GEMEENTE VLISSINGEN "Z1 BEKENDMAKINGEN NEVENFUNCTIES B&W VAN VLISSINGEN VLISSINGEN INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN www.vlissingen.nl/gemeente VERGADERINGEN COMMISSIES WAT HOUDEN WE OVER? "WATER EN ZAND"? postbus 3000, 4380 GV Vlissingen G f M E E N T E telefoon: (0118) 487000 Stadhuis Vlissingen Aanvang: 19.30 uur Donderdag 15 mei 2008 Commissie ruimtelijke ontwikke ling havens AGENDA 1. Opening. 2. Actuele zaken: toepassing verordening bij huisvesting van Oost-Europeanen. 3. Raadsvoorstellen: jaarversla gen welstands- en monu mentencommissie 2007. 4. Rondvraag. 5. Sluiting. Maandag 19 mei 2008 Commissie economie beheer AGENDA 1. Opening. 2. Actuele zaken. 3. Raadsvoorstellen: 3.1 Kleinschalig kamperen 3.2 Telecommunicatieveror- dening 3.3 Kermis 2008 4. Rondvraag. 5. Sluiting. Dinsdag 20 mei 2008 Gezamenlijke commissies finan ciën algemene zaken en ruim telijke ontwikkeling havens AGENDA 1. Opening. 2. Actuele zaken. 3. Raadsvoorstellen: 3.1 Richtlijnen begrotingen 2009 3.2 Intrekken oude inkoop- en aanbestedingsbeleid 3.3 Overeenkomsten geldle ningen l'Escaut 3.4 Concept Kenniswerf 3.5 Plan en grondexploitatie Kenniswerf 4. Rondvraag. 5. Sluiting. www.vlissingen.nl/ gemeenteraad Ingediende aanvragen A) Lichte bouwvergunning: 1. tuinhuisje Vondellaan 12 2. fietsenstalling Commandoweg 50 3. dakkapel Kasteelstraat 28 4. woning Populierenstraat 16 5. tuinhuis C. v.d. Lindenlaan 24 6. 2 dakkapellen W. Alexander- straat 19 B) Reguliere bouwvergunning: 1. slagerij Walstraat 100 2. woning Haagland 3 C) Sloopvergunning: 1. asbest Europaweg Zuid 4 Tegen deze aanvragen kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen 1. dakkapel Roerstraat 40, 24-04-2008 2. fitnesscentrum Dynamoweg 10, 24-04-2008 3. kozijnen Kleiweg 15, 24-04-2008 4. garage Spoorstraat 22, 24-04-2008 5. kantoor Westerhavenweg 12, 24-04-2008 6. dakkapellen H. Roland Holst- laan 68 t/m 78, 25-04-2008 7. woning Westerzicht 343 A, 25-04-2008 8. entree Westpoortflat Boulevard de Ruijter, 25-04-2008 9. tuinhuisje tuinnr 35 Vlissingse- straat (K) 27, 06-05-2008 10. entree Kanaalstraat 40, 06-05-2008 11. schoorsteen Zuiderzeestraat 20, 06-05-2008 12. verdiepingsvloer Engelandweg 33, 06-05-2008 13. lift appartementen Vlissingse- straat 1 t/m 39, 06-05-2008 14. asbest Europweg Zuid 4, 07-05-2008 15. wijziging monumenten vergun ning 05-682 Vlissingsestraat 239, 07-05-2008 Tegen deze vergunningen kan bin nen 6 weken na de dag van ver zending van de vergunning (zie datum) schriftelijk bezwaar worden gemaakt. Voor informatie en inzage: tel. 487339. Welstandscommissie De data van de volgende welstands vergaderingen zijn 22 mei, 5 en 19 juni 2008. U kunt de behandelde bouwplan nen zien op www.vlissingen.nl/wel- standscommissie. De agenda is ook in te zien in het stadhuis. Project Het Parkzicht Wij maken op grond van artikel 19a, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 3.4 van de Alge mene wet bestuursrecht bekend dat er een aanvraag is ingediend voor het project Het Parkzicht aangaande het oprichten van 86 woningen en een mogelijkheid voor commerciële kantoorruimte van ca. 220 m2 op het Bunkerterrein, dat globaal be grensd wordt door de Sloeweg, Her cules Segherslaan, Rubenslaan en Lange Leenweg en kadastraal bekend is als gemeente Vlissingen, sectie H, nummers 1070 en 3470. Het plan bestaat uit bebouwing langs de Sloe weg, de Hercules Segherslaan (voor malige PDV-locatie) en de Lange Leenweg. De bunkers en de groene ruimte rondom de bunkers blijven behouden en fungeren als openbaar park. Het bouwplan is in strijd met het geldende bestemmingsplan Bas- kensburg II. Wij zijn voornemens vrijstelling en bouwvergunning te verlenen voor het ingediende plan. Medewerking kan uitsluitend wor den verleend met toepassing van een vrijstellingsprocedure op grond van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Van 15 mei t/m 25 juni 2008 liggen in het stad huis ter inzage: het ontwerp-besluit, de aanvraag om bouwvergunning en bijbehorende tekeningen en de ruimtelijke onderbouwing met bij behorende stukken. Op grond van artikel 19a, lid 4 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan geduren de de hiervoor genoemde termijn een ieder schriftelijk en/of monde ling zijn gemotiveerde zienswijze te gen het ontwerp-besluit indienen bij B&W van Vlissingen, Afdeling Stra tegie, beleid en projecten, Postbus 3000, 4380 GV te Vlissingen. Mon delinge zienswijzen kunnen worden ingediend tijdens de kantooruren na telefonische afspraak via het num mer 0118-487367. Wet geluidhinder Wij zijn voornemens over te gaan tot het vaststellen van hogere waar den wegverkeerslawaai ingevolge de Wet geluidhinder. Dit verzoek heeft betrekking op de bouw van wonin gen binnen het plan Het Parkzicht aan het bunkerterrein. Het ontwerp besluit en alle bijbehorende stukken liggen van 15 mei t/m 25 juni 2008 ter inzage in het stadhuis. Desge wenst wordt door de afdeling SBP een mondelinge toelichting gege ven op de stukken. Informatie kunt u verkrijgen bij de heer L. Busé, tel 0118-487417. Gedurende de hier voor genoemde periode kan een ieder het ontwerpbesluit inzien en hierover mondeling of schriftelijk zienswijzen indienen. De zienswij zen dienen te worden gericht aan B&W van Vlissingen, postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Wet milieubeheer, melding Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer een melding is inge komen ingevolge het Besluit bouw en houtbedrijven milieubeheer van Spruit Pallethandel te Ritthem voor het oprichten van een inrichting aan de Andorraweg 5 te Ritthem. Wet milieubeheer, ontwerpbesluit Wij hebben een aanvraag om ver gunning op grond van de Wet mi lieubeheer ontvangen van Admini stratief Dienstencentrum Zeeland b.v. te Vlissingen. Het betreft een verzoek om een revisievergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor een grafisch bedrijf. In de inrichting is onder meer een drukkerij, grafisch afwerkcentrum, kopieerservice en een afdeling data-entry aanwezig. Wij zijn van plan de gevraagde ver gunning te verlenen. Tot en met 25 juni 2008 kan iedereen schriftelijk of mondeling zijn of haar zienswijze(n) inbrengen over het ontwerpbesluit. Wanneer u een schriftelijk verzoek om uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken indient, gelijk met uw zienswijze(n), worden uw persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt. Voor mondelinge inbreng of gedachtewisseling kunt u contact opnemen met de afdeling Veilig heid, Vergunningen en Handhaving (0118-487204 of e-mail pkt@vlissin- gen.nl). Alleen wanneer u belang hebbende bent en tevens zienswijzen hebt ingebracht tegen het ontwerp besluit, kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) ziens wijzen (in de vorm van bezwaren) in te brengen, of als u bezwaren hebt tegen afwijkingen van het bekend gemaakte ontwerpbesluit. Alle relevante stukken inzake de Wet milieubeheer liggen vanl5 mei t/m 25 juni 2008 elke werkdag tijdens openingstijden ter inzage in het stad huis. Op afspraak kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 Het begon met het PZC-kantoor, lieten het gaan naar Goes. Nu het ziekenhuis, twee personen beslissen daar over (democratie?). Na een maandenlange campagne waarin op angst en emotie werd ingespeeld, "onze gezondheidszorg komt in gevaar". En natuurlijk als het over je eigen lichaam gaat, zeg je overal ja op. Maar of het werkelijk zo is? De Christenunie pleit voor een volwaardig ziekenhuis in Vlissingen Een blik op politieke zaken van de afgelopen tijd. Dankzij het initiatief van de CU gloort er licht aan de horizon voor de ondernemers die getroffen zijn door de bouwput die Fonteyne heet. Het siert het college dat ze zich houden aan beloftes van het vorige college. Zeeuws Kompas is een plan voor de dak-en thuislozen en verslaafden. De CU staat achter dit plan met uitzondering van een zin. Daarin wordt gesteld dat zorgaanbieders met een levensbeschouwelijke doelstelling niet in aanmerking komen voor subsidie. Wij hebben als CU deze zaak voorgelegd aan CU Kamerlid Esmee Wiegman, zij heeft inmiddels de staatssecretaris van VWS om uitleg gevraagd. Via een motie van de CU is de aansluitovereenkomst met de sociale verzekeringsbank voor de PGB-houders vanaf januari 2008 een feit geworden. Dit betekent dat mensen die huishoudelijk werk verrichten bij PGB-houders nu ook doorbetaald worden bij ziekte. Als CU zullen wij in de komende periode ons sterk blijven maken voor de harmonisatie van de bijzondere bijstand. De witgoedregeling zoals die bestaat in Middelburg en Veere moet ook in Vlissingen een feit worden. Sportboulevard: College houdt u aan de beloftes die gedaan zijn aan de sportclubs. Dit is een unieke kans voor Vlissingen om niet alleen water en zand over te houden maar een prachtig sport- en zorgcomplex. De CU roept landelijk via de tweede kamer fractie op om een geluid te laten horen wat betreft de Olympische spelen in China en de mensenrechten. De Vlissingse popgroep Blof laat een duidelijk geluid horen. Onze CU fractie is solidair met dit besluit. Raadslid Coen van Dalen, fractie Christenunie, telefoon 46 24 44 coenvandalen@zeelandnet.nl, www.vlissingen.christenunie.nl tot 20.00 uur worden ingezien, tele foon 0118-487339 of 0118-487300 (e-mail whe@vlissingen.nl). Desge wenst wordt er onder kantoortijden door de afdeling Veiligheid, Vergun ningen en Handhaving een mon delinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Kabel- en leidingwerkzaamheden Op grond van de Telecommunica tiewet is melding gedaan door KPN voor het leggen van kabels t.b.v. het nieuwbouwproject in de Gildeweg. De planning voor uitvoering van de werkzaamheden is tussen 19 mei 2008 en 27 juni 2008. Volgens de Te lecommunicatiewet is de gemeente verplicht deze werkzaamheden toe te staan. De werkzaamheden kunnen pas wor den uitgevoerd nadat de gemeente een zogenaamd instemmingsbesluit heeft afgegeven. Tegen de ingeko men melding(en) kan geen bezwaar worden gemaakt. Dat kan straks wél tegen het instemmings-besluit. Voor meer informatie over de melding kunt u contact opnemen met de heer J. Risseeuw, tel. 487232. Vlissingen, 14 mei 2008 B&W van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Burgemeester drs. W.J.A. Dijkstra Lid AB Centrale Post Ambulan cevervoer Zeeland Lid AB Veiligheidsregio Zeeland Lid DB en AB Stadsgewestelijke Brandweer Lid Raad van Toezicht Stichting Regionale Ambulance Voorzie ning Zeeland RAVZ Voorzitter adviescommissie Oranjefonds Voorzitter Vlaams Cultureel Kwartier (VCK) in Nijmegen Ondervoorzitter Nederland, Louis Paul Boon Genootschap Vice-voorzitter Raad van Toezicht Xonar (organisatie voor Jeugdzorg, minderjarige asielzoekers, vrouwenopvang en hulpverlening in Zuid-Limburg (bezoldigd). Wethouder F.W.H.P. Prins Plv. lid AB Centrale Post Ambu lancevervoer Zeeland Plv. lid AB Zeeland Seaports Plv. lid AB Veiligheidsregio Zeeland Lid AB en DB Arbeidsintegfatie- bedrijf Walcheren (L'étE) Lid AB Regionale commissie verslavingszorg Zeeland Lid AB Regionaal onderwijsbe leid Walcheren Lid AB Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst Zeeland (GGD) Lid AB Stadsgewestelijke Brand weer (SGB) Lid DB en AB Sociale Dienst Wal cheren (SDW) Plv. lid AB N.V. Delta Nutsbedrij ven (algemene vergadering van aandeelhouders) Lid DB VW Schouwen - Duive- land Lid Welstandsgewest commissie Schouwen - Duiveland (bezoldigd) Lid PvdA Zeeland Adviseur Ondernemersvereniging Renesse Wethouder P. Polderman Plv. lid AB Afvalstöffenverwijde- ring Midden- en Noord-Zeeland Lid DB en AB Zeeland Seaports Plv. lid AB Muziekschool Zeeland Plv. lid AB Arbeidsintegratiebedrijf Walcheren (L'étE) Lid AB Woonwagenschap Midden - en Noord-Zeeland Plv. lid AB Stadsgewestelijke Brandweer (SGB) Adviseur Project Management Burau (PMB) Wibautgroep, gemeente Amsterdam Wethouder j. Suurmond Lid AB Zeeland Seaports Plv. AB Arbeidsintegratiebedrijf Walcheren (L'étE) Plv. lid AB Woonwagenschap Mid den- en Noord Zeeland Plv. lid AB Stadsgewestelijke Brandweer (SGB) Lid AB N.V. Delta Nutsbedrijven (algemene vergadering van aan deelhouders) Secretaris T. F. Blankenfonds Voorzitter Beleggi ngsstudieclub de Klutevangers Penningmeester Stichting Wings en Wheels Wethouder R.F.J.W.M. van Doo- ren Lid AB Afvalstoffenverwijdering Midden- en Noord-Zeeland OLAZ Plv. lid AB Zeeland Seaports Lid AB Muziekschool Zeeland Lid AB Arbeidsintegratiebedrijf Walcheren (L'étE) Plv. lid AB Regionale commissie verslavingszorg Zeeland Plv. lid AB Regionaal onderwijs beleid Walcheren Plv. lid AB Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst Zeeland (GGD) Plv. lid AB Sociale Dienst Wal cheren (SDW) Freelance politiek adviseur (per 01-02-2008 slapend) Bestuurslid MKB Weerterland sector handel, industrie en dienstverlening MKB adviseur Limburg accountantskantoor E. Duits cB, Adm. En Belastingadvies- buro Weert

de Faam | 2008 | | pagina 10