gaiden 1 was een cult hit op de eerste Xbox. In dit vervolg ben je op nieuw de Ninja Ryu die in een futuris tisch Japan ten strijde trekt tegen een mysterieuze superschurk. Het spel is een mengeling van avontuur en vechtspel, waarbij dat laatste vooral een kwestie is van combo's maken en de vijand (letterlijk) aan mootjes hak ken. Toch zit er schoonheid in de agressie, want het vechtsys- teem en de besturing zijn fenomenaal. Dat kan helaas niet ge zegd worden van de camera, die regelmatig de verkeerde dingen in beeld brengt. Voor: Xbox 360 File View Options Help De maker van Metal Gear, Hideo Kojima, was onlangs in Amsterdam. De Steven Spielberg van de videoga mes stond ons kort te woord over dit laatste deel in de reeks. "Interactief amuse ment kan iemand veel ster ker raken dan films of boeken. Je maakt je eigen verhaal, en de keuzes die je maakt, zijn daardoor veel intenser. Het belangrijk ste voor mij is het bieden van een beleving. Het verhaal is daar ondergeschikt aan. Ik wil dat de speler voelt hoe het is om in de schoenen van Solid Snake te staan." En hoewel MGS4 bedoeld is als slot van de serie, is een vervolg toch niet uitgesloten. "Mis schien als de fans het willen." File View Options Help wets, met weinig dynamische gevechten. Geen spel voor lief hebbers van instant actie, maar de geduldigen onder ons vinden hier een aardig avontuur. Voor: DS

de Faam | 2008 | | pagina 29