Walcheren Innovatieprijs 2008 Cosy Comer ov°»- Je grens Nieuw: Zyzou kleding Nieuwe wagen Stevens HOMASCO online Uit het Zakenhart van... dé Weekkrant De Faam Provincie beloont beste initiatief Een te zotte bierproefavond Spierenloop bij Healthclub Opening Jeu de Boulesbaan Veere Introductieles Tai Chi Qigong Woensdag 18 juni 2008 - Pagina 20 Sylvia en Rachel in ZyZou kinderkleding, fotoileon janssens VLISSINGEN - De leukste en meest trendy kleding brengt ZyZou Kinderkle ding dat half mei op Wal- straat 52 opende. Kleding voor jongens en meisjes in de maten 56 tot 176; baby- kleding is een aparte collec tie. Trendy merken Miss Sixty, Energie, Retour, Am plified Kids, Religion, Pepe jeans, Imps en Elfs, Petit Louie, Magilla, Dodipetto, TucTuc, Manjewell, Kunst- boer, Zootjes, qua prijs in het midden- en hoog-seg- ment. Eigenaar Sylvia: "Ik heb een internetwinkel www.zyzou.com en vond het een logische stap om dit nu te doen." Telefoon 0118- 216040 De nieuwe wagen van de vishandel, foto. leon janssens Baden in echte luxe AAGTEKERKE - Gasten die deze zomer besluiten hun tentje op Ardoer Camping Westhove op te zetten hoe ven zich niet te vervelen. Het luxe 'Badhuis Zwibadi- us' is dit voorjaar geopend. Verwennerij op en top. Alle mogelijkheden voor de sportievelingen om hun conditie op pijl te houden zijn aanwezig. Maar ook ge zinnen die willen relaxen komen aan hun trekken. Het badhuis is gethematiseerd in oud Griekse stijl en beschikt over dertien luxe badkamers. Elke badkamer is voorzien van een douche, toilet en wastafel. Daarnaast zijn er nog twee bad kamers ingericht voor gezin nen. "De Oud Griekse stijl past helemaal in de verhaallijn van onze camping. Zo'n Grieks bad huis straalt van oudsher luxe uit", aldus mede eigenaar van de camping, Jacco Leijdekkers. Voor de doorsnee vakantiegan ger is een stukje ontspanning geen overbodige luxe. Uiteraard ontbreken de wellness voorzie ningen dan ook niet in het bad huis. Zo is er de Finse Sauna die met de bijbehorende relaxruim te door de gast privé is af te hu ren. Voor een combinatie van sauna en massage, kunnen gas ten ook terecht in de Vibrosaun. Het Health Center is ook ideaal voor gasten die thuis fitnessen en op vakantie het persoonlijk trainingsprogramma op peil willen houden. Voor de niet fit nessbeoefenaar zijn er uren Het luxe badhuis Zwibadius is dit voorjaar in Aagtekerke geopen. foto: pr waarin de beginnende sporter uitleg kan krijgen van de Tech- noGym toestellen en kennis kan maken met het fitnessen. "Naast de voorzieningen als de supermarkt, snackbar, familie restaurant, overdekt zwembad en de indoor speeltuin probe ren wij met dit badhuis het kwa liteitsniveau van onze camping weer een stapje hoger te leggen" aldus Jacco. "We merken dat gezondheid en vitaliteit tijdens de vakantie steeds belangrijker wordt, daarom bieden we nu onze gasten ook Nordic Wal king cursussen en Aqua Fifty Fit-activiteiten aan." Volgens Jacco heeft de camping met het badhuis nu iets onderscheide nds ten opzichte van andere campings. "De luxe en privacy is voor de gasten een hele posi tieve ervaring. Je hoeft niet meer naai' het toilet te lopen, dan naar de douche en vervolgens naar de wastafel. Alles zit in één ruimte." Het badhuis is het hele campingseizoen geopend. Voorlopig is de camping volge boekt, vanaf augustus zijn er nog plaatsen beschikbaar, om de luxe van het 'Health Center Zwibadius' zelf te ervaren. door b0 van scheyen MIDDELBURG - Tot 15 sep tember 2008 kunnen spraak makende, creatieve, innovatie ve projecten en initiatieven op het gebied van recreatie, toe risme, horeca of watersport worden ingediend bij de pro vincie Zeeland om mee te kun nen dingen naar de Innovatie prijs 2008. Om de toeristische sector levendig te houden en om de kwaliteit van het toeris tische product in Zeeland niet uit het oog te verliezen heeft de provincie deze prijs in het le ven geroepen. Partijen die een innovatief project aan het ont wikkeien zijn of inmiddels ge realiseerd hebben kunnen dit insturen. Een deskundige jury beoordeelt de inzendingen en beloont het beste initiatief met een bedrag van 5000 euro. Om kans te maken op deze prijs moet het project concreet uit voerbaar zijn. Het mag een nieuw concept zijn, maar be staande producten met een vernieuwend element of toe passing zijn welkom. Ook ini tiatieven die al ergens anders worden toegepast, maar nieuw zijn voor Zeeland maken kans. Stichting Promotie Zeeland Delta sleepte de prijs vorig jaar in de wacht met het concept MOZAÏEK (Mobiel Zeeuws Au dio Informatie en Entertain ment Kanaal), een MP3-wan- deling en allerhande leuke up dated informatie via de mobie le telefoon over Zeeuwse eve nementen en bezienswaardig heden. Vragen over de prijs kunnen gesteld worden via: innovatie- prijs@zeeland. Initiatieven kunnen tot 15 september wor den ingediend via de website: http://loket.zeeland.nl/subsi- dies/recreatie/. VLISSINGEN - Het verschil tussen een dubbel, een tri ple, een geuze, witbier of een echte trappist, het komt alle maal aan de orde op de spe ciale bieiproef avonden in t Zottekot in Vlissingen. Bier- sommelier Jolanda Lingier die in het Belgisch biercafé meer dan zestig soorten bier schenkt, laat op deze dins dag avonden het gezelschap proeven en vertelt bijzon derheden over het brouw- proces. Per avond worden zes bieren geproefd. Mee doen kost 10 euro. MIDDELBURG - Healthclub Zeeland Gezond houdt vrij dag 20 juni de tweede Spie ren' voor Spieren loop. Vanaf 19.30 uur lopen deelnemers acht kilometer. Meedoen kost 5 euro. Start en finish zijn aan Het Schenge 4 in Middelburg. Zaterdag 21 ju ni is er van 9.00 tot 13.00 uur een spinningmarathon. Fiet sen zijn voor 25 euro per uur te reserveren. De opbrengst gaat naar de stichting Spie ren voor Spieren. Informatie: 0118-632050. VEERE - De Commissie Wel zijn Ouderen in Veere heeft samen met de Stichting Wel zijn Veere en Zorgstroom een jeu de boulesbaan aan gelegd. Het is een nieuw ont moetingspunt voor de inwo ners. De opening is dinsdag 24 juni om 14.30 uur. Sport Zeeland biedt jong en oud de mogelijkheid om de fitheid te testen. De biblio-service- bus is er, kraampjes en de Jongerenbus. MIDDELBURG - Het Chi nees Gezondheidscentrum Rep Lentze gint na de zo mer weer nieuwe cursussen Tai Chi Qigong in Middel burg en Goes. Ook dit jaar weer de cursus: Taiji Bailong Ball (Tai Chi Racket). Aan melden via: 0118-636054 Esther van der Schoot in haar praktijk MIDDELBURG - Vishandel Stevens staat met een nieu we wagen op de weekmark ten van Middelburg, Goes en Renesse. Ben Stevens: "Bij de vorige kwamen we van een viskraam op een viswagen en dat was een hele ervaring. De capaciteit was al snel te klein was. Nu, gelijk met het nieuwe haringseizoen, is de nieuwe viswagen in gebruik geno men. Gezellig. Alle vissoor ten vers, gerookt en gebak ken. Absolute topper is de kibbeling, en nu Hollandse nieuwe, gezond en gewild." Vishandel Stevens zit ook in winkelcentrum Dauwen- daele. Telefoon 0651007694 KOUDEKERKE - HOMAS CO, Doormanstraat 3, sa mentrekking van homeo pathie, astrologie en coaching is van Esther van der Schoot, afgestudeerd homeopaat en voedings deskundige: "Door deze combinatie krijg je een to taalbeeld van je functione ren. Mensen kunnen zon der verwijzing op afspraak langs komen in de praktijk of consult online, een nieu we ontwikkeling. Wel voor het eerste consult naar de praktijk komen." Woens dag, vrijdag en zaterdag heeft Esther telefonisch spreekuur van 08.00 tot 09.00, Telefoon 0610708232 en www.homasco.com VLISSINGEN - Met gerech ten uit verschillende landen biedt Cosy Corner, Wal- straat 40-42 terecht 'sma ken over de grens'. Eigenaar Mickey, die same met Irma Cosy Corner run heeft een uitgebreide kaait van schotels met shoarma, kebab, kip, saté, schnitzel, lamskoteletten, pasta's, spag hetti, lasagna, macaroni, spare- ribs- en vis-schotels. Vaste aan biedingen zoals elke maandag pizzadag, dinsdag schoteldag en op woensdag onbeperkt spa- reribs eten en dat voor een leu- Internationaal genieten van lekker eten bij Cosy Corner, ke prijs. Mickey, jarenlang hore- ca-ervaringen: "Ik werk met da- wij het buffet of de schotels ver- op het gezellige terras. Zeven gelijks verse ingrediënten. Ook zorgen." Men kan er ook koffie- dagen per week open, telefoon voor feesten en partijen kunnen drinken of lunchen, binnen of 0118-413626

de Faam | 2008 | | pagina 20