Onze Club Sportboulevard toch in zicht Internationaal paardenspektakel Ga ook voor Nikon naar Foto Verschoore verschoore.nl Tweelingen dé Weekkrant De Faam Volleybalclub houdt stratenvolley/WVialtoerno Horoscoop Woensdag 28 mei 2008 - Pagina 43 Ondanks een gering aantal leden spelen de recreatievolleyballers van volleybalvereniging 't Zand nog iedere week op het hoogste niveau mee in de competitie van de Middelburgse Bedrijfsvolley- balcompetitie. foto: izaakverkeste. 't Zand is klein door peter vrancken MIDDELBURG - Slechts acht tien namen prijken op de leden lijst van volleybalvereniging 't Zand uit Middelburg. Keurig verdeeld overigens tussen da mes en heren. En ondanks het relatief lage aantal leden is het voortbestaan van de vereniging absoluut niet in gevaar. "Integendeel", zegt Nico van Tatenhoven. "In september gaan we ons veertigjarig be staan vieren en ons dames- en herenteam spelen in de hoogste klasse van de Middelburgse be- drijfsvolleybalcompetitie in sporthal De Kruitmolen in Mid delburg. We zijn een onderafde ling van de wijkvereniging, naast bijvoorbeeld wandelen en tafeltennis. De meeste leden ko men van uit de wijk, maar voor al ook uit Klarenbeek", weet Van Tatenhoven, die de laatste tijd het ledental weer wat ziet stijgen. "Vooral nieuwe inwo- ners van Middelburg uit de Veerse Poort en Mortiere weten ons te vinden." De hoogtijda gen kende volleybalvereniging 't Zand zo'n tien jaar geleden, toen de vereniging maar liefst vijf competitieteams telde. "Toen kwam de klad er in. Alle zaalsporten zagen toen leden vertrekken. Fitnesscentra scho ten als paddenstoelen uit de grond en veel mensen gaven de voorkeur aan individueel spor ten. Natuurlijk timmeren we aan de weg met bijvoorbeeld een stratenvolleybaltoernooi in de wijk Klarenbeek en acties op scholen. Maar jammer genoeg is de respons laag. leugd is niet te activeren voor teamsporten." 't Zand viert in september het veertigjarig bestaan met onder meer een volleybaltoernooi in De Kruitmolen. „Daarvoor zoe ken we sponsors. Dat kan mate rieel zijn, maar ook financieel." Meer informatie bij Nico van Tatenhoven: 0118-616896. Ram Op een gegeven moment dreigt u het overzicht over het geheel te verliezen. In een poging een chaotische situatie te voorkomen moet u alles op alles zetten de scherpe kantjes van uw handelingen bij te vijlen. Stier Eindelijk heeft u even tijd voor uw eigen persoon genomen. Dat is op zich rechtvaardig te noemen, ware het niet dat er nog veel werk verzet moet worden. Nu is het dan ook de tijd om weer volle bak aan de slag te gaan. Kreeft Op ongelukkige wijze heeft u een flinke schuiver gemaakt. En nog wel ten overstaan van voor u belangrijke mensen. Om een derge lijke blamage in het vervolg te voorkomen, moet u in alles meer mate betrachten. Leeuw t Op een of andere manier lijkt het even niet echt lekker te lopen in uw relatie deze week. Maar zodra u het probleem heeft geana lyseerd, zal al snel blijken waar de angel zich bevindt. De oplossing ligt dan voor de hand. Maagd Uw huidige takenpakket heeft altijd bij uw persoon gepast. Wat dat betreft zit u eigen lijk best goed, ware het niet dat de voldoening van uw bezigheden tanende is. Vraag u af of u luistert naar uw hart of naai- uw verstand. Weegschaal De beslissing om van het probleem weg te lopen is wellicht een niet zo verstandige ge bleken. Nu zit u met de gebakken peren, want uw bewegingsruimte dreigt verkleind te wor den. Even op de blaren zitten is onoverkome lijk. Schorpioen In uw behoefte een allegaartje aan infor matie op te willen slaan, moet u een echte keu ze maken. Er zal teveel op u afkomen om de ge hele stroom goed te kunnen beheersen. Over denk uw alternatieven goed. Boogschutter Uw ietwat egocentrische neiging, die u zo nu en dan tentoonspreidt, kan kwaad bloed zetten bij mensen die u lief zijn. Een houding die iets meer gericht is op de ander kan veel goedmaken. (M\ Steenbok Een persoon die u amper kent, heeft er geen problemen mee slechte verhalen over u te spuien. U dient zo snel mogelijk te weten te ko men wie deze persoon is en hem of haar de mond te snoeren. ÉEw- Waterman Een van de komende dagen zult u een grote verrassing beleven. Een zielsverwant openbaart zich aan u. Van dit maatje zal u lan ge tijd kunnen genieten en profiteren. Vissen In uw onderhandeling staat u niet sterk. Om dit te maskeren dient u verschillende truc jes toe te passen. Het gevaar van dergelijke fagades is dat anderen uw gesjoemel ontdek ken. Neem er dus zeker goed de tijd voor. Misschien is het toch raadzaam duidelijkheid te ge- t ven over uw positie. Niet alleen is dit belangrijk voor uw meerdere, ook andere personen zijn afhankelijk van uw beslissing. Tijd om die ene knoop door te hakken. Feest OOST-SOUBURG - Na de afgetekende 4-0 winst op Terneuzen bereikte RCS via de nacompetitie voor het eerst in de clubhistorie de eerste klasse in het zondag voetbal. Feest dus in Oost Souburg. Finale nacompetitie MIDDELBURG - Jong Am- bon speelt zondag de na- competitiefinale op neu traal terrein tegen FC Ber gen voor een plaats in de derde klasse. Veerse tweestrijd VEERE - Veere bereikte, in het zaterdagvoetbal, even eens de finale van de na competitie. Zaterdag mag het met VCK uit Koudeker- ke in een heuse gemeente lijke derby strijden om een plaats in de tweede klasse. Domburgloop VLISSINGEN - Met veel vertoon van macht won Robin Hofland de eerste editie van de Domburg loop. Arjo Verhage uit Aag- tekerke werd op meer dan een minuut tweede, Ronnie Overgaauw (Zoutelande) derde. Vierlandentoemooi VLISSINGEN - Istvan Bakx heeft zijn Oranjedebuut gemaakt. Naast Roy Ma- kaay vormde de HZ-stu- dent de aanvalslinie in de openingswedstrijd van het vierlandentoemooi in Zweden. Frankrijk won met 1-2. Of Bakx mee mag naar de Olympische Spelen wordt later beslist door bondscoach Foppe de Haan. door marcel van der voort VLISSINGEN - "Nu de gemeen te Vlissingen 'ja' heeft gezegd tegen de sportboulevard is het voor ons honderd procent reali teit. Gemeente Middelburg neemt half juni een standpunt in. Die wil woningen erbij en Vlissingen niet", reageert Anton Vael van atletiekvereniging Dy namica over het vestigen van een sportcomplex in Vrijburg. "Ik ben hoopvoller gestemd dan een paar weken geleden", be aamt Anton. Het college van Vlissingen wilde aanvankelijk helemaal van deelname afzien. Daar komen atletiekbanen, hockeyvelden en accommoda ties. Verder is er kans op een weinesscentrum. Met het Scheldekwartier op komst, het Spaans Kwartier en andere wo ningbouwprojecten ziet Vlissin gen het niet zitten om nog meer huizen te bouwen. "De kans dat de sportboulevard er komt is erg groot aan het worden", zegt ook een optimistische voorzit ter Rob van Eijkelenburg van de Middelburgsche Mixed Hockey Club. "Maar wij gaan niet ver huizen naar de sportboulevard. Het wordt sporten op De Vrij burg", vertelt Louis van Brink van hockeyvereniging Vlissin gen over de nieuwe variant. door anette de meu VROUWENPOLDER Voor de vijfde keer wordt er een samengestelde wedstrijd voor paarden en pony's gehouden door de Stichting Promoting SGW Zuid-West op de terreinen van manege De Eendracht in Vrouwenpolder. De wedstrijden zijn op 31 mei en 1 juni. Het belooft een boei end en afwisselend program ma te worden. Niet alleen voor de ongeveer 250 deelnemers, maar zeker ook voor het pu bliek. Als eerste is er een dres- suurproef, vervolgens een springparcours en als laatste een crosscountry, waarbij de ruiters te maken krijgen met verschillende hindernissen maar ook bijvoorbeeld een lastige waterpartij moeten zien te overwinnen. Naast een aantal Belgische internatio nals zijn er ook Nederlandse grootheden aanwezig zoals Gert Naber en Olympisch zil veren medaillewinnaar Albert Voorn. Het evenement is. gra tis en begint om 12.00 uur. reflexcamera 3rt- en MET 18-200 MM VR LENS VOORDEEL extra accu en handgrip meer dan EN CRUMPLER RUGTASj^^H^HMHi «Wf£ Nikon DE MEEST COMPLETE DIGITALE FOTOWINKELS GOES Klokstraat 7 TERNEUZEN Noordstraat 6 0113-216159 0115-621575 MIDDELBURG Lange Delft 115 OOSTBURG Burchtstraat 4 0118-634225 0117-452867 HULST Gentsestraat 25 ETTEN-LEUR Hof van den Houte 156 0114-316162 076-5012670 ZIERIKZEE Mol 17-19 website: 0111 -450091 WWW.DIGITALEFOTOWINKEL.NL

de Faam | 2008 | | pagina 43