AB Zeeland zoekt jou anenmarkt fabiu AB Zeeland A B Zeeland lcUri^ AB Zeeland zoekt aankomende talenten voor een uitdagende nieuwe MBO opleiding Vakbekwame AGRO medewerker De Faam gastouder of TOPper AB Zeeland en EdudeKa hebben jou veel te bieden: Baangarantie Volop carrièrekansen Landelijk erkend MBO diploma niveau 2, 3 of 4 Opleidingstijd wordt doorbetaald Optimale begeleiding bij theorie en praktijk Sectoren waarin je met deze opleiding aan de slag kunt: Akkerbouw Fruitteelt Veehouderij Agrarisch loonwerk Groenvoorziening Glastuinbouw Kijk voor meer informatie op: www.abzeeland.nl of bel voor een afspraak: 0113 - 233666 mijn nieuws: FaalTI@il www.FabiusOpleidingen.nl rs Receptioniste Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerk(st)er (9 mnd) Secretaresse (12 mnd) Powered by Q JobTrack.nl dé Weekkrant Woensdag 11 juni 2008 - Pagina 50 O AB Zeeland is met haar 100 vaste en tal van uitzendkrachten een begrip in de Zeeuwse groene sector. Al jarenlang verzorgt AB Zeeland de complete arbeidsvoorziening bij vele ondernemingen in deze sector. Wij zijn voor diverse opdrachtgevers op zoek naar: O.a.: grondwerkers, chauffeurs, kraanmachinisten, trekker- chauffeurs, hoveniers en mensen die gemotiveerd zijn om alles aan te pakken. Is dit iets voor jou of wil je langskomen om de eventuele andere mogelijkheden te bespreken? Bel voor een afspraak, stuur of mail je CV naar: Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel.: 0113-233 666, e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl walcheren kinderopvang Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde mensen die als willen werken. Als gastouder vangt u één of meer kinderen bij u thuis op. U biedt de kinderen een veilige en sfeervolle plek wanneer papa en mama gaan werken. Een gastouder ontvangt per kind 4,10 per uur. Als TOPper past u op bij de kinderen thuis. Ook al bent u eigenlijk te gast, u weet een vertrouwde sfeer te creëren waarin de kinderen zich prima op hun gemak voelen. Een TOPper verdient 9,12 per gezin per uur. Voor meer informatie, bel met een van onze medewerkers: 0118-626350 of kijk op: Edudelta Onderwijsgroep Deze rubriek is bestemd voor re acties van lezers op artikelen in De Faam. De redactie is niet aansprakelijk voor de mening en de tekst van de lezer. De re dactie behoudt zich het recht voor om teksten in te korten. Zieker dan zijn patiënten Zo zou men de situatie rond Ziekenhuis Walcheren kunnen noemen.Er komen bij mij drie vragen of opmerkingen op: 1) Waarom kan men met de he dendaagse automatisering niet naar een kwartaaloverzicht van de financiële situatie. Voor op gemeenschapsgelden drijven de instituten moet zoiets in de ze tijd een eis voor goed be stuur zijn. 2) Bevries zolang er over de fu sie nog geen volledige zeker heid is alle verbouwingen. Fi nanciële gevolgen hiervan zul len altijd minder zijn, dan volle dige besteding aan overbodige opdrachten. 3) Bedenk dat door een fusie de kosten van bezoek, tijdverlies nog daargelaten, voor consul ten, en familiebezoek per jaar op kan lopen tot enige milioe- nen en te dragen dus door de cliënt. G.E. Veenenbos, Middelburg Ziekenhuis (2) Mijn mening over de zieken huisfusie is het volgende. Het bestuur van ziekenhuis Wal cheren heeft het brevet van on vermogen verworven. Onbe grijpelijk wat de Walcherse ge meenschap wordt aangedaan en nu aan bestuurder H. Si mons wordt overgeleverd die zijn eigen tent niets eens kan runnen. Schandalig! Kees Verkleij, Vlissingen Ziekenhuis (3) Ingaande op de situatie, kan men enkel stellen, dat de voor genomen fusie so wie so afge blazen dient te worden, tot er antwoord wordt gegeven hoe een en ander tot stand is geko men. Of het toevallig is, dat dit juist nu naar buiten is geko men, laat zich raden. Feit is wel, dat het personeel en de patiën ten niet de dupe dienen te wor den en dat zo vlug mogelijk schoon schip dient worden ge maakt. Verder is het treurig ge steld met de Medezeggen schap, lees OR/Bonden. Op 10 juni wordt verder ingegaan op de brief, die alle personeelsle den hebben ontvangen lop bei de locaties. Op 3 juli a.s. organi seren de Vakbonden voor hun leden bijeenkomsten op beide lokaties en mogelijk dient er dan een plan de campagne te worden opgesteld, want het gaat een ieder aan. André Toutenhoofd, ABVAKABO Ziekenhuis (4) De zieke financiële situatie in het ziekenhuis zou in het be drijfsleven voldoende aanlei ding zijn om de directeur naar huis te sturen. Bij de raad van bestuur en Hans Simons werkt het kennelijk anders. Onbegrij pelijk. Het was volgens ingewij den al veel langer bekend bij de directie dat er grote tekorten waren. Echter men vond het niet nodig om hierover ade quaat en transparant te com municeren met het personeel. En wat is de rol van de raad van toezicht in deze kwestie. Het heeft op zijn minst de schijn dat alle hoofdrolspelers onder cu ratele zijn gezet door dhr. Si mons. Deze man moet zo snel mogelijk weg voordat hij nog meer brokken maakt en daar mee de continuiteit van de ge zondheidszorg in Zeeland en gevaar brengt. Henk van Bruggen mx MIJN NIEUWS: WWW.DEWEEKKRANT.NL Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 Geen speciale vooropleiding nodig Landelijke IVIO-erkende diploma's Slechts 1 lesochtend of -avond per week Zeer geschikt voor herintreedsters, omscholing, reïntegratie en schoolverlaters Uitbreiding met boekhouden mogelijk opleidir ingen Erkend IIVID Examenbureau Brochure? bel gratis 0800-4464464 Lesplaatsen: o.a. Goes, Middelburg, Terneuzen, Bergen op Zoom start na de zomervakantie weer met de volgende dag- en avondopleidingen:

de Faam | 2008 | | pagina 50