Boudewijn de Groot als inspiratiebron Y ONBEPERKT WOKKEN DRINKEN* Spacerock uit Zweden in de Piek muppy woie MEI-ACTIE Belgische DJ's Boemtjak&Soi in De Spot in Middelburg F Hotel-Restaurant Belgische Loodsen Sociëteit SPARERIBS-FESTIVAL OP 24 en 25 mei Spareribs met verse frietjes en sausjes voor slechts 12,50 BESTAAT 15 JAAR! l 5,- KORTING Restaurant Amigo Speciaal afhaalmenu mei 2008 Vietnamees, Chinees, Wok-Restaurant en Afhaaicentrum Vietnam 2 uur Arrangement incl. bier, wijn, frisdranken, koffie en thee excl. sterke drank en buitenlands gedistilleerd. Op veler verzoek van onze klanten doen wij deze actie als probeerarrangement, deze actie duurt 10 dagen Ma. t/m do. 25.50 Volwassenen 15.00 Kinderen tot 12 jaar Vrij. - za. - zo. €28.00 €16.00 Da Vinciplein 6 (Zeelandhallen), 4462 GX Goes irww.happywok.nl Tel.: 0113-212070 Fax: 0113-214505 All You Can Eat Buffet All-In Wokarrangement 19,50 p.p. Westkapelle Glasheldere expositie 'rAV™1"/:iiilDe Faam Woensdag 21 mei 2008 - Pagina 30 Deze aanbieding is alleen mogelijk mits reservering vóór 23 mei TEL. 0118-41 36 08 BOULEVARD DE RUYTER 4 - VLISSINGEN s-mmcrnns St? Om dit te vieren krijgt u bij inlevering van deze advertentie Deze actie is geldig van 21 mei t/m zondag 1 juni. Maximaal 1 bon p.p. Niet geldig i.c.m. andere acties. Nieuwendijk 71 (hoek Walstraat) Tel.0118-411943 Vlissingen 2 Vietnamese loempia's earn 2 stokjes saté ajam 2 gebakken bananen Bo Kho - rundvlees met Vietn. saus Knapperige groenten met Vietn. woksaus Babi Pangang Foe Yong Hai met kipfilet Koe Low Yuk Kroepoek Met nasi, bami of witte rijst Prijs per 2 personen 18,00 Schoolstraat 1 - Vrouwenpolder - Tel. 0118 - 593 507 - www.restaurant-vietnam.nl Geldig van 21 mei t/m 31 mei Duur: 2 uur Reserveer tijdig! U kunt ook normaal wokken (zonder drankarrangement), u betaalt dan uw wokmenu 19,50) en uw drank apart. Dagelijks geopend: afhaalwok van 12.00 - 22.00 uur restaurant van 16.00 - 22.00 uur U kunt bij de Zeelandhallen GRATIS parkeren, u krijgt een uitrijkaart van ons. Prijs per persoon: 14,50 Kinderen t/m 10 jaar: 7,00 Aanvang vanaf: 17.30 uur Reserveren aanbevolen: 0118-59 35 07 Twee uur onbeperkt eten en drinken: Aan u de keuze Nu ook Wok to Go voor slechts 5,- De tekst 'Als de rook om je hoofd is verdwenen' van Boudewijn de Groot is inspiratiebron voor de Talens Palet expositie foto: pr "Valt het je op dat de zon fel ler schijnt als de rook om je hoofd is verdwenen? Valt het je op dat de wind harder waait als je hem te gen hebt in plaats van mee? 't Is koeler in huis dan aan zee als de rook om je hoofd is verdwenen" VLISSINGEN - De songtekst Als de rook om je hoofd is verdwe nen van Boudewijn de Groot is de aanleiding voor de Talens Palet Expositie die tot en met 31 mei te bezichtigen is bij Kunste ducatie Walcheren, Brouwe- VLISSINGEN - De Zweedse driemansformatie Asteroid speelt zaterdag 24 mei in De Piek in Vlissingen. De groep wordt gezien als één van de bes te Zweedse rockacts van het moment. Ze spelen rockmuziek die met duidelijke jaren '70 in vloeden aardig wat wegheeft van Black Sabbath en Led Zep pelin. In de biografie van de band wordt de stijl omschreven als heavy-psychedelic-fuzzout- space-rock. Asteroids laatste al bum is vorig jaar verschenen. Op dit moment toert de band door Europa om deze plaat te promoten. Open: 21.00 uur. In fo: www.depiek.nl. naarstraat 2 in Vlissingen. De werkstukken zijn gemaakt door amateur-kunstenaars naar een opdracht geïnspireerd te raken door dit Nederlandse lied uit de sixties. Het Talens Palet is een landelij ke wedstrijd voor schilders en tekenaars, die eens in de drie jaar plaatsvindt. De wedstrijd kent verschillende voorronden, georganiseerd door centra voor de kunsten. Winnaars gaan door naar de finale en mogen in het CODA Museum in Apel doorn exposeren. Zaterdag 31 mei is de prijsuitreiking van de Zeeuwse voorronde om 10.30 uur in de Brouwenaarstraat. Voor doch MIDDELBURG - Edith Leerkes, Babette van Veen en Herman van Veen zin gen en vertellen zondag 25 mei het verhaal van Benja min Ilsbrand Beer in de Stadsschouwburg Middel burg voor kinderen van 6 tot 106 jaar. De voorstelling Pom, pom, pom vertelt het verhaal van Benja min IJsbrand Beer, die met zijn vader en moeder moet vluchten voor het smeltende ijs. Ijs dat in het poolwater bijna net zo snel oplost als een suikerklontje in de thee. Papa, mama en Benja min komen na een avontuurlij ke reis in een voor hen vreemde en groene wereld, waar beren wonen die bruin zijn en men sen die beren doodschieten om er dure bontjassen van te ma ken. Gelukkig woont er in de he mel een Grote Beer, een beer van sterren. Als hij er niet ge weest zou zijn, dan was dit sprookje nooit afgelopen met het zinnetje "En ze leefden nog lang en gelukkig". Alfred lodocus Kwak Het verhaal werd geschreven door Herman, de teksten van de versjes door Eva Schuurman en de muziek door Herman en Edith Leerkes. Hermans be roemdste geesteskind is Alfred Jodocus Kwak, in 35 talen we reldwijd verschenen. Het lijkt onvermijdelijk dat Benjamin IJsbrand Beer in Alfred Jodocus Kwak's zwemvliezensporen treedt. Deze leesvoorstelling be gint om 14.30 uur en duurt on geveer een uur. 's Avonds om 20.00 uur is er een extra voor stelling van Herman van Veen voor volwassenen. Hij vertelt en zingt over waarheid en werke lijkheid, herinnering en heden, schoonheid en vergankelijk heid, jeugd en ouderdom en de eeuwigheid wat dat kost. Bege leidt door Edith Leerkes en Erik van der Wurff. Kaartverkoop voor beide voor stellingen: www.theaterver- koopzeeland.nl en 0900- 3300033. WESTKAPELLE - De tentoon pelle, zon, zee en strand van De Glazen Pui uit Vlissingen is tot en met 13 juli ^wte zien in het Polderhuismuseum in Westkapelle. Dagelijks van 10.00 tot 17.00 UUr. foto: pr Westka- MIDDELBURG - Het Belgi sche DVJduo Boemtjak Soi brengt vrijdag 23 mei een multimediaal spektakel van beeld en geluid in De Spot in- Middelburg (Oude Night- train). De support act ligt in handen van Kollektiev Abs- trakt ft. dj P.D.Nostar, dj Marquee en dj Phin68 (hip- en triphop, jazz, drum 'n bass, breakz and beatz). Boemtjak Soi zijn bekende namen in het Belgische club circuit. Ze stonden onlangs on stage met DJ Krush in de Cactusclub te Brugge, op het programma van Pukkelp op en waren eerder in diverse clubs in Portugal te zien. DVJ is een dj en vj in één. Boemt jak Soi remixen audio en video. Volgens eigen zeggen zijn ze niet subtiel, niet es thetisch en geen saaie ani- matie-vj met simpele beats, maar al het andere. Dus dat belooft wat. Ingrediënten van drum 'n bass, jungle en free style scratch zijn terug te vinden in het werk van de twee heren. Het spektakel begint om 21.00 uur. Entree: 5,00 eu ro. Voor een voorproefje, kijk op de websites www.boemt- jak.be en www.despotmid- delburg.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 30