-ir randstad kijk voor nóg meer banen op www.randstad.nl vTf!;™a„beS;,ds'nl Diabetes Fonds ifKnn oo']NETTQ startbonus rrnr,0o €bUU,-/voor je nieuwe job CoDu,-, dé Weekkrant De Faam good to know you jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd in de buurt Chauffeurs internationaal (c/ce> Tank- en buikchauffeurs (ce> Bel 0162 497 788 of kijk op worktrans.nl 250.000 Mensen in Nederland hebben diabetes zonder 0 dat ze het zelf weten. Daarom zou iedereen de Diabetes jsl Risico Test moeten doen op of bel 0800 - 5766 123 Woensdag 4 juni 2008 - Pagina 45 Door de proloog weet je als lezer s meer dan hoofd- com- missaris Anders Knutas, zijn nieu we plaatsvervanger Karin Jacobsson en journalist Jo- han Berg bij elkaar. Maar wat weet je nou eigenlijk? In Venvrongen levens weet Mari Jungstedt dat lang verborgen te houden. Al kort na de brute moord op galeriehouder Egon Wallin wordt duidelijk dat homo seksualiteit op de een of andere manier een rol speelt. Met de brutale roof van het schilderij 'De ster vende dandy' wordt dat min of meer bevestigd. Maar heel lang blijft ondui delijk wie toch die gespier de man met die muts is. Ondertussen lopen de spanningen in het politie korps én in het privéleven van Johan Berg hoog op. Hij mag dan journalistiek goed werk leveren, de prijs die hij ervoor moet leveren is hoog. Mari Jungstedt, Verwron gen levens, Signatuur, 17,95 euro. Al direct heeft Kader Abdo- lah's vert aling van de Koran stof op doen waaien. Lo gisch, niet alleen geeft hij zelf aan dat het maken van een vertaling onmogelijk is zonder fouten te maken, ook heeft hij opmerkelijke keuzes gemaakt. Hij haal de veel redundantie, be doeld voor een mondeling publiek, eruit en bracht een chronologische volg orde aan. Hoe je daar over mag denken, het resultaat is een uiterst toegankelijk boek, waar zeker ook men sen die volstrekt onbekend zijn met het boek plezier aan beleven. De combina tie met het De Boodschap per, het tweede boek uit de cassette, is echt een aan vulling. Het verhaal van Zeeëd, de geadopteerde zoon van Mohammad, plaatst het leven van Mo hammad in historisch per spectief. Kader Abdolah, De Bood schapper en De Koran, de Geus, 39,90 euro. algemeen Kitty van Aken (0118)68 00 75 Beenhouwerssingel 3 Middelburg algemeen Kitty van Aken (0118) 68 00 75 Beenhouwerssingel 3 Middelburg secretarieel Jolien Joosse-Bredemeijer (0113) 27 48 70 Van de Spiegelstraat 2 Goes industrie Sebastian Schipper (0113) 27 48 10 Van de Spiegelstraat 2 Goes industrie Sebastian Schipper (0113) 27 48 10 Van de Spiegelstraat 2 Goes administratief Danielle Zee (0118)68 00 70 Beenhouwerssingel 3 Middelburg administratief Daniëlle de Kort (0113) 27 48 22 Van de Spiegelstraat 2 Goes vakantiekrachten m/v Zeeland bruist deze zomer.... van de leukste vakantiebanen! Het seizoen is weer begonnen en Zeeland staat bol van de toeristen. De vacatures komen dan ook weer in grote aantallen binnen. Dus wil jij deze zomer werken voor je vakantie, een goede stapavond of een nieuwe outfit? Dan ben je bij Randstad aan het goede adres. We hebben de leukste vakantiebanen nu al binnen. Schrijf je je nu in dan heb je grote kans deze zomer aan de slag te gaan als bijvoorbeeld horeca medewerker, schoonmaker, sjouwer of promotiemedewerker! Kom je op dinsdag- of donderdagmiddag langs, dan wordt je gelijk ingeschreven en bemiddeld naar jouw vakantiebaan! Kun je niet op dinsdag of donderdag bel dan even voor een afspraak. kitty.van.aken@nl.randstad.com schoonmaker m/v Op zoek naar een leuke bijbaan, wij hebben volop schoonmaakwerk voor je in de aanbieding. Bij verschillende bedrijven op Walcheren en de Bevelanden maak je kantoren schoon. En deze zomer kun je ook aan de slag als schoonmaker van vakantiehuisjes. Voor deze functie dien je in het bezit te zijn van een rijbewijs en eigen vervoer, gezien de locaties niet altijd per fiets of met het openbaar vervoer te bereiken zijn. Ben je enthousiast, weet je van aanpakken en heb je ervaring in de schoonmaak? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op! kitty.van.aken@nl.randstad.com secretaresse m/v Voor diverse bedrijven in heel Zeeland zijn we op zoek naar secretaresses die een diploma op dit gebied op zak hebben of al beschikken over passende ervaring. We hebben mogelijkheden op zowel directiesecreta riaat, projectsecretariaat en afdelingssecretariaat. Daarnaast bieden we een opleidingstraject en doorgroeimogelijkheden via de loopbaanversneller bij Randstad. Neem eens vrijblijvend contact met ons op om je mogelijkheden te bespreken. We zijn je graag van dienst! jolien.joosse@nl.randstad.com machinebediende m/v Aan de slag in een industriële omgeving met verantwoordelijkheid voor een machine of productielijn? Wij bieden je de kans! Ben je gemotiveerd en leergierig en beschik je over enig technisch inzicht? In deze functie kan je snel doorgroeien naar een zelfstandige functie als operator, waarbij je verantwoordelijk bent voor een deel van het productieproces. Als dit jouw baan is bel ons dan snel voor meer informatie! sebastian.schipper@nl.randstad.com heftruckchauffeur m/v Voor diverse opdrachtgevers in de omgeving Goes Yerseke zijn wij per direct op zoek naar ervaren heftruckchauffeurs. Ben jij flexibel inzetbaar, heb je een heftruckcertificaat en ben je bereid om ook produc tiewerk aan te pakken? Dan hebben wij verschillende mogelijkheden voor langere tijd. sebastian.schipper@nl.randstad.com commercieel medewerker m/v Ben jij een commerciële hbo-er en op zoek naar uitdagende baan binnen een groeiende branche? Voor een adviesbureau op het gebied van subsidies zoeken wij zowel binnendienst- als buitendienst medewerkers. Kandidaten met een afgeronde hbo-opleiding richting MER, CE, Communicatie, Rechten of Bedrijfskunde en commerciële werkervaring nodigen wij uit om te solliciteren op deze uitdagende functies. Ga je voor relatiebeheer in combinatie met administratieve werkzaamheden of ben je een echte acquisiteur, neem dan contact met ons op voor meer informatie. danielle.zee@nl.randstad.com Starters m/v Heb jij net je mbo of hbo diploma afgerond en ben je op zoek naar een leuke en uitdagende fulltime baan? Wij bieden vaste banen in de volgende branches: - Commercieel - Overheid - Logistiek - Financieel - Banken en verzekeringsmaatschappijen - Secretarieel Interesse? Kijk op www.Randstad.nl of neem contact op met Randstad. danielle.de.kort@nl.randstad.com administratief medewerker m/v Ben jij graag een spin in het web, een trouble shooter of zie jij wel de bomen door het bos? Dan hebben wij de baan die jij zoekt. Randstad krijgt dagelijks nieuwe vacatures binnen voor tijdelijke banen op het gebied van administratie. Dus ben jij ervaren, heb je minimaal een afgeronde mbo opleiding en ben je flexibel inzetbaar? Neem dan gerust contact met ons op voor meer informatie of vacatures. crista.van.leeuwen@nl.randstad.com bedrijfsjurist m/v Voor een internationale scheepswerf zijn wij per direct op zoek naar een bedrijfsjurist, met als speciali satie ondernemings- en vennootschapsrecht. Het betreft een fulltime functie met uitzicht op een vast dienstverband. Je speelt een belangrijke adviserende rol in de fase van contractonderhandelingen. Vervolgens vervul je een belang rijke spilfunctie in het contact met klanten in de follow up fase met de contractant. Je geeft invulling aan alle juridische aspecten. Zo zullen eveneens arbeidsrechtenaspecten en letsel schadezaken onder je portefeuille vallen. Je hebt een afgeronde studie Nederlands recht in de richting van ondernemings- of privaatrecht. Tevens heb je enkele jaren juridische ervaring. danielle.zee@nl.randstad.com horeca/catering medewerker m/v Ben je dienstver lenend ingesteld, werk je graag met mensen en heb je ervaring in de horeca? Dan kun je via Randstad per direct aan de slag. Voor zowel bedrijfscatering, strandtenten en restau rants (voornamelijk in de kustplaatsen) zoeken wij medewerkers bediening, afwassers, keukenassistenten en koks. Ben je in het bezit van eigen vervoer, heb je ervaring in de horeca en/of catering en weet je van aanpakken? Dan kun je via Randstad direct aan de slag bij de leukste horeca onder nemingen of bedrijfsrestaurants van Walcheren! Interesse? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op! ernst.melchior@nl.randstad.com commerciële topper m/v Voor diverse interessante functies binnen het bankwezen zijn we op zoek naar commer ciële toppers op zowel mbo als hbo niveau. We bieden je een pracht van een opleidingstraject en toekomst- en doorgroei mogelijkheden bij de bank. Ben je een starter, sales gedreven en zie je een carrière binnen het bankwezen helemaal zitten? Neem dan contact met ons op! jolien.joosse@nl.randstad.com autorijders m/v Heb jij interesse in een fulltime baan als autorijder/terminalwerker? Wil je flexibel werken, maar wel met de zekerheid van een jaarcontract? Grijp dan nu je kans! Op de carterminal van CdMR worden nieuwe auto's via wegtransport, treinen en schepen aangevoerd en in stock gezet, waarna ze verscheept worden naar Engeland. Als termi- nalwerker is je kerntaak het laden/lossen en verplaatsen van auto's op de terminal, van schepen, lichters, trailers en treinen. De werkzaamheden vinden plaats in wisselende diensten (ploegendienst), de gemiddelde werkweek is 37,5 uur. Je bent minimaal 2 jaar in het bezit van rijbewijs B (evt C), beheers de Nederlandse taal zowel in woord als geschrift en je bent stress bestendig en flexibel. vlissingen@nl.randstad.com havenwerker m/v Voor verschillende havenbedrijven in Vlissingen Oost zijn wij op zoek naar gemotiveerde haven werkers. Als havenwerker laad/los en verplaats je goederen van schepen, trailers en treinen. Je bent flexibel inzetbaar, gemotiveerd en niet bang om vieze handen te krijgen. Eigen vervoer is gewenst maar geen must, evenals VCA en rijbewijs. Interesse gewekt? Neem dan contact op! vlissingen@nl.randstad.com docent m/v Voor diverse onderwijsinstellingen (Basisonderwijs, VO, BVE, en hbo) zijn wij op zoek naar docenten. Wij zoeken met enige regelmaat zowel fulltime als parttime docenten. Bent u in het bezit van een eerste en/of tweedegraagdsbevoegdheid neem dan contact met ons op voor meer informatie. Voldoet u niet aan deze eis, maar heeft u wel een afgeronde hbo-opleiding en vindt u het leuk om uw kennis over te dragen, dan horen we ook graag van u. Wij informeren u graag over de mogelijkheden binnen het onderwijs. danielle.zee@nl.randstad.com administratief Crista van Leeuwen-Dekker (0113) 27 48 23 Van de Spiegelstraat 2 Goes administratief Daniëlle Zee (0118)68 00 70 Beenhouwerssingel 3 Middelburg horeca Ernst Melchior (0118)68 00 75 Beenhouwerssingel 3 Middelburg financieel Jolien Joosse-Bredemeijer (0113) 27 48 70 Van de Spiegelstraat 2 Goes logistiek Miriem Jobse (0118)42 05 80 Badhuisstraat 50 Vlissingen logistiek Neil van Sluijs (0118) 42 05 80 Badhuisstraat 50 Vlissingen onderwijs Daniëlle Zee (0118)68 00 70 Beenhouwerssingel 3 Middelburg Worktrans Uitzendbureau is landelijk specialist in Transporten Logistiek. Worktrans richt zich op het werven, selecteren, uitzenden en detacheren van vracht wagenchauffeurs. Oe Worktrans intercedenten komen allemaal uit de wereld van het transport. Ze weten precies waar het over gaat en slagen er daardoor ie dere keer weer in de juiste man op de juiste plaats te krijgen. De Worktrans intercedenten zijn zeven dagen per week. 24 uur per dag bereikbaar. Worktrans biedt gratis opleidingsmogelijkheden. Worktrans Uitzendbureau heeft vestigingen in: Aimere, Apeldoorn, - Oosterhout, Oudehaske, Punrierend, Venlo, Zoetermeer en Zuidbroek. info@worktrans.nl 0900 2 359 675 Rij jij Oranje achterna tijdens het EK? Je kunt parttime en fulltime vol aan de bak. Je rijdt met stukgoed of vers door heel Europa, ook naar Zwitserland en Oostenrijk! Kun jij prima een week zonder je eigen bed? Ga dan nu aan de slag op een bulk- of tankwagen bij Worktrans! Je rijdt op Nederland en België, maar soms ook verder van huis. Vanuit Zeeuws-Vlaanderen hebben we ook pendelwerk! Ga voor 31 juli aan de slag en krijg die Startbonus van 500 euro netto cadeau! (vraag naar de voorwaarden bij jouw vesüging) Ook voor gratis C/CE opleidingen! Worktrans Is onderdeel van Worktrans Group (Worktrans, Workbouw en Workbus Uitzendbureau) VAJ HEEFT IK DORST?

de Faam | 2008 | | pagina 45