Carets Goes groeit dit jaar sterk en zoekt nieuwe d collega's JêM Operators dé Weekkrant De Faam Groen College presenteert Dynamic design CARELS 7 mei 2008 - Pagina 63 voordeel dat niet alleen de geïn teresseerde bezoeker voor bloemwerk kwam, maar ook de bezoeker van het Stadskantoor in aanraking kwam met het ge presenteerde bloemenarrange- menten. Aan het eind van dit schooljaar zijn op twee verschillende expo sitie georganiseerd op verschil lende locaties. De eerste expositie was in Rouwcentrum 'Peter Butler', waar de Mbo-leerlingen van het Groen College Goes rouwarran- gementen in verschillende stij len en vormen, van basis tot ex perimenteel, toonden. De komende expositie van 24 tot en met 31 mei is te bezichti gen tijdens de openstelling van de Grote of Maria Magdalena kerk in Goes. Het werk bestaat uit complex^ bloemwerk, bruidsboeketten en corsages (tot en met maandag de 26e) en seizoensschikkingen. Deze tentoonstelling wordt ge organiseerd door de Rotary Club Goes, in het thema Art&Nature. Een paar tieners staat klaar om de muziekwereld te veroveren met een heel eigen geluid. Op 'The Colourful Life' laat de Londense band Cajun Dance Party horen beïnvloed te zijn door bijvoorbeeld the Kooks en Belle Sebastian. Londen lijkt weer helemaal terug als muziekhoofdstad van de wereld. En Cajun Dance Party onderstreept dat met het lekkere vette accent alleen maar met een debuut-cd die het beluisteren meer dan waard is. GOES - Aan het eind van ie der schooljaar worden de examenstukken van de af deling Bloem, die nu de af deling Dynamic design heet, gepresenteerd. Sinds dit jaar exposeert de afde ling samen met leerlingen van de nieuwe opleiding Art of design. Voor de trouwe bezoekers was de Maria Magdalena Kerk in Goes al jaren het bekende adres, maar twee jaar geleden is de ex positie verhuisd naar het Goese Stadskantoor. Ook daar kwamen de werkstuk ken goed tot hun recht met het De verwachtingen waren niet zo hoog gespannen nadat de Amerikanen, die vorig jaar nog hun bijdrage leverden aan 'Reformation Post TLC' the Fall hadden verlaten. Maar de volledig Engelse nieuwe line-up van de band overtreft alle verwachtingen ruimschoots. Met de overgebleven Mark E. Smith, Elena Poulou en Dave Spurr vormen gitarist Pete Greenway, nog gast op het vorige album, en drummer Keiron Melling nu the Fall. Goed voor een van de beste Fall-albums in jaren. Na Multiply komt Jamie Lidell opnieuw met een onvervalste soulplaat. Het succes van die cd uit 2005 heeft gemaakt dat hij de elektronische mu ziek die hij aanvankelijk speelde definitief achter zich heeft gelaten. De eerste single 'Little Bit Of Feel Good' maakt meteen duidelijk met wat voor een album we van doen hebben. Soul in de sfeer van bijvoorbeeld Otis redding en Stevie Wonder. Hoewel helemaal nieuw, een album dat in de hoogtijdagen van de soul niet had misstaan. Oude soul in een nieuw jasje en bijna gegarandeerd opnieuw een hit voor Lidell. Het zevende studioalbum uit zijn solocarrière. De als singer-songwriter soms wat ondergewaardeerde Nik Kershaw, levert op 'You've got to laugh' misschien wel zijn beste vocale prestatie. Waar nooit aan is getwij feld, is zijn talent om een goede song te schrijven. Op het album staat een twaalftal kwalitatief hoogstaande nummers, waar het huidige geluid van Kershaw goed te horen is. een album voor liefhebbers van bijvoorbeeld Crowded House en Billy Bragg. tonen hun verworven van de eindexamenstuk- in Goes. FOTO: PR. Vaardigheden met de ken in de Grote of Maria Met de titel van het nieuwe album verwijst Steve Winwood naar de negen nummers die hij ervoor opnam. Maar ook naar alle muzikale fases die hij in zijn lange carrière doorliep. Daarbij verwijst de alweer 59-jarige Win wood bovendien -en misschien wel vooral- naar de nieuwe fase die met deze cd ingaat. Op 'Nine lives' is ook gitarist Eric Clapton te horen, die meespeelt op het nummer 'Dirty city', dat ook als single van deze cd wordt uitgebracht. Een unieke kans voor enthousiaste mensen die willen investeren in hun toekomst "Carels Goes B.V. rj.(www.carelsgoes.nl) is specialist in het I ontwikkelen, produceren en vermarkten P Van hoogwaardige fruitpreparaten voor professionele afnemers, in de Europese - voedingsmiddelenbranche. Met ruim «'i' 170 medewerkers vormt Carèls Goes een zelfstandige en dynamische businessunit. Behalve het eigen Carels merk ten behoeve van de ambachtelijke bakkerij, is het productassortiment tailor made en bestaat uit diverse varianten vrucHtenvullingen, geleien en I jams.Tle marktfocus is gericht op het bakkerijsegment (zowel ambachtelijk als industrieel), alsmede op industriële afnemers in zuivel en ijs. ïf 'Ttarejs Goes is een dochteronder- neming van CSM nv, een mondiale spele'r in de markt van Bakery Supplies Ingredients. Wereldwijd heeft CSM 8.900 medewerkers in dienst www.csm.nl Binnen de afdeling productie zijn er diverse taken variërend van het uitpakken en uitlezen van fruit, het bedienen en afvullen van de kookketels tot en met het besturen van onze volledig geautomatiseerde aseptische fabriek. Als Operator word je, afhankelijk van kennis en ervaring, ingezet op diverse plaatsen in de productie. Je wordt uitgedaagd te investeren in je eigen ontwikkeling en toekomst. fm Wat verwachten wij van onze operators MBO werk- en denkniveau. Ook als je een afgeronde VMBO of HAVO opleiding hebt kun je reageren betrokkenheid en enthousiasme actief meedenken en flink aanpakken sterk gevoel voor kwaliteit hebben ervaring in het werken met levensmiddelen en/of het hebben van een VAPRO diploma is een pré Opleiding Via onze interne opleiding krijg je door werkend leren alle mogelijkheden en ondersteuning om een officieel erkend VAPRO diploma te halen. Al vele jaren voert Carels Goes een sterk innovatief productbeleid. Groei en constante hoge kwaliteit zijn hierbij sleutelwoorden. Werken bij J Carels Goes betekent dan ook een uitdaging voor mensen die een flü constructieve bijdrage willen leveren aan: deze ontwikkelingen. Dit in een f omgeving waar klanten, medewerkers én producten centraal staan. Ons aanbod Een uitdagende functie bij een succesvolle markt- en kennisgerichte groeiende organisatie. Wij bieden daarnaast een prettige en collegiale werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Esmeralda van Boven van de afdeling personeelszaken. Tel: 0113-236411. Je sollicitatiebrief met CV kun je sturen aan: Carels Goes B.V. t.a.v. Esmeralda van Boven (personeelszaken) Postbus 81,4460 AB Goes. Esmeralda.vanboven@carelsgoes.nl

de Faam | 2008 | | pagina 63