wat leeldspraak van 1e Kort www.piccard.nl Diner compleet Hotel Zuiderduin Teeken Academie exposeert deweekkrant.nl Roots, country en americana in De Wegwijzer Rondje Zeeland van Jeugdorkest diverse salades,4 mousse en ijs Iedere zondagavond aanvang tussen 18.00 en 20.00 uur. Op zondag tijdens de familie middag en het barbecuebuffet eet per volwassene één kind tot 12 jaar GRATIS mee! Hotel Restaurant Piccard Badhuisstraat 178 Vlissingen Tel. 0118-413551 mm FAMILIEDlNERBUFFET J PROBEER OOK EENS ONZE FamilieBrunch Landlust FOTOTENTOONSTELLING Woensdag 11 juni 2008 - Pagina 36 <y.' ij Gelegen direct achter de boulevard restaurant Terrasje pikken tevens nieuwe kaart!) Boulevard -Vlissingen/ 0118 - 41 55 55 Pedro en Arlette Venievogel www.restaurantwaterfront.nl FLETCHER© HOTELGROUP Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt voorgerechten buffet Onbeperkt vlees-, vis- en vegetarische gerechten Onbeperkt dessertbuffet Koffie na afloop Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen vanaf 4 tot 12 jaar: €1 per jaar (dus 6 jaar €6) Van 16.30 tot 19.00 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Nu elke zaterdag en zondag High Tea Van 14.30 tot 16.00 uur a 17,50 p.p. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl /EERE/GOES - De jonge talenten van Het Zeeuws Jeugdorkest spelen vrijdag 13 juni om 20.00 uur in De Hoogte in Goes en zondag 15 juni om 15.30 uur in De Grote Kerk in Veere. Kaarten: 0900-3300033. FOTO: PR. bruiloften en partijen, la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landiust.nl Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur een all-in arrangement, inclusief 4-gangenbuffet, drankenbuffet en live muziek voor 39,50 per couvert nu elke 2" persoon 50% korting op de menuprijs Uit één stuk DOMBURG - Beeldspraak is de titel van de eerste fototentoon stelling van Marjan de Kort, dat tot en met 1 december te zien is in Aparthotel Bommeljé in Domburg. De Bommeljé's wer ken al jaren met deze formule. Elke paar maanden stellen zij beginnend of gevestigd beel dend kunstenaars in de gele genheid om de publieksruim tes van het hotel aan te kleden met hun werk. Het hotel wil kunstenaars hiermee een plat form bieden voor hun publiek en tegelijkertijd zelf profiteren van een wisselende aankleding van het bedrijf. Tot en met 1 MIDDELBURG - De jaarlijkse expositie van De Middelburgse Teeken Academie wordt don derdag 12 juni om 16.00 uur ge opend door de Middelburgse wethouder Frank Streng in De Drvkkery in Middelburg. De ex positie toont een grote collectie, zeer divers werk van leerlingen uit het middelbaar onderwijs uit het stadsgewest Middelburg en Vlissingen. Het thema is Straatbeeld. Deelnemende scholen dit jaar zijn het OPDC Griffioen, Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap en Cal- vijn College uit Middelburg en het Scheldemond College uit Vlissingen. Het is tot 7 juli Êu&m. december 2008 toont Beeld spraak een selectie foto's van De Kort, in het dagelijks leven werkzaam als tekstschrijver en communicatieadviseur. Haar werk kenmerkt zich behalve door intensiteit, kracht en kleur, vooral door lijnen, vor men en fragmenten. Die ele menten vertellen het verhaal en bieden vaak een verrassen de kijk op "het onderwerp. De titel Beeldspraak is dan ook niet zomaar gekozen. www.meerdanwoorden.com is een preview te zien van de ten toonstelling. Beeldspraak is da gelijks te bezichtigen in Apart hotel Bommeljé, Herenstraat 24, Domburg. Entree gratis. DOOR J0SIE KNEEPKENS MIDDELBURG - Het Inter nationaal Muziekfeest Mid delburg beleeft in de tweede helft van juni zijn tiende editie. Tussen donderdag 19 en zaterdag 28 juni staan op verschillende locaties in de Zeeuwse hoofdstad klassiek gerichte muziekactiviteiten op het programma. Het lustrumfeest van de Stich ting Kamermuziek Zeeland brengt tal van musici met een internationale reputatie naar Middelburg; musici van wie de meesten ook in vorige edities van het festival optraden. Zo wordt het muziekfeest een reü nie van oude en nieuwe beken den. Zij treden op tijdens bin nen- en buitenconcerten: in Doopsgezinde Kerk en Zeeuwse Concertzaal, op het Abdijplein en op andere monumentale lo caties in de binnenstad. Ter ge legenheid van het jubileum or ganiseert de Stichting Kamer muziek Zeeland ook een gratis toegankelijk evenement: een zomeravondconcert op het Ab dijplein. Zaterdagavond 21 juni treden daar Roby Lakatos en zijn Ensemble op in een mix van zigeuner- en klassieke mu ziek. Verder noemt het festival- programma hoboïst Bart Sch- neemann, de violisten Wolf gang Schroder en Arvo Leibur, de altviolist Mikhail Zemstov, de cellist Ramon Jaffé en pianist Paolo Giacometti. Ook musici met een Zeeuwse achtergrond als Niek de Groot, cellist Paul Uyterlinde en de jong, getalen teerde Zeeuwse violist Mathieu van Bellen zijn van de partij. Verder zijn er net als vorig jaar monumentenwandelingen door de binnenstad in samen werking met de Touristshop en de stadsgidsen. Onderweg ge ven festivalmusici miniconcer- ten op monumentale plekken: de Kloostergangen van de Abdij, de Abdijkruidentuin, de hal van het Van de Perrehuis aan de Wagenaarstraat en de voorhal van het markante Stadhuis op de Markt. Programma en kaart verkoop: 0118-650892. -j/UftUwS Niet zomaar nieuws. Mijn nieuws! nieuws! NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Het trio Big Low uit Wage- ningen speelt vrijdag 13 juni roots, country en americana in Theater De Wegwijzer in Nieuw en Sint Joosland. In hun muziek ligt de nadruk op de semi-autobiografische nummers en verhalen van Dan Tuffy (gitaar/zang) ge boren in Australië, maar nu inwoner van Nederland. Tuffy die eerder in Wild Pumpkins At Midnight speelde, wordt begeleidt door twee Neder landse muzikanten: Mare Constandse op percussie (Spaanse beat-box, darbuka, bendir en foot-stomps) en bandoneon en Michiel Hol landers die zijn eigen instru menten ontwerpt en bouwt (zingende zaag, banjo bas, velofoon en dobro). In de mu ziek van Big Low zijn invloe den te horen van onder ande re Tom Waits, Bob Dylan en Howling Wolf, maar over het trio wordt vooral gezegd dat ze eigen zijn. Van rokerige ballads tot ruwe bluesy pop, een vleugje exotica en een dosis sterke verhalen van het zuidelijk halfrond. De groep ontving vele mooie recen sies. Aanvang: 20.30 uur. Entree: 12 euro. Kaarten: 0118-602741.

de Faam | 2008 | | pagina 36