Spaar ze allemaal Caótica Ana Steun Oranje en spaar nu bij EM-TE de 15 GRATIS leeuwen wan Oranje! 6e gratis! economy pack Bij iedere €15.- aan boodschappen* ontvangt u een speciale Ook zijn er wekelijks veel aanbiedingen waarbij extra munten worden gegeven. Tegen inlevering van slechts vier munten krijgt u al een "Leeuw van Oranje" naar keuze, helemaal GRATIS!^^^. Ben er snel bij en spaar ze alle 15. Zolang de voorraad strekt! Trostomaten Edet Friendly Vers gehakt SPA mineraalwater Witte Reus of Color Reus Jupiler Pilsener Wre? fel Füm/DVD Drama dat draait om de mooie Ana (Manuela Vellés) en haar bewogen le ven. Ana verhuist van het eilandje Ibiza naar het drukke Madrid op aandringen van Justine (Charlotte Rampling). De achttienjarige schilderes hoopt haar schilderpassie verder te ontwikkelen in de grote stad. Daarbijkomt Ana terecht in de kunstenaarsscene van Madrid. In deze nieuwe spirituele wereld ontdekt zij door middel van hypnose wie zij in haar vorige levens geweest is. Dit wordt geen prettige tocht naar het verleden, want de vrouwen die Ana in haar vorige levens was, zijn telkens op 22-jarige leef tijd komen te overlijden. Zal haar dit lot opnieuw te wachten staan? De film Caótica Ana oftewel chaotische Ana geeft de kijker stof tot nadenken. Een ei genschap die vaker terugkomt in de films van regisseur Julio Medem. Filoso feer er dus lustig op los! De film Caótica Ana is vanaf 5 juni te zien in de Nederlandse bioscopen. The Beatles Explosion TBS Documentaire Psycho-thriller De Historie van het EK Voetbal Deel 1 2 The Beatles Explosion is een schitterende docu mentaire en een echte 'must have' voor iedereen die alles van de Fab 4 ver zamelt. In deze documen taire ziet u The Beatles in de begindagen van hun muzikale carrière. De vier jongens uit Liverpool staan bekend om hun altijd scherpe antwoorden tij dens interviews, waren niet uit het nieuws weg te slaan, stonden garant voor grappen tijdens persconfe renties en zijn verantwoor delijk voor legendarische tv optredens. Dit Beatle- Mania feest laat zien hoe de lads dachten over hun roem, de gillende fans en de altijd aanhoudende fas cinatie van de pers voor hun bijzondere haar dracht. The Beatles laten zich van hun charmante, eerlijke en slimme kant zien in deze documentai re. Hoogtepunten zijn de eerste trip van The Beatles naar Amerika, een blik achter de schermen bij 'A Hard Day's Night' en het memorabele Shakespeare- optreden op de Engelse TV. The Beatles Explosion is vanaf 6 juni te koop. De telefilm TBS is binnen kort te zien bij BNN maar voor de echte fans ligt er vanaf 11 juni een dvd-ver- sie in de winkel. Warner Home Video brengt de psychologische Neder landse thriller van regis seur Pieter Kuijpers (Van God Los) uit. De film laat het angstaanjagende ge volg zien van een ont snapte TBS-patiënt die op zoek gaat naar z'n moe der. Johan (Theo Maas- sen) zit vast in een TBS- kliniek voor de moord op zijn vader en zusje. Zijn moeder is de enige die zijn onschuld kan bewijzen, maar zij is al jaren niet te bereiken. Als hij binnen de TBS-kliniek wordt overge plaatst naar de Long Stay afdeling besluit hij te ont snappen. TBS - met hoof drollen voor Theo Maas- sen en Lisa Smit - ontving meerdere filmprijsnomi naties en sleepte op het Filmfestival in Philadelp hia de prijs voor beste film in de wacht. Als extra's zijn de volgende hoofd stukken toegevoegd: Ma king off, Extra scènes en Audiocommentaar: Pieter Kuijpers en Theo Maassen In deze weken worden we overspoeld met dvd's over het EK voetbal in het alge meen en Oranje op het EK in het bijzonder. De His torie van.schetst op twee dvd's een uniek beeld van de heroïsche historie van het UEFA Eu ropees Kampioenschap voetbal. Beleef en herbe leef de meest meeslepen de momenten in vijftig jaar topvoetbal. Deel 1 be vat onder meer het eerste UEFA Europese Kam pioenschap dat plaats vindt in Frankrijk. Er doen slechts vier landen mee aan de eindronde. De Sovjet-Unie wordt de al lereerste Europese kam pioen. Het Europees Kam pioenschap is vier jaar la ter (in '68) voor het eerst uitgebreid op televisie te volgen. Verder is er aan dacht voor het debacle in '76 als in een roerig halve finale twee Oranjespelers het veld worden uitge stuurd. Deel 1 eindigt met het ultieme succes van '88. Op deel 2 zien we on der meer de EK's van '92 (het afscheid van de speler Van Basten) en het EK in eigen land (2000). Week 22. Prijzen en aanbiedinqen zijn geldig van maandag 26 mei t/m zondag 1 juni 2008. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl Ora^- Exclusief statiegeld, babyvoeding t/m 1 jaar, boeken, tabak, borrelshop- en servicebalie-artikelen. los, per 500 gram toiletpapier pak 32 rollen 8^9 gekruid of half-om-half voordeelverpakking per kilo Reine of Barisart 6-pack 6 x 1.5 liter v*«*v4 pak 1.71 kilo of flacon 1.5 liter krat 24 x 25 cl jM Ba GRATIS

de Faam | 2008 | | pagina 31