Geen eenheidsworst Nieuwe auto HAP 279 PLUSpunten sparen is sparen met 50% winst! Priesterjubileum Jan Aarts is op 31 mei Standaard fax en computer in de auto De meeste actie, de beste pakkers. PLUS PLUS Corbijn - VrouwenPolder Wat een verschil. Geldig van donderdag 22 mei t/m zaterdag 24 mei 2008 Emeritus-deken Jan Aarts viert zijn gouden priesterjubileum, maar is nog steeds vrijwilliger in het pastoraat. "In taken die pastoraal belangrijk zijn." foto: izaak verkeste door peter vrancken MIDDELBURG - Nadat hij door oud-bisschop Ernst van Breda werd gevraagd om deken in Zeeland te worden, hoefde Jan Aarts niet lang na te denken. De Brabander van geboorte reageerde positief en zou vervolgens van 1 juli 1979 tot 1998 de Zeeuwse rooms katholieke kerk provincie leiden. "De bisschop vond dat er een jongere deken moest komen, want de kerk moest ook ver jongen. Tijdens de periode dat ik deken was, heb ik volop be sef gekregen van oecumene. De kerk is namelijk geen een heidsworst. Wanneer we naar elkaar blijven luisteren, zijn we goed bezig en dat verrijkt de geest", aldus de nu rustende oud-deken. Als deken vulde Aarts zijn werk vooral pasto raal in. "Natuurlijk moest ik de boeken van de kerken contro- Gedeputeerde van de provincie Zeeland, George van Heukelom draagt de autosleutels over aan de directeur van de SHZ, de heer To Verhaeghe. foto: p.r. VLISSINGEN - De huisartsen posten van Zierikzee, Goes en Vlissingen werden vorige week dinsdag verblijd met drie nieu we visiteauto's. De auto's wer den symbolisch in ontvangst genomen door de heer G.R.J. van Heukelom, gedeputeerde van de provincie Zeeland. Na een kleine toespraak waarin hij de turbulente tijden van de Zeeuwse zorg aanhaalde en af sloot met de woorden dat hij hoopt dat de auto's zo weinig mogelijk kilometers zullen ma ken, omdat dat betekent dat het goed gaat met de gezondheid van de Zeeuwse bevolking, overhandigde hij de autosleu tels aan de directeur van de Stichting Huisartsendiensten- structuur Zeeland, de heer T. Verhaeghe. Vervolgens werden de visiteauto's afgeleverd bij de managers van de huisartsen- posten. De auto's zijn zeer com pleet uitgerust en voorzien van de meest recente medische ap paratuur. De auto's beschikken over allerlei handige communi catiemiddelen; een fax, een leren, maar mijn hart lag toch veel meer bij het pastorale. Ik was de pastor voor de pastores in Zeeland." Voor zijn benoe ming tot deken was Aarts ka pelaan in Clinge en Hulst, daarna docent aan het Sint Willibrordcollege in Goes. Priesterjubileum Emeritus-deken Aarts viert zijn gouden priesterjubileum op 31 mei tijdens een speciale eucharistieviering in de Onze Lieve Vrouwekerk in Vlissin gen. Na afloop van de viering is er gelegenheid de jubilaris te feliciteren. De jubileumviering begint om 10.30 uur. Coca Cola Regular, Light of Zero 2 sets, 4 flessen a 150 cl ff... Witte bollen Sesam of maanzaad Zak 6 stuks M PLUS Calvé Snacksaus Diverse smaken 1 flacon a 500 ml naar keuze Douwe Egberts Aroma Rood Snelfiltermaling of grove maling Pak 500 gram Douwe Egberts !(A 500 gram Campina/ Friesche Vlag Dubbelvla Diverse smaken Pak 1 liter Galia meloen of cantaloupe meloen Per stuk Aviko Ovenfrites of pommes frites Zak 1000 gram Bijv. Pommes frites computer, mobiele telefoons en een portofoon horen standaard bij de uitrusting. Dankzij de chauffeurs van deze auto's, die naast hun chauffeurskwalitei ten ook medische kennis heb ben, kan de huisarts zich volle dig richten op zijn medische taak. De huisartsenposten in Zeeland bestaan inmiddels vijf jaar. Deze posten zijn geopend van 18.00 uur tot 8.00 uur in de ochtend en tijdens het weekend en feestdagen van 8.00 tot 8.00 uur. Weinig slaap, agressie bij cliënten en parkeerproblemen waren de belangrijkste redenen voor oprichting van een centra le nacht- en weekenddienst. 21/08 Aanbiedingen zijn niet bestemd voor wederverkopers en/of grootverbruikers. Prijswijzigingen en/of zetfouten voorbehouden. Fort den Haakweg 12 T: 0118-593517 maandag - donderdag 8.00 - 18.00 uur, vrijdag 8.00 - 19.00 uur, zaterdag 8.00 - 18.00 uur j

de Faam | 2008 | | pagina 19