Een ontdekkingsreis door het leven van Willem van Hanegem Bestel nu het ultieme boek van Willem van Hanegem! www.wnK.ni in behandeling genomen. IDe Faam Gegevens Mixtoernooi KV blauw-wit Zeeuws orkest in concert met Bogerd Informatie van Opvolgorde voor slechts €59,- OP=OP Online bestellen kan ook via: Bestelbonnen die niet volledig, onjuist Woensdag 11 juni 2008 - Pagina 44 Op de bank bij... Marijk Dijkstra door bo van scheyen KOUDEKERKE - Ze houdt enorm veel van haar kin deren, erg veel van haar paarden en heel veel van muziek. "Ook in die volg orde", zegt Marijke Dijks tra (45) eigenaresse van snackbar 't Trefpunt in Koudekerke. Ze werkt al vanaf haar veer tiende en wil niets liever dan bezig zijn met maakt niet uit wat. Als het maar veel mensen plezier en gezelligheid ople vert. Deze duizendpoot is deze week de gast bij Op de bank... Voor het huis zit een houten indiaan te rusten op een bank je. Er lopen kippen en katten en nog veel meer andere die ren over het erf. In de woonka mer bij Marijke overheerst een gemoedelijke sfeer en we vin den er haar liefde voor paar den terug in allerlei details. "Ik heb wat met dieren", zegt ze glimlachend, "En met india nen, het is het mooiste volk dat er is." Geboortedatum: 1 septem ber 1962 in Vlissingen Burgerlijke staat: gehuwd, 2 kinderen: Jeremy (20) en Sharmaine (17) Woonplaats: Koudekerke Fan: van André Hazes Nu: agent voor nieuwe countryband: RoadHawk uit Middelburg Plannen: grootse country- feesten in Zeeland organise ren Visie: Zeeland moet meer gaan swingen Feesten Marijke heeft ongeveer twintig jaar in Roosendaal gewoond en gewerkt. In discotheken, cafés maar ook in een mode zaak en als taxichauffeur. Ze pakt werkelijk alles aan wat ze maar aan kan. Maar het liefst organiseert ze feesten. Zeven jaar geleden heeft ze zich opnieuw in Zee land gevestigd. Zes jaar ging ze Marijke is ook dj en draait op de feesten waarvoor zij wordt gevraagd, foto: bo van scheyen op en neer naar Roosendaal om één van de grootste Country Westernbars in Bra bant de 'Western Dream' te runnen. Ze was er bedrijfsleid ster. Doordat die onverwachts van eigenaar veranderde, is ze er mee gestopt en is ze anderhalf jaar geleden als zelfstandige hier een zaak begonnen. Werken Marijke wil alleen maar wer ken. Ze vertelt: "Het is eigenlijk niet vreemd, mijn ouders had den 't Zwaantje in Oost-Sou burg en als vijfjarige hielp ik al mee de boterhammetjes te smeren. Ik weet niet beter dan dat ik altijd meehielp. Op mijn veertiende kreeg ik speciaal vrijstelling van de Koningin zodat ik niet meer naar school hoefde. Ik begon toen aan mijn eerste baantje bij de VéGé in Oost-Souburg, vijf da gen per week werkte ik toen in de supermarkt en hielp in de weekends mijn ouders met biertjes tappen." Nu wil Marij ke zich gaan storten op het or ganiseren van Countryfeesten in Zeeland. Ze zoekt liefheb bers. Ze kunnen zich melden bij 't Trefpunt in Koudekerke. KLOETINGE - Om oud le den weer eens terug te zien en om andere mensen ken nis te laten maken met het korfbaispel, wordt op zater dag 21 juni het jaarlijkse mix- toernooi KV Blauw-Wit ge houden. De teams kunnen zich aanmelden via mixtoer- nooi@kvblauw-wit.com. De uiterste datum van opgeven is vandaag (11 juni). MIDDELBURG - Het con cert dat wordt gegeven door het Zeeuws orkest op zater dag 14 juni in de Oostkerk in Middelburg staat in het teken van het geestelijke lied en voorziet naast so lozang ook samenzang. Er is een speciaal pro grammaonderdeel met en voor de kinderen. De kerk is open om 19.00 uur en het begint om 19.30 uur. Toegang is vrij. VLISSINGEN - Bij de eerste informatiebijeen komst op de Hogeschool Zeeland op 29 mei kwamen circa twintig ondernemende HBO'ers en WO'ers kijken wat het traject Opvolgorde hen te bieden heeft. Opvolg orde helpt (oud-)studenten die door bedrijfsovername ondernemer willen worden. Daarom wordt er morgen (12 juni) weer een informa tiebijeenkomst gehouden voor ondernemers die een opvolger zoeken. Aanmel den via www.opvolgorde.nl. Het wel en wee van Willem van Hanegem is gebundeld in een 528 bladzijden dik kroniek. Johan Derksen, Matty Verkamman, Hugo Borst, Wilfried de Jong, Chris van Nijnatten, Bert Nederlof, Hans van Echtelt, Jaap Visser en Leo Driessen hebben dé num mer 10 voor het boekwerk op de huid gevolgd. Van zijn tijd in Breskens waar Willem op 20 februari 1944 werd geboren tot zijn huidige trainerschap bij FC Utrecht en zijn optreden als voetbalanalist op televisie. Want De Kromme is natuurlijk nog in volle glorie actief en middelpunt van de vaderlandse voetballerij! In 22 hoofdstukken beschrijven de negen journalisten, in een met vele foto's prachtig geïllustreerd boekwerk, het voetballeven van De Kromme als speler en trainer van onder meer Velox, Xerxes/DHC, Feyenoord, FC Utrecht, AZ, Chicago Sting, FC Wageningen, Oranje, Al-Hilal en Sparta. Willem van Hanegem geeft een prachtig beeld van de mens Van Hanegem: nuchter, tegendraads, loyaal, geniaal als voetballer en voetbalcoach, een working class hero, vol (cynische) humor en toch ook kwets baar. Tegelijkertijd schetst het boek op indringende wijze hoe de voetballerij - vol heroïek en tevens keihard en opportunistisch in elkaar steekt. Het boek Willem van Hanegem is kortom een ontdek kingsreis door het leven van één van de grootste voetballers die Nederland ooit heeft gekend. I Naam en voorletters:. Straat en huisnr. PC en woonplaats: Telefoonnummer:... E-mailadres (excl. 6,- verzendkosten). Ik machtig Reggemedia (i.o.v. Wegener Huis-aan-huisMedia B.V.) een verschuldigde bedrag van j" 'jx 59,- 6,- verzendkosten totaal af te schrijven van mijn barik-/glrorekeningnummi Datum: om hét beperkt aantal exemplaren Stuur deze bon naar Reggemedia B.V. o.v.v. Willem van Hanegem boek, Stationsstraat 10,7443 BX Nijverdal. Voor vragen kunt u telefonisch contact opnemen met Reggemedia: 0548 - 623 345 of mailen kan ook naar events@reggemedia.nl. Deze actie is geldig tot en met 16 juni 2008. of onleesbaar zijn ingevuld, worden niet

de Faam | 2008 | | pagina 44