Gemeenten Walcheren kiezen voor Thuiszorgcentrum Zeeland Voedingsvoorlichting en Dieetadvisering Zorgstroom scoort hoog op klanttevredenheid Gezelligheid voorop in Tabadila Zorgstroom Zorgstroom X-tra Nieuws nu nog meer voordeel! Hometrainers te huur en te koop Voordelig sporten in Vlissingen Heerlijke ontspannings- of hotstonemassage Zorgstroom Voor verpleging, verzorging en hulp thuis; Zorg- en Verpleegcentra; Maatschappelijk Werk Walcheren; het Consultatiebureau en het Thuiszorgcentrum Zeeland voor de uit leen, verkoop en verhuur van artikelen voor verpleging, verzor ging, comfort en gemak thuis. Breestraat 15, Postbus 323, 4330 AH Middelburg Telefoon: 0118-684000, fax: 0118-684204 Internet: www.zorgstroom.nl. e-mail: info@zorgstroom.nl Fitness Fitaal Dynamoweg 10 4382 WZ Vlissingen T: (0118) 47 44 66 www.fitnessfitaal.nl Uw voordeel met de Zorgstroom X-tra pas: 10% korting op de reguliere tarieven. Massagepraktijk Margriet van Eek (gedipl. masseuse) j Doormanstraat 37 Verl. Dishoekseweg 2 te Koudekerke T: (0118) 55 15 85 of M: 06-30 62 22 65 Uw voordeel met de Zorgstroom X-tra pas: €5,- korting op de eerste massage. Rijlessen voor iedereen Rinie Vaane Verkeersinstructie Park Overwater 6 te Middelburg T: (0118) 616893 E: vaane@zeelandnet.nl www.rinievaane.nl Uw voordeel met de Zorgstroom X-tra pas: -le 10 schakelauto rijlessen €295,- i.p.v. €370,- -Opjriscursus 170, i.p.v. 200,- -Voor voordeel op pakket-prij zen bel 0118-616893 of mail naar vaane@zeelandnet.nl Tip: vers vlees en verse groente voor een scherpe prijs? Islamitische Slagerij Vlissingen Hobeinstraat 2 te Vlissingen T: (06) 47 50 03 69 hafidama@hotmail.com Uw voordeel met de Zorgstroom X-tra pas: 10% korting op alle verse groenten en vers vlees. Ook voor de inwendige mens wordt gezorgd. Zo kookt elke maand een 'Tante' een heer lijke Molukse maaltijd voor de De drie gemeenten op Walcheren, Veere, Vlissingen en Middelburg, gaan per 1 juni 2008 een overeenkomst aan met Thuiszorgcentrum Zeeland, onderdeel van Zorgstroom. Het betreft de levering door Thuiszorgcentrum Zeeland van hulpmiddelen in het kader van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO). Daarbij gaat het om rolstoelen, tilliften en hulpmiddelen voor bad, dou che en toilet die langdurig in bruikleen worden verstrekt. Voorheen vielen deze voorzie ningen onder de Wet Voorziening Gehandicapten (WVG). De aanvraag voor een hulp middel moet door de klant bij de gemeente worden ingediend. Na toestemming zorgt Thuiszorg centrum Zeeland voor het pas sende en op maat aangepaste middel. Uiteraard kan iedereen ook zonder tussenkomst van de gemeenten gebruik maken van de uitleen van Thuiszorg centrum Zeeland. Voor vragen over beide proce dures kunt u contact opnemen met Thuiszorgcentrum Zeeland, telefoon 0118-41 04 01. Wat doe je als je kind een drift bui heeft, niet wil eten, niet luistert of andere kinderen slaat? Voor alle ouders van peu ters zullen dit bekende vragen zijn. Tijdens de cursus 'Peuter in zicht!', georganiseerd door de divisie Jeugdgezondheids zorg van Zorgstroom, krijgen ouders handvatten bij het opvoeden van hun peuter. In deze cursus wordt een ant woord gezocht dat aansluit bij uw specifieke situatie. bijeenkomsten van twee uur. De kosten bedragen 18,75 per persoon. Komt uw partner mee, dan betaalt u voor twee perso nen 32,50. Zorgstroom X-tra pashouders betalen 15,00 per persoon of 25,00 per koppel. Voor informatie en aanmelding kunt u bellen naar Zorgstroom, T: (0118) 59 73 00. Begin 2008 heeft onderzoeksbu reau Cliënt Kwaliteit onder zoek gedaan naar de mening van klanten over de kwaliteit van zorg en dienstverlening van Zorgstroom. De resultaten van dit onderzoek zijn om trots op te zijn: Zorgstroom scoort zeer goed. De Raad van Bestuur is dan ook erg trots op haar mede werkers en op de hoge kwaliteit die zij leveren. Wilt u fit de zomer in, uw con ditie een flinke oppepper geven of moet u tijdelijk revali deren? Bij Thuiszorgcentrum Zeeland kunt u voor maximaal 3 maanden een hometrainer huren. Kosten: 8,00 per week. Eenmalige transport kosten: 23,00. Zorgstroom- donateurs met een X-trapas krijgen 10 korting. Natuurlijk hebben wij ook diverse hometrainers en ande re fitnessapparaten te koop. Er bestaat al een teletrimmer voor 45,00. U vindt deze artikelen in onze winkel in de Badhuisstraat 104, te Vlissingen. Telefoonnummer: 0118-410401. Wij adviseren u graag over alle mogelijkheden. De cursus start in april, septem ber en november op verschillen de locaties op Walcheren. Zowel vaders als moeders van kinderen in de leeftijd van anderhalf tot vier^'aar kunnen deelnemen. De cursus bestaat uit vier bijeen komsten van elk twee uur, even tueel gevolgd door twee thema- De enthousiaste medewer kers van de activiteitenbege leiding in Tabadila organise ren regelmatig activiteiten voor bewoners van Tabadila en de wijk. Hieronder vindt u daarvan enkele treffende voorbeelden. Elke maand organiseert Tabadila een optreden van een muziek- en/of dansgroep. - Het kinderkoor van de Zeeuwse Muziekschool heeft een mooi optreden verzorgd. Speciaal voor dit optreden hadden zij Molukse liedjes ingestudeerd. Dit leverde enthousiaste reacties op bij de bewoners. - In april kwam de line dance- groep van de Stichting Mae Uku dansen. Elk optreden van deze dansers is één groot feest. De bewoners van Tabadila en de wijk genieten met volle teugen. er twee prijzen beschikbaar. De drankjes tijdens de Bingo zijn gratis. Het wonen en de zorg in Tabadila is speciaal gericht op Molukse ouderen, maar de activiteiten zijn toegankelijk voor iedereen. Voor meer informatie en aanmelden voor de Open Tafel kunt u telefo nisch contact opnemen via (0118) 62 88 32 of via e-mail: tabadila@zorgstroomnl Open Tafel. Tijdens de Open Tafel kan iedereen mee eten tegen een vergoeding van 5,- per persoon. Vooraf aanmelden hiervoor is noodzakelijk. De bewoners van Tabadila houden van spelletjes. Elke tweede maandag van de maand wordt er bijvoorbeeld een Bingo georganiseerd. Voor een inschrijfprijs van 2,50 kunnen deelnemers drie ron des spelen. Bij elke ronde zijn

de Faam | 2008 | | pagina 17