GEMEENTE VLISSINGEN VLISSINGEN Diagnose Pet's Place deelt poepzakjes uit De Schelp sponsort clubs die eten Debatavond GEMEENTE INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN WOENSDAG 28 MEI 2008 Redactie: afdeling Communicatie postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: (0118) 487000 www.vlissingen.nl/gemeente reeds verkregen voorziening(en) zonder daarvoor een nieuwe aan vraag te hoeven indienen. 2. Aanpassing van een artikel aan nieuwe jurisprudentie van de Centrale Raad van Beroep. Dit artikel handelt over de scheids lijn tussen Wmo en AWBZ bij woonvoorzieningen. 3. Het bieden van een keuzemo gelijkheid tussen twee leve ranciers aan aanvragers van hulpmiddelen in natura. Vanaf 1 juni 2008 kunnen zij kiezen tussen Beenhakker Revacore en Thuiszorgcentrum Zeeland. 4. De wijze waarop een persoons gebonden budget voor een vervoermiddel of een rolstoel wordt berekend. Deze opsomming is niet uitput tend en dient alleen een informa tief doel. Aan deze opsomming kunnen geen rechten worden ont leend. De gemeente Vlissingen is uitsluitend gebonden aan de tekst van de betreffende bestuursbe sluiten. De bestuursbesluiten lig gen vanaf heden ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, en kunnen tevens op aanvraag per post toegezonden worden. Nieuwe leveranciers hulpmiddelen (Wet maatschappelijke ondersteuning) Met ingang van 1 juni 2008 gaan Thuiszorgcentrum Zeeland en Beenhakker Revacore in opdracht van de gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere rolstoelen, vervoermiddelen, tilliften, bad-, douche- en toiletvoorzieningen verstrekken. Deze hulpmiddelen kunnen worden verkregen door een beroep te doen op de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Met al uw (aan)vragen kunt u te recht bij het Wmo-loket van uw gemeente. Wmo-loket Vlissingen Tel. (0118) 487000 e-mail: WMOdiensten@vlissingen.nl post: postbus 3000, 4380 GV Vlissingen bezoek: Paul Krugerstraat 1, Vlissingen Bij het Wmo-loket kunnen ook (andere) aanvragen voor hulp bij het huishouden, woonvoorzie ningen en vervoersvoorzieningen worden ingediend. Thuiszorgcentrum Zeeland en Beenhakker Revacore zullen zich volgende week in een gezamen lijke advertentie in dit blad pre senteren. Vertrokken naar onbekende bestemming Uit onderzoek van de afdeling Publiekszaken is gebleken dat on derstaande personen niet meer wonen op het adres waar zij vol gens de gemeentelijke basisadmi nistratie staan ingeschreven. Het college heeft besloten de bijhou ding van de persoonlijsten van deze personen op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor formeel niet meer op dat adres staan inge schreven. de Deckerestraat 34 Abdul Wahab, geb. 01-07-1951 Duijvendrechtstraat 39 Le Ha Thanh, geb. 02-01-1983 Duijvendrechtstraat 41 M.M.P. Guerout, geb. 02-08-1984 Hendrikstraat 12 R. Abegg, geb. 13-01-1975 Kasteelstraat 70 N.C. Pohl, geb. 05-11-1983 Scheldestraat 51A E.D.J. Lo Monaco, geb.12-08-1983 J. Purjahn, geb. 07-06-1983 Scheldestraat 68A W. Ashraf, geb. 31-07-1985 Cao Viet Due, geb. 31-12-1983 M.A. Culos, geb. 28-10-1984 Huynh Trung Truc, geb. 14-07-1982 Nguyen Xuan Dung, geb. 07-09-1986 Verkuijl Quakkelaarstraat 17 Bui Hai Hoi, geb. 13-03-1982 Kim Minh Trang, geb. 26-10-1981 Lam Minh Nhut, geb. 06-06-1984 Vu Thi Kieu Trinh, geb. 28-08-1987 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan een belangheb bende tegen dit besluit bezwaar maken bij het College. De ter mijn voor het indienen van een bezwaarschrift is zes weken en vangt aan 1 dag na de datum van deze publicatie. Het ondertekende bezwaarschrift moet bevatten de naam en het adres van de indie ner, de datum en een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaarschrift zich richt. Ook moet de bezwaarmaker gemoti veerd aangeven waarom hij of zij het niet eens is met het besluit. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wet houder van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV. Vlissingen, 28 mei 2008 B&W van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Stralen met Viva la Donna door marina meijers MIDDELBURG - Een warm gebaar en een moment van ontspanning voor vrouwen met kanker. Even de aan dacht afleiden van de ziekte en vrouwen zich weer vrouw laten voelen en laten stralen. Dat is de intentie van de Viva la Donna Day die aanstaande zaterdag voor de tweede keer in Ne derland is. Ook in Zeeland openen deze dag verschil lende beautysalons hun deuren om gratis behande lingen en speciale verwen pakketten aan te bieden. Vrouwen met kanker ontzien vaak tijdens en na de diagnose kanker en de bijbehorende zware behandelingen, hun ge zin, kinderen, baan, partner en familie. Gewoon doorgaan is een veelgehoord motto. Ook tij dens de vaak zware behandelin gen gaat het werk in huis en op de werkvloer gewoon door. Daarom wil Viva la Donna iets Een op de drie vrouwen krijgt jaarlijks de diagnose kanker. Deze diagnose kan ker is zwaar en de fysieke en mentale gevolgen van de be handelingen hebben een grote impact op de patiënt en haar gezin. Uit onderzoek blijkt dat vijftig procent van deze vrouwen met gevoe lens van depressie, angst en woede worstelt. Juist in zo'n zware tijd is een ontspannen verwenbehandeling geen overbodige luxe. voor al deze moedige vrouwen doen. De verwendag is opge richt uit een persoonlijke be hoeftevan Corinne de Haas, die na haar behandelingen voor kanker een belangrijke nazorg miste. Mede door de zware be handelingen kan het uiterlijk in grijpend veranderen. Door de diagnose van een levensbedrei gende ziekte verandert het beeld over het leven waardoor Lydia Bliek in Vrouwenpolder doet mee aan Viva la Donna Day. foto: lydia buek zaken niet meer zo vanzelfspre kend zijn dan voorheen. Door dat Corinne zichzelf tijdens haar zware behandelingen een verwenmoment gunde, kwam zij erachter dat een massage of een moment van ontspanning hielp bij het herstel. In het zie kenhuis ontmoette zij een aan tal lotgenoten, die getroffen door de diagnose kanker een verwenmoment nodig hadden maar vaak niet wisten hoe zij dit moesten realiseren. Schaamte om in een sauna de kleren uit te doen, was een veelgehoorde drempel. Geraakt door hun ver halen besloot Corinne hier iets aan te doen. Een vèrwendag voor wouwen met kanker bleek de manier om deze moedige vrouwen een hart onder de riem te steken. Zo ging de Na tionale Viva la Donna Day van start. Op Walcheren stelt schoonheidssalon Body Care van Lydia Bliek in Vrouwenpol der op 29 mei voor de tweede keer haar deuren open. De ge hele dag zullen gratis gezichts behandelingen worden gege ven. In Middelburg doet Jeanie Hofstra met reikipraktijk De Cirkel mee aan deze bijzondere verwendag. Aanmelden kan via www.vivaladonna.nl. VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen en Pet's Place die renspeciaalzaak aan de Lan ge Zelke hebben een unieke samenwerking. De gemeen te levert opruimzakjes om de ontlasting van de honden in de binnenstad op te ruimen en Ton de Witte van Pet's Place geeft aan elke klant met een hond zo'n zakje gra tis mee. Ook kunnen bin nenstadbewoners met hon den deze poepzakjes gratis ophalen in de winkel. VLISSINGEN - Familieres taurant De "Schelp aan de Burgemeester van Woelde- renlaan in Vlissingen spon sort clubs en verenigingen. Met de actie Spek de club kas; uit eten met de vereni ging' sponsort clubs, waar van de leden komen eten. In de maanden mei en juni stort het Vlissingse restau rant tien procent van de to tale rekening van de leden in de clubkas. De actie geld voor minimaal tien perso nen. Info: 0118-411770. VLISSINGEN - Het thema geloof en politiek staat cen traal tijdens een debatavond op woensdag 4 juni. Boek handel Bestevaer in Vlissin gen heeft Hans Krabbendam (Roosvelt Study Center) sa men met de Amerikaanse schrijver Craig Parshall uit genodigd om over het thema in debat te gaan. Het is aan de Kasteelstraat in Vlissin gen en begint om 19.45 uur.

de Faam | 2008 | | pagina 12