VAN DE INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG VEERE Z ifAv/!?3"!fHïTlDe Faam Woensdag 28 mei 2008 - Pagina 32 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg UITVOERINGSBESLUIT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op 13 mei 2008 op grond van ar tikel 2.4.17 van de Algemene Plaatselijke Verordening Middel burg 1997 een uitvoeringsbesluit heb-ben vastgesteld. Dit uitvoe ringsbesluit betreft (in aanvulling op de al bestaande gebieden: Bol werken en de grote weide in het Meiveld) de aanwijzing van een drietal gebieden binnen de be bouwde Kom waar honden onaan- gelijnd mogen lopen. Dit betreffen ae volgende nieuwe gebieden: het Amaliapark (Griffioen), een deel van het Singelgebied Arne- muiden en het gebied rond de sportvelden Veersepoort uitgezon derd de trapveldjes. Het uitvoeringsbesluit treedt in werking op 5 juni 2008. Dit besluit met tekening ligt voor een ieder ter inzage in ae informatiehoek van het stadskantoor. Kopieën van de stukken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. BESLUIT INFORMATIEBEHEER 2008 Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat zij in de vergade ring van 13 mei 2008 hebben be sloten tot vaststelling van het Be sluit Informatiebeheer 2008. Dit besluit is op 1 januari 2008 in werking getreden en ligt voor een ieder ter inzage in de informatie- hoek van het stadskantoor. Ko pieën van de stukken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling ver krijgbaar. VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders heb ben besloten tot het toekennen van de naam Podium aan een straat op het toekomstig ZEP-terrein. Het besluit met tekeningen ligt voor iedereen zes weken, van 28 mei tot en met 9 juli 2008, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepalin gen van de Algemene wet bestuurs recht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaar schrift. Indien u bij ons een bezwaar schrift heeft ingediend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken be langen, dat vereist, kunt u te-vens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. In het geval u gebruik maakt van de mogelijkheia tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behan delen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geneven; dit bedraagt 145 voor natuurlijke personen en I 288 voor andere dan natuurlijke personen. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb- ben besloten het verkeersbesiuit om het parkeren te verbieden op een aan de Banckertstraat 10, 4335 GZ te Middelburg gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het par keervak is bestemd in te trekken. Tegen het besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 10 juli 2008 bij burgemeester en wet- ouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorzienin genrechter bij de Rechtbank Mid delburg verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voor zieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffierechten geheven. Het volledige verkeersbesiuit ligt bij de vakbalie van Vergunning verlening en Handhaving in het stadskantoor ter inzage. VERLEENDE KAPVERGUNNING De volgende kapvergunning is verleend: Kleverskerkseweg, ter hoogte van de insteekhaven, voor 3 populie ren, .1 esdoorn, 5 essen. De bomen moeten worden gekapt ten behoeve van de aanleg van het aquaduct N57. De vergunning ligt met ingang van 28 mei tot en met 3 juli 2008 voor een ieder ter inzage bij de vakba lie dienst Ruimte in het stadskan toor. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van ver zending van het besluit een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Het besluit is verzonden op 21 mei 2008. De bezwarentermijn loopt van 22 mei tot en met 3 juli 2008. Degene die een bezwaarschrift 't inaed w is dat i vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Damplein 35: vernieuwen dak. - Korte Delft 6: vernieuwen 2 kel derluiken. - Lodo van Hamelstraat 22: wijzi gen garage en indeling begane grond. - Mortiereboulevard 26: aanbren gen gevelreclame. - Noordweg 147: bouw dakkapel. - Oostperkweg 20: verwijderen luifel en wijzigen kleur gevels. - Punt 8: veranderen/vergroten stei ger. - Quarleshavenstraat 23, Nieuw- en Sint Joosland: vervangen garage deur door kozijn. - Reigerstraat 3: veranderen wo ning /restaurant tot frituurverkoop- punt. - Segeersstraat 25-27: vervangen bestaand buitenkozijn; realiseren nieuwe entree. - Stationsstraat 52: ged. verande ren winkelruimte. - Vlasmarkt 14: plaatsen lichtrecla me. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakbalie Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke 9r - M ortiereboulevard 30: inrichten heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/ of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Amesteinweg 33: uitbreiden be drijfspand (21-5). - Blusroute 78: plaatsen dakkapel (16-5) - Kasteelstraat 1 en 3 en Noord- weg 361, 363 en 365: sloop as besthoudende golfplaten (16-5). - Langstraat 83, Amemuiden: sloop asbesthoudende golfplaten (21-5). - Lodo van Hamelstraat 22: wijzi gen garage en indeling begane (21-5). kolenberg 13: sloop bijgebouw en 2 garages (21-5). - Mortiereboulevard 20: aanbren- en reclame (16-5). d gebouw (16-5). - Nijverheidsweg 24: sloop asbest houdende golfplaten (21-5). - Oud Amemuidsvoetpad 46: plaat sen dakkapel (20-5). - Ravensteijnweg 1plaatsen tiidelij- ke huisvesting (2 jaar) (16-5). - Schoutstraat 22: maken aan bouw (20-5). - Zuidwal 21, Arnemuiden: uitbrei den woning (16-5). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergun ningen zijn verleend: -Markt 81/83: plaatsen terras schermen en een parasolvoet. - Seisstraat 19: bouw dubbele ga rage en carport. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 29 mei tot en met 9 juli 2008 elke werkdag tijdens - V balie Ruimte in het stadskantoor. antooruren ter inzage bij de vak- Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoem de stukken. De belanghebbende die het niet eens is met de ver leende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbe treffende bouwplan kan vanaf 30 mei tot en met 10 juli 2008 een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voornoemd(e) besluit(en) komt gedurende laatstgenoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende Rijksmonumentenver gunning is verleend: -Groenmarkt 12: aanbrengen lo den monnikskappen. De vergunning en alle relevante stukkenligt gedurende zes weken, van 29 mei tot en met 9 juli 2008 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte. Desgewenst wordt er door de af deling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoem de stukken. De belanghebbende die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 30 mei tot en met 10 juli 2008 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. Degene die een beroep schrift neeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voor lopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor een der gelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUIT WAARTEGEN GEEN ZIENSWIJZEN IS INGE DIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake het onderstaand ontwerpbe sluit binnen de termijn van ter in zage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: -Dam 31: verlenen van vergun ning op grond van de Monumen tenwet 1988 voor het aanbren gen van gevelreclame. ONTWERP MONUMENTENVER GUNNING Gedurende zes weken, van 29 mei tot en met 9 juli 2008 ligt bij de vakbalie Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inza ge voor: - Langeviele 10: gedeeltelijk ver nieuwen indeling le etage. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en Maximaal Teletekstpagina 830. wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelin ge zienswijze binnen de genoem de periode is het noodzakelijk tij dig vooraf een afspraak te maken op telefoonnummer 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administra tieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten aat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstel ling te verlenen van: Rectificatie - het bestemmingsplan Nieuw- land-Kom' ten behoeve van de realisatie van 30 appartementen met zorginfrastructuur, 2 groeps woningen, een zorgsteunpunt en bergingen en oplaadpunt voor scootmobiels op een perceel grond aan de Quarleshaven straat te Nieuw- en Sint Joosland. Het plangebied wordt omsloten door de Quarleshavenstraat, de Kraayerthavenstraat en de Schel- depoortstraat. Het project is een onderdeel van de uitwerking van het strategisch project De Woorv servicezone' .Het te realiseren pro ject is in strijd met de voorschrif ten van genoemd bestemmings plan. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer 67 52 25. - Het bestemmingsplan Buiten gebied Middelburg' ten behoe ve van de uitbreiding van een bestaande minicamping aan de Koudekerkseweg 165. De mini- camping wordt uitgebreid met 5 eenheden, tot in totaal 20 eenhe den. Deze extra eenheden wor den geplaatst op het bestaande kampeerterrein. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodza kelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer 67 52 36. De ontwerpvrijstellingsbesluiten met de relevante stukken, waaronder de ruimtelijke onderbouwing en het bouwplan, liggen gedurende zes weken, van 30 mei tot en met 10 juli 2008, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagina' s elders in de Faam, www.middelburq.nl en VRIJSTELLINGSPROCEDURE Westkapelle - het bouwen van twee paarden stallen Meerkerkweg; - het bouwen van een woning Pa pestraat 10 (art. 15 Wet RO): De (bouw)plannen zijn (gedeel telijk) in strijd met het bestem mingsplan. Wij zijn van plan vrij stelling c.q. vergunning te verle nen door toepassing van ge noemd artikel. In verband hiermee liggen de ont werp vrijstellingsbesluiten en de relevante stukken van 29 mei t/m 9 juli 2008 ter inzage. Gedurende de genoemde periode kunt u mon deling of schriftelijk een zienswij ze tegen een bouwplan bij het col lege indienen. Vervolg op pagina 33

de Faam | 2008 | | pagina 32