ZIN IN ZOMERMODE Mode, die bij mij past! |De Faam MIDDELBURG - Balletschool Suzanne de long uit Middelburg houdt op 14 en 15 ju ni de tweejaarlijkse leerlingenvoorstelling. Deze heet Op zoek naar klatergoud en speelt zich af in de Nevada-woestijn van Amerika. Ongeveer vijfenzeventig leerlingen zijn ai maanden druk aan het repeteren om te schitteren in deze voorstelling in het Arsenaaltheater te Vlissingen. Zaterdag is er vanaf 20,00 uur een voorstelling en zon dag vanaf 14.30 uur. Voor kaartverkoop en informatie: 0118-641034. foto p r Demonstratie strandcross Genieten van de buitenlucht CineCity verwent Vaders op Vaderdag Net als mijn humeur! Winkelen met een goede vriendin, zomerse bloemen- prints, lichte stoffen en al die nieuwe kleuren...zomer in mijn garderobe! Rondingen en vrouwelijke vormen - natuurlijk, dat ben ik! En zo voel ik me lekker. Lekker in mijn vel en blij met mijn kleding! Bij Ulla vind ik pasvormen die hun goede naam verdiend hebben. Modellen die goed zitten, soepel- vallende stoffen die mijn figuur flatteren. Comfortabele panta lons met stretch en Opril Grote Markt 7-9 in Goes Zaterdag, 12 juni 2008 elastische banden, mode waar ik me vrij in voel... Zo is winke len leuk! Confectiematen - voor mij bijzaak! Ik neem de vrijheid mijn individuele stijl te ontwikke len. Door het juiste model vinden, mijn vrouwelijke figuur te tonen en kleine pro bleemzones te De vriendelijke mode adviseuses bij Ulla Popken helpen mij daarbij. Vak kundig, harte lijk en eerlijk! Ik will iets nieuws uitproberen, vooral in de mode. De inspiratie hiervoor vind ik bij Ulla Popken: elke maand een nieu we collectie. Reden genoeg dus om snel weer te gaan shoppen! Of ik shop via het internet onder: www. ullapopken.nl. Daar én via het telefoon nummer: 1ml Woensdag 11 juni 2008 - Pagina 26 Emergis veitiuist HKPDtoc door marcel van der voort VLISSINGEN - Verslavings zorg van Emergis heeft bewo ners van de Dokter Staver- manstraat en enkele omlig gende straten wederom via een brief geïnformeerd over de komst van verslaafdenop- vangHKPD. Emergis heeft bezorgde buurtbe woners onlangs beloofd alles op een rijtje te zetten. De organisatie vindt het voor de hand liggen dat er commotie over de voorgeno men vestiging van het HKPD is ontstaan. Deze menselijke en emotionele reacties verdienen volgens Emergis alle begrip. Ook dat de buurt zich overvallen voelt door deze ontwikkelingen. De keus voor het pand Dokter Sta- vermanstraat 59 is gemaakt na een selectie, die zowel te maken heeft met de ligging, omvang en indeling van het pand en de maatschappelijke activiteiten die er mogen plaatshebben. In de brief geeft Emergis uitleg over de huidige manier van werken bij de HKPD aan de Coosje Busken- straat. Daar is een huiskamerop- VLISSINGEN- Di recteur Rosette Wil le van Emergis Ver- slavingszorg schrijft in en brief aan buurtbewoners, L bij de beoogde drugsopvang HKPD,11 m dat de organisatie sa-\ men met betrokkenen en f de gemeente Vlissingen alles in het werk zal^i^ stellen om overlast voor om wonenden te voorkomen en waar deze toch mocht ont staan, tot een aanvaardbaar minimum in te perken. De gemeente beraadt zich nu op de vragen van bewoners. vang, methadonverstrekking en gebruiksruimte. Ook in de nieu we opvang komt mogelijk een ge bruikersruimte. Buurtbewoners zijn bang dat dit juist duistere fi guren aantrekt Emergis wil met de brief een beeld geven over wat van de komst van het HKPD mag worden verwacht. ZOUTELANDE - Motorclub De Pekelinge houdt zaterdag 14 juni een strandcrossde- monstratie op het bad- strand van Zoutelande. De club doet dat in samenwer king met de Zomid in Zoute lande. De demonstratie is van 19.00 tot 21.00 uur. OOSTKAPELLE - On der leiding van een er varen gids van muse um Terra Maris kan iedereen meewande- len op zaterdag 21 juni door natuurgebied de Manteling in Oostka- pelle. Tijdens de wan deling wordt uiüeg ge geven over al het na tuurschoon in het gebied. Na afloop kunnen wandelaars nog even napraten onder het genot van een hapje en dr ank je in Strandpaviljoen Lage Duintjes in Oostkapelle. Het begint om 19.00 uur vanaf par keerterrein Strandweg en het kost 6,50 per persoon. Aan melden kan via 0118-583484. VLISSINGEN - De bioscoop CineCity in Vlissingen heeft een bijzonder vaderdag ca deau georganiseerd. Iedere zoon of dochter mag zijn va der gratis mee naar de film ne men en laten kiezen uit alle films die op dat moment draaien. Er mag maximaal één vader mee per betalende zoon of dochter. Heerlijk: 24 graden en de temperatuur is goed... Ik wil mode die goed zit ...en mode die bij mij past Elke maand nieuw! 0900-227564 (0,15 €/min.) kan ik de actuele catalogus bestellen.

de Faam | 2008 | | pagina 26