Taart voor de Provincie Zeeland Bram's verhaal Na het succesvolle programma Maximaal Anders start Maximaal TV met een nieuwe veelbelovende glamourversie van het metamorfose programma. Onder de noemer "Make my Day" worden de kandidates door een enthousiast en zeer deskundig team omgetoverd tot ware catwalkdiva's! Iedere zondag om 18.13 uur en iedere dinsdag om 18.20 uur, natuurlijk op Maximaal TV. Het programma wordt ieder uur herhaald. Bram werd op straat gevonden en zoekt thuis Ivoor de provincie Zeeland -1111 Vermiste en gevonden dieren Woensdag 28 mei 2008 - Pagina 30 VLISSINGEN - Bram, een volwassen konijn, met een mooie driekleurvacht en karakteristieke hangoren, werd op straat gevonden en door de Dierenbescher mingsambulance opge haald. Hij behoort nu tot de asielbe woners. Als dit vriendelijke ko nijn kon praten, zou zijn levens verhaal ongeveer zó kunnen lui den: "In mijn babytijd, zat ik met mij broertjes en zusjes in een klein plastic bakje. Lekker rennen was er niet bij, daarvoor was te weinig ruimte. Op een dag kwamen er mensen die mij leuk vonden. Vooral de kleine mensjes wilden de hele tijd knuffelen. Met een zwierige zwaai werd ik uit de bak getild. Duur was ik niet, dus de koop was snel gesloten. Helemaal al leen, zonder mijn broertjes en zusjes, kwam ik bij de mensen in huis. Dat was reuze gezellig, omdat ik erg verwend werd. De lekkerste hapjes waren voor Brammetje! Ik kreeg veel aan dacht en een kooi met schoon stro. Maar na een poosje werd ik dat "stinkkonijn", omdat mijn hok niet meer werd schoonge maakt. En daarna dat "rot beest", omdat mijn nagels steeds langer werden en de klei ne mensen me daarom gemeen vonden. Het einde van het lied je was dat Brammetje buiten werd gezet. Deze jongen mocht het zelf uitzoeken, want....ik zou mijn eten wel 'in de natuur' kunnen vinden. Nou, mooi niet dus". Wat zegt Bram er zelf van?... "Zie boven, zou ik zeggen". i I I Ml cnl 1Ë| Ëf|f|Éi? iöig I J. Pop, van de TaskforceHuisvesting Statushouders bood wet houder Albert de Vries van Middelburg een taart aan. foto: izaak verkeste Vermist: 14-4* Pico, zwart, Schuit vaart-gracht Vlissingen. 18-4 Pluk, zwart met wit plekje op borst en buik, Pr.Irenestraat Middelburg. 20-4* Cypers bruine kater, 7 jr, Noorderbaan Vlissingen 20-4* Abeltje gec. kater, zwart-blauw halsbandje, Cithershillsngl Koudekerke. 22-4* Joeky, zwarte kater, Binnenhof Koudekerke. 6-5* Mouse, grijs-witte kater, v.Tijlingestraat, O-Souburg 7-5* Kurgan, mager, 14 jaar,, schildpadpoesje, Breitner- laan Vlissingen. 8-5* Sosa, witte kater, Schuitvaartgr. Vlissingen. 10-5* Ramses, gec. kater cy- persgrijs, LDelft Middelburg 10-5* Simba cypers, bruin zwart, carillon, Middelburg. 10-5* Bliksem, lapje, Markt Arnemuiden. 10-5* Schildpadpoes, Primu- laln. Vlissingen 10-5* Chimo Maine, rood, Kalfhoeksepad Aagtekerke. 12-5* Tup, kater, cypers, Wil- helminastraat Westkapelle 12-5* Muisje, cypers, 15 jaar, Gortstraat Middelburg. Gevonden: 14-5* Cypersgrijze poes, zwanger, Breedmede Mid delburg Dood 15-5 kater, wit, vlek op kop, H.Segherslaan Vlissingen Mei zwarte kat. 3 witte voetjes en 1 met wit puntje, Anjelierenlaan Vlissingen 7-5* Witte kat met zwarte vlekken, grijze halsband, Lu nenburg Vlissingen. 9-5* Cypers rood/wit, Bas tion Oost-Souburg. door tara de vriend MIDDELBURG - Vorige week vrijdag bood de Task- force Huisvesting Status houders de Provincie Zee land op feestelijke wijze een taart aan. De Taskforce vindt dat de Provincie Zee land dit heeft verdiend om dat zij koploper zijn als het gaat om het huisvesten van gepardonneerden. Zeeland loopt ver vooruit op de taakstelling die ze opgelegd hebben gekregen door het Rijk. Op 1 mei had Zeeland al 570 ge- pardonneerden gehuisvest. De provincie heeft er nog 71 te gaan tot 1 januari 2010. Medio 2007 heeft de Tweede Kamer in gestemd met de zogenaamde Pardonregeling. Deze is be doeld voor asielzoekers die on der de oude vreemdelingenwet een asielvraag hebben inge diend en nog steeds in Neder land verblijven. Door deze rege ling komen zij nu in aanmer king voor een verblijfsvergun ning. De Taskforce Huisvesting Statushouders werkt onder de naam thuisgeven en onder steunt gemeenten en coöpera ties bij het huisvesten van de 27.500 mensen die onder het Generaal Pardon vallen. Meer informatie per gemeente: www.thuisgeven.nl. Wie geeft de zachtaardige Brammetje een thuis voor de rest van zijn leven? Hij verblijft in dierenasiel Vlissingen, tel: 0118-460333. tekst foto: inge zweeduk POSTBUS 80884330EB MIDDELBURG MOLENSTRAAT4 4364AA GRIJPSKERKE TELEFOON 0118-595900 FAX 0118-595901 E-MAIL: WBU@HEIJMANS.NL

de Faam | 2008 | | pagina 30