m - 9"daa9se Middellandse Zee cruise WY B'Ennoo iNETTQ startbonus 5ynnoo €oUU»-yvoor je nieuwe job €bUU,- www.pelikaanreizen.nl/cruise dé Weekkrant De Faam Sex and the City op 12 juni te zien! Indiana Jones week in de Vrachtwagenchauffeurs (c/ce> 500 euro netto! met persoonlijke begeleiding van Thomas Cook Travel Shop Pelikaan Reizen 12-20 september 2008 Thomas Cook Travel Shop, Woensdag 21 mei 2008 - Pagina 37 Vervolg van pagina 36 Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een derge lijk verzoek is griffierecht verschul digd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergun ningen zijn verleend: - Noordweg 497: bouw schuur. - Vogelstraat 34: uitbreiden schuur. - Langevielesingel 32: veranderen woning. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 22 mei tot en met 2 juli 2008 elke werkdag tijdens kantoo ruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte, Kanaalweg 3. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De be langhebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan kan vanaf 23 mei tot en met 3 juli 2008 een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voornoemd(e) besluit(en) komt gedurende laatstgenoemde perio de een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERP MONUMENTENVER GUNNING Gedurende zes weken, van 22 mei tot en met 2 juli 2008 ligt bij de vakbalie Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: - Korendijk 10: gedeeltelijk ver bouwen woning. Voor mondelinge zienswijze tele foonnummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelin ge zienswijze binnen de genoem de periode is het noodzakelijk tij dig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnum mer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administra tieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagina' s elders in de Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. De vier vriendinnen Carrie, Sa- mantha, Miranda en Charlotte zijn weer terug. Nu op het witte doek! Film/DVD Atonement romantiek Voor de romantische zielen die tijdens het komende Ek Voetbal misschien liever iets anders kijken is deze dvd een absolute aan rader. Atonement is de titel van de zeer suc cesvolle romantische film die als dé opvolger van Pride Prejudice gold. Keira Knightley (ook te zien in onder andere Pride Preju dice) en James McAvoy (The Last King of Scotland) spelen de hoofdrollen in dit buitengewone drama van de hand van regisseur Joe Wright, inderdaad dezelfde die ook het beroemde boek (Pride Prejudice) ver filmde. Door een reeks catastrofale misverstanden wordt Robbie Turner (McAvoy) valselijk beschuldigd van een vreselijke misdaad. De aantijging smoort zijn pril le relatie met Cecilia (Knightley) genadeloos in de kiem en hun liefde en levens zullen nadien nooit meer dezelfde zijn. Atonement is een overweldigend romantisch mees terwerk, dat zowel fascineert als ontroert. Alex van Warmerdam Meet Alex van Warmer dam De Wandeling jubileum dvd Het KRO-programma De Wandeling bestaat tien jaar en dat wordt gevierd. Speciaal voor deze jubileum-dvd se lecteerde presentator Hella van der Wijst voor u de tien mooiste wan delingen met tien inspi rerende levensverhalen. Gesprekken die blijven boeien, zoals de stads wandeling met de inmiddels overleden Jos Brink door Amsterdam, langs Carré en het huis van Wim Sonne- veld. Seth Gaaikema neemt u mee naar de prachtige Hemelse Berg in Oosterbeek en laat kijken in zijn per soonlijke leven. Spraakwaterval Bart Chabot laat zich overvallen door de stilte en zanger Gerard van Maasak kers laat u genieten van zijn liedjes in de Brabantse bui tenlucht bij Boswachterij Leende. Maar op deze dvd vindt u ook minder bekende wandelinggasten, zoals oud-verzetsstrijder Truus Menger. Als extraatje bevat de box ook een boekje met achtergrondinformatie over de personen waarmee Hella wandelt, de routes die ze lopen en de verhalen die ze vertellen. Worktrans Uitzendbureau is landelijk specialist in Transport en Logistiek. Worktrans richt zich op het werven, selecteren, uitzenden en detacheren van vracht wagenchauffeurs. De Worktrans intercedenten komen allemaal uit de wereld van het transport. Ze weten precies waar het over gaat en slagen er daardoor ie dere keer weer in de juiste man op de juiste plaats te knjgen. De Worktrans intercedenten zijn zeven dagen per week, 24 uur per dag bereikbaar. Worktrans biedt gratis opleidingsmogelijkheden. Worktrans Uitzendbureau heeft vestigingen in: Almere, Apeldoorn, Oosterhout, Oudehaske, Purmerend, Venlo, Zoetermeer en Zuidbroek. info@worktrans.nl 0900 2 359 675 Toe aan een nieuwe job? Kom nu rijden voor Worktrans Uitzendbureau en pak die Startbonus van Van bakwagen tot trailer en van lokaal tot internationaal. Je kunt direct aan de siag! Motivatie telt zwaarder dan ervaring! Nu ook banen voor havenwerkers in Vlissingen! Bel 0162 497 788 of kijk op worktrans.nl Worktrans Oosterhout: Haal GRATIS je C/CE- rijbewijs of extra certificaten als VCA en ADR. Worktrans Is onderdeel van Worktrans Group (Worktrans, Workbouw en Workbus Uitzendbureau) Alex van Warmerdam is een van Nederlands bijzonderste regis seurs. Wie kennis wil maken met het eigen zinnige talent kan nu de dvd-box Meet Alex van Warmerdam aan schaffen. Daarin onder meer de films De Jurk en Ober, alsook de trailers en de korte films Schilderij en De Stedeling. Ver der zijn er als extra's toegevoegd een achter de schermen-docu- mentaire en een 'Ma king of over muziek. Filmmaker, schrijver, theater maker en vormgever Alex van Warmerdam leerde de grondbeginselen van de kunstdisciplines aan de Gra fische School en de Rietveld Academie. Sindsdien maakt hij, naast zijn theaterwerk, markante, direct herkenbare, films. Licht absurdistisch, met minimale dialogen en een sterk gestileerde vormgeving. Van Warmerdam weet met zijn films de Hollandse spruitjeslucht een inter nationale glans te geven. Na het grote succes van Abel (1986), groeide ook De Jurk (1996) uit tot een lichtpuntje in de vaderlandse cinema. reizen met persoonlijke begeleiding •419710 Tevens vestigingen in: Bavel, Prinsenbeek, Rijen, Terheijdcn, Teteringen en Zevenbergen WBeë-M. fèSSSCISBSööïïSEZffiiüïMi

de Faam | 2008 | | pagina 37