Meezingen met kuif of in pettycoats Gospel op open Podium in Souburg Waar wonen pas echt leuk begint Herman en Babette van Veen vertellen zondag het verhaal van Benjamin IJsbrand Beer, 's avonds is er een voorstelling voor volwassenen, illustratie: aua zwierenberg foto: letja verstunen MIDDELBURG - Wie nog pla teauzolen in de kast heeft staan, kan ze te voorschijn halen en die spijkerbroek met soulpijpen kan van zolder komen. Donder dag 22 mei komt Hold Tight it's 70's Night met de nieuwe show 70's singalong naai" de Stads schouwburg Middelburg. Mooiste uitdossing Behalve dat het publiek naar hartelust mag meebrullen met hits als YMCA, Ma Baker en I will survive, kan iedereen mee dingen naar de Award voor het beste kostuum van de avond. Wie zin heeft zich even Danny met vetkuif te voelen of Sandy met petticoat, of Bobby van Bo- ney M compleet met afropruik en net iets te veel borsthaar, maakt kans op een reis naar London tijdens de kostuumpa rade. Van de Engelse band Hold Tight wordt gezegd dat het een waanzinnige live performance neerzet met meer dan dertig meezingers. Met een vette knip oog steekt de negenkoppige cast zichzelf en de nummers in een herkenbaar seventies jasje en tracht zij de zaal op z'n kop te zetten. Meezingen is eenvou dig, alle teksten zijn op het grote scherm te volgen. De show be gint om 20.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.theater- verkoopzeeland.nl en 0900- 3300033. OOST-SOUBURG - Negen Zeeuwse gospel vocalisten brengen zondagavond 24 mei hun repertoire ten gehore tij dens Open Podium 2008 in De Wijngaard aan de Kanaalstraat. Josianne Rip, Moritz Benschop, Joan Provoost, Margot de Blaeij, Sytske Francke, Louise Blan kenburg, Manuela van Dijk, Ga- briella Broere en Joyce van Vre- degem worden begeleid door de band en backing vocals van J&G, Jongeren- en Gospelkoren Zeeland, ook de organisator van het evenement. Het geheel staat onder leiding van dirigent Wilco Kloosterman. Info: www.jeng- zeeland.nl en 0115-432327. GOES MARCONISTRAAT 13 (0113) 22 41 02 WWW.TMCWOONWINKELS.NL nftlV/ïHflfBüinDe FaamWoensdag 21 mei 2008 - Pagina 31 pa en ter Van Veen ambachtelijk mooi! Veel mensen kiezen voor een mooie ambachtelijke vloer. Dat vinden wij niet verwonderlijk. Denk aan de warme uitstraling en de praktische voordelen. Bovendien kunt u uw vloer zo persoonlijk maken als u zelf wilt. Egaal of een levendig lijnenspel, de kleuren pracht van tropisch hout of de koele kracht van Europees hardhout? Multi Vloer is lid van Parket Groep Nederland; een gilde van de betere parketleggers.

de Faam | 2008 | | pagina 31