Taxichauffeurs Witteveen tempo-team Verkoopmedewerksters m/v Aeuketi makers TCR Kom speeddaten tijdens ons WerkCafé www.dolmanslandscaping.nl dé Weekkrant De Faam Wij zijn op zoek naar: Voor locatie Middelburg of Goes of nabijgelegen omgeving P LMANS Hoveniers Groenvoorzieners Voormannen PfUS FLORIS Boomverzorgers (ervaren en leerling) Voormannen Elkaar helpen ZELFSTANDIG WORDEN EN 50. KOM MET JOUW PARTNER NAAR OISTERWIJK! Woensdag 14 mei 2008 - Pagina 28 TCR is een keurmerk gecertificeerd bedrijf en verzorgt op kwalitatieve en dynamische wijze diverse soorten van personenvervoer in heel Zeeland en de Zuid-Hollandse eilanden zoals gehandicaptenvervoer, personeelsvervoer, scholieren- en discovervoer en toiiringcarvervoer. De kracht van TCR is flexibiliteit. Uren per week: 15-20 uur; Werktijden ma t/m.vrij: ochtend- en middagrit; Of oproepwerkzaamheden voor avond- en weekenduren; Salarisindicatie: CAO Taxivervoer; Mogelijkheid tot vast dienstverband. Het profiel Rijbewijs B; Een geldige chauffeurspas Taxi, of de bereidheid deze te halen; Goede beheersing van de Nederlandse taal; Flexibel; Klantvriendelijk; Accuraat. Het aanbod Afwisselende en zelfstandige functie in het vervoer van o.a. gehandicapten, scholieren en ouderen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw D. van Dijke op telefoonnummer 06-53516525 Hebt u interesse in deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen twee weken aan: TCR T.a.v. mevrouw D. van Dijke Grenadierweg 7a 4338 PG Middelburg Of per email: d.vandijke@taxicentralerenesse.nl Tevens zijn wij voor onze NightXpress op zoek naar chauffeurs voor weekend en avond uren in de zomerperiode, locatie Renesse. Acquisitie naar aanleiding van deze advertende wordt niet op prijs gesteld. Wilt u reageren op iets wat u in De Faam heeft gelezen of wilt u iets kwijt over iets leuks of vervelends in uw wijk, stad of dorp? Stuur dan een brief of email naar de re dactie van maximaal 150 woor den voorzien van uw naam, adres en woonplaats. U kunt uw post sturen aan red.faam@whmwege- ner.nl of Postbus 5, 4460 AA Goes. De redactie van deze rubriek be houdt zich het recht voor uw blie ven te redigeren en in te korten. Wij proberen alle reacties weke lijks te publiceren. Ziekenhuis (5) Vrijwel dagelijks trekt een stroom artsen en patiënten naai-Antwer pen om daar een specialistische behandeling te ondergaan. Pa tiënten mogen veelal niet zelf rij den en zijn dus aangewezen op openbaar vervoer of inzet van fa milie of kennissen. Uit navraag bij het ziekenhuis, ziektekosten- ver zekeraar en het stadhuis bleek mij, dat het probleem wel bekend is, maar er niets geregeld is. Men gaat er van uit dat iedere patiënt wel iemand ter beschikking heeft, die belangeloos tweemaal heen - en tweemaal temg wil rijden. Zee land kreeg een spoorlijn, wanneer er twee kanalen gegraven zouden worden om België een onbelem merde doorvaart te verlenen. Mocht het onzalige idee, om een centraal ziekenhuis in Goes te realiseren doorgaan, dan mag de Walcherse bevolking toch min stens wel eisen dat er een 24-uurs en gratis pendeldienst geregeld wordt om patiënten en bezoekers ten dienste te zijn. Luc Nonnekes, Vlissingen Ziekenhuis (6) Uit het artikel in De Faam van 30 april komt een bang vermoeden uit en boven tafel. Hopelijk wordt er hard opgetreden tegen de per sonen die het ziekenhuis in Vliss ingen willen verkwanselen voor commerciële belangen, maar mijn inziens ook ter meerdere glorie van voornamelijk Simons, die in zijn nadagen toch iets op de kaart wil zetten, na politiek gezien geen hoogvlieger geweest te zijn. Ik hoop echt dat de tot nu toe be gane VERKEERDE handelingen nog op tijd teruggedraaid zullen worden en er zeker ook met het ZRTI rekening wordt gehouden. Het is toch onbestaanbaar, als ik de berichten in de media lees, dat de belangen van onze zieke me demens en het personeel zo ge minacht worden. P. Verheul Ziekenhuis (7) Wij hebben ons vorig jaar perma nent gevestigd op Walcheren. Een belangrijke rol in deze keuze heeft de aanwezigheid van het zieken huis gespeeld. Na alle uitstekende voorzieningen in Den Haag te hebben achtergelaten, kunt u zich voorstellen hoe wij ons nu voelen inzake deze fusiebeslissing. Deze beslissing zal zeker geen positieve invloed op de vestiging van nieu we bewoners. Wij zullen in de toe komst gaan uitkijken naar een woning in de nabijheid van Goes of temg naar Den Haag. Heel erg jammer! Lydia Bos Sulpke-Groen Ziekenhuis (8) Te gek voor woorden dat één man zulke vergaande beslissingen kan nemen. Onbegrijpelijk dat een di recteur van een ziekenhuis zo omgaat met de belangen van pa tiënten. Eigenbelang zal hier de bet aan zijn. Het lijkt mij noodza kelijk dat een onafhankelijke der de partij hier nader onderzoek naar doet. De manipulaties liegen er niet om. Een aantal mensen gaan hier veel geld mee verdienen en het zal ze worst zijn wat het voor patiënten inhoudt. SJ. Eijsbroek-Abma, Vlissingen Diverse functies m/v Geen sollicitatiebrief, maar je op een infor mele manier oriënteren op een andere baan? Dat kan tijdens het WerkCafé van Tempo-Team. Daar zitten intercedenten en werkgevers klaar om met jou te 'speed daten'. Op één avond maak je kennis met diverse banen en bedrijven, en is er een 'klik', dan kan het héél snel gaan! Kom op www.tempo-team.nl woensdag 14 mei van 18.00 tot 21.00 uur naar Grand Café Jersey, Grote Markt 28 in Goes. Aanmelden kan bij de dichtstbijzijnde Tempo-Team vestiging of via www.Tempo-Team.nl Deelnemende bedrijven zijn onder andere: Hapro, RVS, KPN, Accon/Avm.Avenance, Albron, DGA financieel adviseurs, ZeelandWerkt Kom langs bij Tempo-Team Uitzendbureau in Goes, Piet Heinstraat 3 of bel Caroline Asselbergs 0113 25 25 05. Zo werkt het. Witteveen Mode li.V. heeft met haar 87 vestigingen, waarvan 2 in België, een stevige marktpositie ingenomen in de modewereld. Witteveen biedt de moderne vrouw actuele, stijlvolle mode voor elk moment van de dag. Ruim 500 medewerkers zijn werkzaam in de filialen, het distributiecentrum in Waalwijk en het hoofdkantoor te Zeist. Meer informatie vindt u op onze website www.witteveen.eu Voor onze winkel in Middelburg zoeken wij per direct commerciële en klantgerichte (gemiddeld 10 tot 12 uur per week) De functie: Verkopen van de Witteveen collectie,- Het adviseren van klanten; Verrichten van verkoopondersteunende activiteiten. Wij vragen: Affiniteit met de modebranche; Service- en klantgerichtheid; Relevante werkervaring in de verkoop; Flexibele instelling en een enthousiaste persoonlijkheid. Wij bieden: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; Een prettige werkomgeving; Werken in teamverband; Een afwisselende functie binnen een dynamische organisatie. Bent u geïnteresseerd in deze leuke en afwisselende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief vergezeld van uw CV naar: Witteveen Mode B.V., t.a.v. afdeling Personeel en Organisatie, postbus 962, 3700 AZ Zeist of mail naar: vacatures@witteveen.eu Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de afdeling Personeel en Organisatie, telefoonnummer 030-6980613. Dolmans Landscaping Group is een multidisciplinaire onderneming die bestaat uit bedrijven die actief zijn in groenvoorziening en boomverzorging. Met area 240 gespecialiseerde medewerkers, vestigingen in Zeeland (Oudelande), Limburg (Bunde en Maasbracht), Brabant (Vught), Drenthe (Beilen), Gelderland (Borculo) en België (Lanaken) behoren wij tot de grotere groenvoorzieningbedrijven in Nederland. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: LANDSCAPING oouysuzonsiNS Je schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: Dolmans Landscaping Zeeland bv t.a.v. Gillis Dellebeke Lindestraat 14 4436 AJ Oudelande Telefonische inlichtingen: Gillis Dellebeke 06 22 483 315 Sollicitaties worden vertrouwelijk behandeld. ONMIDDELIJK BEGINNEN wereldwijde multinational heeft per direct 20 vacatures in onze verkoop/service afdeling ca. €45.000,00 geen ervaring 076- bedrijfstraining eigen auto nodig 548 25 22 (gratis advertentie) Door onze steun ontmoeten mensen Kijkopwww.oranjefonds.nl/vriendenofbel elkaar, ondernemen zij samen activiteiten 0900 44 88 448 (lokaal tarief), of vinden zij een nieuwe plek in de samen leving. Uw hulp Is daarbij onmisbaar. Al vanaf C 15 per jaar draagt u ook bij aan Laat Nederland van zijn beste kant zien. s®, Word nu Vriend van het Oratlje Fotlds f een betere samenleving. Keukens renoveren is een boeiend en nieuw beroep! Wil je klanten adviseren over keukenmetamorfoses? Kunnen je handen maken watje ogen zien? Ziet jouw partner het zitten datje zelfstandig wordt? meld je aan via www.dekeukenmakers.nl voor onze presentatie op 2 juni dat kost je slechts een halve dag en kan je toekomst totaal veranderen wij hebben meer dan 45 jaar ervaring in keukens en 7 jaar met De KeukenMakers 1 wij zorgen voor jouw commerciële en technische opleiding en training wij zorgen voor voldoende geïnteresseerde klanten in jouw regio wij leveren alle materialen compleet en op de afgesproken dag bij jouw klanten wij zorgen voor een groot deel van jouw administratie en boekhouding

de Faam | 2008 | | pagina 28