L bij Fietsspecialist Piet Voskamp in Middelhurg. -50% -25% -40% -50% =10% -50% -30% 279?° Piet Voskamp Wij gaan deze zomer verhuizen! mun nieuws: dé Weekkrant De Faam Verkoop afgeschreven boeken in Vlissingen Vlissinger zet zich in voor accordeonist Expositie Veerse kunstenaarsfamilie Ten Klooster Landelijke speeltuindag Workshop mandala Verenigingenmarkt voor goede doelen Antiek- en Ambachtenmarkt Positief Denken cursus Er tussenuit met Vrijwillige Zorg Walcheren Steunpunt Mantelzorg Kerken in zicht op Walcheren Informatieavond Guasha Bibliotheken Vlissingen op 24 juni eerder gesloten 21e Mars Rond het Veersemeer Dancefeest Goes gaat niet door Koninklijke onderscheiding Gevonden en vermiste dieren Gevonden Vermist Fietstassen Brommeronderdelen Actiefietsen Zonnebrillen Dames- en herenfietsen Accessoires De zomerhit van 2008 éénwielers! Fietskleding Mountainbikes Fietsspecialist VLISSINGEN - Op de eerste verdieping van Bibliotheek Vlis singen in 't Spui is van 26 tot en met 28 juni een afgeschreven boeken verkoop. Het zijn veelal informatieve boeken en ro mans. De verkoop is tijdens openingsuren van de biblio theek. Leden betalen 0,75 euro per boek en niet leden 1,00 eu ro. VLISSINGEN - De Roemeense accordeonist die regelmatig op het Scheldeplein in Vlissingen speelt, is toe aan een nieuwe ac cordeon. Het oude instrument heeft lekke akkoorden en ka potte bassen. Vlissinger Harry Mz Boer heeft zich het lot van de accordeonist aangetrokken en heeft nu een actie opgezet om geld in te zamelen. "Deze straatartiest beschikt over een bijzonder talent en speelt wer kelijk erg goed, "aldus de heer Boer, "bovendien verdienen straatmuzikanten zo ontzet tend weinig, dat er naast de vas te uitgaven geen bedrag over blijft om een nieuw accordeon van te kopen." De heer Boer weet nu een tweedehands ac cordeon op de kop te tikken voor 450 euro. De inzamelings actie heeft, ondanks een tv-op- treden bij Omroep Zeeland, nog niet genoeg opgebracht. Mensen die een bijdrage willen storten, kunnen deze overma ken op rekeningnummer 8348.63.685 onder vermelding van accordeon. VEERE - In het museum De Schotse Huizen in Veere is van af 21 juni de expositie De kun stenaarsfamilie Ten Klooster De Veersche jaren te zien (1915- 1969). De opening is om 14.00 uur. In het spoor van zijn vader Philip (beeldhouwer) en groot vader Johannes (kunstschilder en graficus) die beiden in Veere woonden en werkten, neemt fotograaf Luc ten Klooster deel aan de expositie. De expositie is tot en met 21 september te be kijken. MIDDELBURG - In het kader van de landelijke speeltuindag is de speeltuin van wijkvereni- ging 't Zand/Stromenwijk aan de Baarsjesstraat 42 in Middel burg zaterdag 21 juni van 13.00 tot 17.00 uur gratis toegankelijk. MIDDELBURG - Joke Floresse houdt zondag 22 juni een workshop mandala tekenen/schilderen in het Kul- tureel Pakhuis in Middelburg. Tijd: 13.00 uur tot 16.30 uur. WESTKAPELLE - De zendings commissie van de Protestantse Kerk in Nederland houdt op vrijdag 27 juni een verenigin genmarkt voor goede doelen. Het is van 13.00 tot 19.00 uur op het kerkplein aan de Markt in Westkapelle. Deelnemers zijn Unicef, steun aan Israël, Oost Europa Zending, Vrou wen voor vrouwen in Afrika en Mie Mee. ZOUTELANDE - Een leuke An tiek en Ambachtenmarkt be zoeken kan op zaterdag 28 juni in de Langstraat in Zoutelande. Ook zijn er verschillende Oud Hollandse volksspelen. Het is van 10.00 tot 17.00 uur. MIDDELBURG - De Brahma Kumaris Spirituele Akademie aan de Bellinkstraat 31 in Mid delburg houdt op vrijdag 20 juni een cursus positief denken. In de vier lessen leert men hoe ver spilde gedachten ontwart kun nen worden, hoe negativiteit doorzien kan worden en hoe het vermogen om constructief te denken teruggewonnen kan worden. De lessen zijn van 19.30 tot 20.30 en meedoen is gratis. Meer informatie via 0118-618782 MIDDELBURG - Zowel voor mantelzorgers als voor vrijwilli gers is het belangrijk om ook tijd voor zichzelf te nemen en daar om biedt Vrijwillige Zorg Wal cheren Steunpunt Mantelzorg haar vrijwilligers en mantelzor gers twee NS voordeelbonnen aan. Zij die bij dit steunpunt be kend zijn, kunnen zich aanmel den via 0118-553530 of info@zorgvrijwilligers.nl WALCHEREN - In het jaar van het Religieus Erfgoed houdt de NCRV twee keer een Kerken in Zicht route, waarvan één keer op Walcheren, namelijk op 20 juni. De deelnemende kerken zijn de Gasthuiskerk, de Oost- kerk en de Synagoge in Middel burg. De Kapel in Hoogelande, de Odulphuskerk in Meliskerke en de Dorpskerk van Biggeker- ke. De kerken zijn geopend van 10.00 tot 16.00 uur en elke kerk presenteert zich op een onder scheiden manier. Deelname kost 4,00 euro voor NCRV-le- den. Voor niet-leden is het geld bedrag iets hoger. MIDDELBURG - Guasha is een zeer unieke en oude therapie uit China, waarbij met een jades teen langs het lichaam wordt gestreken om blokkades op te zoeken en weg te halen. Ook opgehoopte afvalstoffen wor den verwijderd. Guasha kan bij meer dan vierhonderd klachten en ziekten worden toegepast, namelijk bij lichamelijke klach ten, welvaartziekten en preven tieve behandelingen. De infor matieavond over deze therapie is op 27 juni om 19.30 uur in het Kultureel Pakhuis in Middel burg. Entree is gratis. Aanmel den via 0118-502266 of 0613708131. VLISSINGEN - Vanwege een ge meentelijke personeelsbijeen komst zijn Bibliotheek Vlissin gen en Bibliotheek Oost-Sou burg op dinsdag 24 juni eerder gesloten dan normaal. Biblio theek Vlissingen aan de Spuistraat 6 sluit om 15.30 uur haar deuren, in plaats van 18.00 uur. Bibliotheek Oost-Souburg aan de Kanaalstraat 56/58 sluit eveneens om 15.30 uur, in plaats van 20.00 uur. VEERE - De Wandelsportver eniging W.S.V.'t Zand uit Mid delburg organiseert in samen werking met de Wijkvereniging Zanddijk-Veere op zaterdag 28 juni a.s. haar 21e Mars Rond het Veersemeer. Deze wandeltocht is 60 km lang, volledig "gepijld" en gaat geheel rondom het Veerse meer, o.a. langs en door schitte rende natuurgebieden over zo wel verharde als onverharde wegen en paden op Walcheren, Zuid- en Noord Beveland. Vanaf Veere gaat het richting Wolphaartsdijk, waar een café- rust is. Vervolgens via de Zand- kreeksluis en Kortgene naar Kamperland, waar een 2e café- rust is. GOES - Het dancefeest dat dit weekend zou plaatsvinden in de Zeelandhallen gaat niet door. De organisatie betreurt dit en doet er alles aan om de gekochte kaarten te vergoeden. Meer info op: www.zeelandhallen.nl MIDDELBURG - Voorafgaand aan de wekelijkse oefenavond krijgt de heer P. Jongejan dins dag 17 juni zijn koninklijke on derscheiding uitgereikt door burgemeester Koos Schouwe- naar. Dit gebeurt in de brand weerkazerne aan de Stromen- weg om 19.00 uur. De heer Jon gejan is reeds benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau ter gelegenheid van de verjaar dag van Hare Majesteit de Ko ningin. De heer Jongejan krijgt deze onderscheiding vanwege zijn vrijwilligerswerk (vanaf 1987) voor de Stadsgewestelijke Brandweer Vlissingen-Middel- burg. 3-6 Grijze valkparkiet - Presi dent Rooseveltlaan in Vlissin gen. 31-5 Misty - gest. Poes - 3 jaar - cypers grijs - zwart vlooien- bandje - Westerzicht Vlissin gen. 25-5 Skitzo- klein zwart/grijs poesje is best wel klein voor zijn leeftijd is bijna 2 jaar. heeft 2 po ten met wit en 1 met een klein beetje - Willem v/d Veldelaan Vlissingen. 23-5 Cypers donker grijs Jip is een grote kater, grijs gecyperd met een witte borst en achter poten. Voetjes van de voorpo ten zijn ook wit. Jip kan heel hard en doordringend miau wen.- Schuitvaartgracht Vlissin gen. 23-5 Donder - Grote, volledig zwarte kater, flink uit de kluiten gewassen, weegt rond de 6 kg. Hij heeft een paar witte haartjes, op zijn onderbuik.Schoutstraat Middelburg. Waanzinnig? opruiming Op al onze fietstassen geven wij kortingen tot Alle brommer- en scooter onderde len moeten weg! Op alle artikelen uit voorraad geldt: O OP=OP Op alle fietsen met het speciale label geven wij een opruimingskorting van -io% tot -40%. Korting tot Op al onze zonnebrillen geven wij kortingen tot Alle (trap)modellen merkfieten uit onze showroom: Niet voor Focus-fietsen Helmen, schoenen of handschoenen. Alles mag weg met korting! Korting tot „innrmkor. verhuis. Pi* Voskamp naar een meuwe Stationsstraat in en prohte.r Piet Voskamp heeft veel speciale één- en tweewielers, ook hiervoor gelden zeer hoge kortingen! Vanaf Fietsbroeken, jacks, t-shirts, wielren- tenue's... Alles mag weg met korting! Korting tot Veel cross- en mountainbikes extra laag in prijs. Kijk in de winkel voor de prijs. Vanaf Breeweg 15 4335 AN Middelburg [t] 0118-613187 [e] info@pietvoskamp.nl [i] www.pietvoskamp.nl MIJN NIEUWS: WWW.DEWEEKKRANT.NL

de Faam | 2008 | | pagina 27