Drie in één Aan touwtjes JJ Op het water Lekker briesje Zonnebril met snufjes |De Faam nuis ILJr Volgende week: Met deze diamanten muis AgeofConan val je goed op! Games - Apollo Justice Games - Penny Arcade Games - GRID Games - Haze Woensdag 28 mei 2008 - Pagina 48 Gadgets/Games In de Wondere Wereld der Gadgets zijn steeds vaker leuke heb bedingetjes voor kids te vinden. Zoobie is daarbij wel één van de meest aaibare. In een handomdraai is de knuffel omgetoverd is een heerlijk zacht kussen en nog een stap verder verandert de Zoobie in een knuffelkleedje. De Zoobie-familie is inmiddels uit gegroeid tot een behoorlijk dierentuin. Kijk eens op www.zoobies.com. Ga je deze zo mer de natuur in? Met deze pen op zak hoef je niet bang te zijn om er gens zonder eten te komen zitten. Nee, schrijven doet hij voor geen meter, maar als je de pen openmaakt, komt er een hengel te voorschijn. Handig! Meer info is te vinden op www.coolest-gadgets.com. In de categorie 'vliegende gadgets' is deze astronaut een leuke nieuwkomer. Dit kereltje wordt niet geleverd met een control ler vol knopjes. De Z-Flyer Hand Command bestuur je met de handen. Door je hand onder het mannetje te houden, kun je zelf aangeven waar de Z-Flyer Hand Command naartoe moet vliegen. Door een ingenieus systeem volgt hij al je bewegin gen. De Z-Flyer Hand Command wordt geleverd met een laadstation waar je hem snel mee op kunt laden. Na tien mi nuten in de lader kan hij ongeveer 7 minuten in de lucht blij ven. Je kunt 'm rond zien vliegen op www.bestel.nl. Fans van de Disney klassieker Pi- noccio, opgelet! Een exacte 1:1 replica van de originele mario net, die gebruikt is in de film, is momenteel in een gelimiteerde oplage verkrijgbaar. Het kost een paar stuivers - we hebben 'm ge zien voor 300 dollar - maar dan ben je wel een klein beetje Gep- petto van je eigen houten man netje. En wachten tot hij tot leven komt natuurlijk. Zie www.enter- tainmentearth.com. Wil je deze zomer wel eens iets anders dan met de mountainbike door de na tuur? Pak dan eens de waterfiets! Aan de ene kant een leuke vorm van li chaamsbeweging, aan de andere kant een goede manier om een onuitwisba re indruk te maken op de mensen om je heen. Deze waterfiets gaat niet al leen snel, maar ziet er ook nog eens helemaal 2008 uit. Perfect voor ritjes op grote wateren, zo als de zee, een meer of een rivier. Voor in het zwembad raden we toch liever een rubber zwembandje aan. Zie www.hammacher.com. Zelfs de grootste zonaanbidder heeft af en toe wel eens be hoefte aan een briesje. De Airzooka draait er z'n hand niet voor om, want dit 'windpistool' knalt er behoorlijk wat lucht uit. Hij blaast een windstoot tot maar liefst 8 meter ver! Meer informatie is te vinden op www.iwantoneofthose.com Een MP3-speler in combinatie met een fotocamera is allang niet meer bijzonder te noemen. Maar wel als het in een zonnebril is ver werkt! En dan ook nog eens met 1 GB aan geheugen. Op www.thingsyou- neverknew.com vind je meer details. File View Options Apollo Justice Ace Attorney. Na drie geweldige avonturen met advocaat Phoenix Wright mag in dit vierde deel het jonge broe kie Apollo Justice zijn schreden zetten in de rechtzaal. De point- en-click adventure speelt nog grotendeels gelijk aan de voor gangers, al is het uitgebreid met nieuwe vondsten. Zoals de mo gelijkheid om bewijs in 3D te roteren om zo aanwijzingen te zoe ken, en zijn er een aantal CSI experimenten. Het spel bevat heel veel (Engelse) tekst en het verhaal is heel belangrijk. Hoewel lo gica regelmatig het raam uit gaat, zijn de verschillende zaken een plezier om te lezen. Eigenlijk een interactief stripboek. Aan rader! Voor: DS Rle View Options Help Bijna uit het niets komt daar ineens Grid, een racegame die de vloer aanveegt met de concur rentie. Pak maar in, Gran Turismo en Forza: Grid is de beste racer van het moment. Het belangrijkste wat de game weet te vangen is het gevoel van écht racen. Het gaat niet om auto's verzamelen of al le technische rompslomp. Het gaat om rijvaardigheid. Tegen standers gedragen zich veel meer als echte coureurs. Ongeluk ken zien er spectaculair uit. En het feit dat je je reputatie moet opbouwen door voor verschillende teams te rijden maakt het spel veel leuker dan 'enkel voor het geld' op dezelfde circuits blijven rondkarren. GRID is een veödeming. Voor: Xbox 360 File View Options Help He View Options Help toont twee kanten van een futu- J LE en kun je je krachten vergroten kers zonder deze futuristische do- maar is ook een beetje stan- daard. Wij hebben er zeker plezier aan beleefd, maar stoorden ons ook regelmatig aan domme tegenstanders en een wat ram melend verhaal. Niet persé een slechte game, maar Haze haalt nergens het niveau van bijvoorbeeld Call of Duty 4. Voor: PS3 Penny Arcade Adventures. Alleen leuk voor de fans van de web- comic (www.penny-arcade.com), maar voor hen dan ook een absolute aanrader. Deze game (te downloaden via Xbox Live) is een vreemde mengeling van RPG gevechten en humoristische scènes. Erg leuk, maar alleen voor liefhebbers. Voor: Xbox 360

de Faam | 2008 | | pagina 48