Wakheren Michelle opent vierde salon Zorggroep voor diabeten ianse geveltechniek Delta Stoffenhuis stopt Uit het Zakenhart van... CZ steunt aanspreekpunt voor diabetes Amigo is 15 jaar topkwaliteit HeBu Sport blijft hoofdsponsor RCS Nieuw badhuis Camping westhove Woongoed houdt kijkdag Olmenhof rinwaaamiDe Faam Woensdag 11 juni 2008 - Pagina 12 daar elke zondag weer te zien zijn in HeBu Sport tenu es. heBu Sport is te vinden in de nieuwe winkel aan de Kijkje bij de bioboer door karin ocké OOSTKAPELLE - Biologica houdt op zaterdag 21 juni en zondag 22 juni voor de elfde keer de open dagen bij de biologische boer en tuin der. Wonen is persoonlijk, kies de zonwering die bij u past. een rondleiding op de bouw locatie. ten, diëtisten, internisten en oogartsen en de Stichting Huisartsen Laboratorium (SHL)". De overheid en zorg verzekeraars zoals CZ stimule ren huisartsen om de verant woordelijkheid voor de totale diabeteszorg op zich te ne men. Niet als solozorgverle ners, maar als zorggroep. Bin nen deze groep krijgen alle diabeten op dezelfde wijze zorg. Omdat het aantal men sen met diabetes de laatste ja ren toeneemt, hoopt men met deze wijze van zorgverlening de gevolgen van deze ziekte op de lange termijn te voorko men. Voor meer informatie: 0113-354010. VLISSINGEN - HeBu Sport uit Vlissingen heeft de sa menwerking met de Oost- Souburgse voetbalclub RCS verlengd. Hebu Sport blijft hiermee de trotse hoofd sponsor van de club die, zondag 25 mei met een schitterende 4-0 tegen Ter- neuzen, kampioen is gewor den. RCS is gepromoveerd naar de eerste klasse en zal De nieuwe kapsalon van Michelle Haarmode, foto: leon janssens ging. Vooral haarkleuren is een er met en zonder afspraak te- hot item, daarin zijn wij gespe- recht. Maandag tot 13.00 geslo- cialiseerd", aldus Rob. Men kan ten. Telefoon 0118-474188 Walstraat 195 in Vlissingen. DOMBURG - De gasten die net voor de eerste keer ge bruik gemaakt hebben van het nieuwe badhuis Zwiba- dius op Ardoer camping Westhove in Domburg zijn onder de indruk. Het bad huis heeft een oud Griekse stijl en dertien luxe badka mers. Ook zijn er wellnes- svoorzieningen in het bad huis. Er is een Finse sauna met een relaxruimte. Ook is er een vibrosaun, een welda dige combinatie van sauna en massage, camping west hove is bereikbaar via: 0118- 581809. René Verstraeten in een onderc wassen te krijgen. Als de grond gezond is, dan is de plant het ook. Het natuurlijk evenwicht is erg belangrijk. Hiervoor wordt gezorgd door insecten en in de vorm van hagen en poelen." De ongeveer zeventig melkkoeien produceren jaarlijks 400.000 ki logram melk, wat in de kaasma kerij verwerkt wordt tot 40.000 kilogram verschillende soorten kaas. Naast de verkoop ervan in de winkel op het bedrijf, wordt er ook geleverd aan groothan dels in Nederland en Duitsland. Het kleinschalige tuinbouwbe drijf verbouwt een ruim assorti- sje met een paar koeien, foto: karin ment fijne groenten en kruiden in de volle grond en in kassen. Het biedt een grote diversiteit in smaak en geur. Er zijn onder an dere 25 soorten tomaten die al le op hun bijzondere smaak zijn geselecteerd. Iedereen kan een abonnement nemen op biolo gische producten van het be drijf. Het aanbod bestaat uit di verse groentepakketten, aard appelen, appels en kaas. Informatie deelnemers open dagen: www.biologica.nl Informatie Boerderij/Tuinderij te Linde: www.loverdale.nl Lij dijkweg 1 te Oostkapelle MIDDELBURG - In de Mid delburgse wijk Griffioen bouwt Woongoed Middel burg aan de Olmenlaan een nieuw woongebouw Olmen hof voor senioren. Met 48 driekamerappartementen en een servicepunt voor Zorgstroom. Woensdag II juni krijgen toekomstige be woners en belangstellenden de gelegenheid zelf een kijk je op de bouwlocatie te ne men. Vanaf 16.00 uur is er VLISSINGEN - Janse Gevel techniek B.V. aan de Han delsweg 17 in Vlissingen be staat tien jaar. Dit jonge en dynamische bedrijf is ge specialiseerd in de levering en plaatsing van kunststof- en aluminium kozijnen, zonwering, rolluiken, gara ge- en industriedeuren, ser res en horren. Maart 2007 verhuisde Janse Geveltech niek van Amestein naar het industrieterrein Vrijburg. Be zoekers krijgen in de showroom een goede indruk van het totale programma. In zonwering is er een spe ciale knikarmschermenak- tie. Het bedrijf is dealer van Velux producten. Offerte op aanvraag. Info: 0118-460025. door: pili diaz BORSSELE - In Noord- en Zuid-Beveland heeft een groep huisartsen, met steun van zorgverzekeraar CZ, de Diabetes Zorggroep de Bevelanden opgericht om de zorg voor mensen met diabetes in de regio te verbeteren. Huisarts J. Peene uit Borssele en bestuurslid van de zorg groep: "We zijn met 34 huisart sen begonnen maar binnen kort wordt dat aantal verhoogd tot 43, daarmee zijn vrijwel alle praktijken uit de regio bij de zorggroep aangesloten. Voor de patiënt verandert in eerste instantie niets, maar de kwali teit van de dienstverlening gaat omhoog en de huisarts krijgt meer inzicht in en feed- back op zijn dagelijkse prak tijk. Het grote verschil met de huidige situatie zit in de aan sturing en de kwaliteitsbewa king van de diabeteszorg. We werken nauw samen met praktijkondersteuners, praktij kassistentes, podotherapeu- Argentijns Mexicaans restaurant Amigo in Vlissingen VLISSINGEN - Amigo, het Argentijns-Mexicaans res taurant aan de Nieuwen- dijk 71 in Vlissingen bestaat vijftien jaar. Velen wisten de weg al te vinden naar specialiteiten als Argentijn se biefstuk, entrecote, os senhaas, en toppers T-bone steak en lamshaas. Of ham burgers van topkwaliteit en onbeperkt spare-ribs eten. "Bij Amigo krijg je het beste vlees", zegt eigenaar Geor ge Girgis. "En dan de Mexi caanse gerechten zoals chi- michanga, enchilladas, faji- tas, dat loopt erg goed. Net als vegetarische schotels." Rolstoelvriendelijke entree: De bon uit De Faam geldt tot 1 juli. Tel: 0118-411943 OOST-SOUBURG - Michel le Haarmode opende op vrijdag 30 mei aan de Ka naalstraat 74 in Oost-Sou burg een dames-, heren- en kinderkapsalon. Na Goes, Koudekerke en Middelburg is dit de vierde salon van Rob Minnaar. "Een leuke uitdaging. En het draait lekker. Wij werken met een team van drie volledig gedi plomeerde kapsters. Op cursus sen bij onze leveranciers hou den wij de techniek, én ons vak, goed bij." Michelle Haarmode werkt met Indola, Kerastase en Schwarzkopf producten, zowel voor in de salon als voor thuis gebruik. "Hoogwaardige kwali teit. Het kappersvak is aan mo de onderhevig, altijd in bewe- De biologische boerderij en tuinderij Ter Linde is op zondag 22 juni één van de deelnemers. Van 10.00 tot 16.00 is iedereen welkom om een kijkje te nemen op het 85 ha (170 voetbalvel den!) grote gemengde land bouwbedrijf met akkerbouw, veehouderij en tuinbouw. Er is ook een winkel, een kaasmake rij, een minicamping en een restaurant. Er worden rondlei dingen verzorgd over de ver schillende afdelingen, er is een kleine markt en er kan een be zoek worden gebracht in de ap pelboomgaard van de buren, waar het fruit ook biologisch wordt geteeld. Het bedrijf zorgt al sinds 1926 voor biologisch- dynamische landbouw op Wal cheren en wordt door verschil lende boeren gerund in een commanditair vennootschap met als stille vennoot Loverdale. Biologisch "Wij gebruiken geen chemische bestrijdingsmiddelen," vertelt René Verstraeten, die verant woordelijk is voor de Tuinderij. "Ook geen kunstmest, maar de natuurlijke mest van onze eigen koeien. Daarnaast is het van be lang dat we preventieve dingen doen, zoals goede bemesting en vruchtwisseling, om goede ge- Piet en Hetty Baas gaan van hun rust genieten. door b0 van scheyen OOST-SOUBURG - Veertig jaar geleden begonnen Piet en Hetty Baas hun stoffen- winkeltje in Oost-Souburg. Het waren toen twintigers. Hun eerste stolje, toen heel populair, vergeten ze nooit meer: de Trevira 2000. Een polyester dat ze nu aan de straatstenen niet meer kwijt kunnen. Piet vertelt: "Het is mooi geweest. We stoppen ermee. We gaan genieten van de kleinkinderen en misschien even op vakan tie." De uitverkoop is tege lijkertijd het moment om van alle trouwe klanten af scheid te nemen. "Veertig jaar lief en leed. We zullen iedereen missen".

de Faam | 2008 | | pagina 12