Vrijkaarten Documentaire Grozny Dans uitvoering HHm René Brasser Stier Films in theater 11 Schuttershof in Middelburg |De Faam Horoscoop verkeersschool j^CAcLre Tijd om te gëjiieteh:..J .tijd voor Amadore Reserveer nu voor onze le 2e Pinksterbrunch en Moederdagbrunch! www.amadore.nl - - kletsen proeven drinken Woensdag 7 mei 2008 - Pagina. 53 Ram Weinig is zeker in het leven. Wat zeker wel waar is, is dat u het heft in eigen handen kunt en moet nemen. Alleen op die manier heeft u invloed op de uitkomst. Luierend toe kijken hoe anderen uw toekomst bepalen is geen aantrekkelijke optie. Tweelingen De toegang tot de juiste informatie zal u snel ontzegd worden. Via een omweg bent u moge lijk toch in staat het beoogde doel te bereiken. U moet dan wel de afweging maken of u bereid bent tot zeker een vergaande concessie. Kreeft Een buitenstaander maakt het mogelijk dat uw concurrent een betere uitgangspositie kan bereiken. De derde partij in deze kunt u niet voor het hoofd stoten, want mogelijk komt u deze persoon op een belangrijker moment weer tegen. «Cjiv Leeuw Wat betreft de liefde komt het allemaal weer goed. Dat wat nu plaatsvindt zal achteraf slechts een rimpeling in een grote vijver blijken te zijn geweest. Maar het is de vraag of u daar op dit moment genoegen mee neemt. Maagd W Op een ongeschikt moment wordt u ge vraagd iemand aan te wijzen die zich vanzelf in een moeilijk parket moet begeven. Het is voor u lastige keuze, maar u moet beslissen en de keuze niet vooruit blijven schuiven. Weegschaal Eindelijk lijkt er weer een feestje aan staande. Dat is goed voor de moraal en voor de samenhang in uw netwerk of familie. Die ver- bondenheid laat namelijk af en toe wel eens iets te wensen over. Dus laat dat feestje maar komen. Schorpioen Een groter deel van de lasten van dit project moet u proberen uit te besteden aan een ander. Want niet alleen in financiële zin loopt u teveel risico. Mogelijk wordt het geeste lijk ook een beetje te zwaar voor u. Boogschutter U dient dringend het mes te zetten in uw taken en te schrappen in uw agenda. Er komt namelijk een nog drukkere periode aan en daarin kunt u onmogelijk alles volhouden. Uw energieniveau kent namelijk ook zijn grenzen. Steenbok Het blijft gevaarlijk om te doen wat u in uw hoofd hebt. Wellicht is het, zoals u zelf mis schien ook al heeft beseft, om alle opties nog eens langs te gaan. Dat ene alternatief blijft im mers ook een redelijke keuze. t Waterman J Het huidige tijdsgewricht vraagt om ac tie en samenwerking met anderen. U kunt het nu simpelweg niet langer alleen af. De situatie is immers anders dan in het verleden. Zet u over de schroom heen en handel volgens deze lijn. Vissen ln de sterren staat voor u weinig ge schreven voor de komende periode, maar de boodschap is positief. Op elk vlak waarop u zich de komende tijd zult begeven, kunt u rela tief eenvoudig succes oogsten. En dat loont zich zeker. In uw veelzijdigheid ligt uw Kracht maar ook uw zwak te. Iemand die overal inzetbaar is, legt het snel af te gen een specialist. Tracht uw grootste kracht uit te buiten. Dan wordt u op die ene plek een deskundige en bent u iets minder onmisbaar. VROUWENPOLDER - Dit jonge en vrolijke koppeltje is op een vrije dag in Vrou wenpolder door de foto graaf van De Faam op de fo to gezet. Hij zet elke week een willekeuri ge persoon op Walcheren op de foto. Dit keer zelfs twee mensen Zij winnen samen twee vrij- kaartjes voor bioscoop Cine Ci ty in Vlissingen. Met dit uit ge knipte artikel kunnen zij de kaartjes bij de bioscoop krijgen en een film naar keuze gaan be kijken. Op deze pagina staan alle films al uitgebreid vermeld, dus dat is makkelijk uitzoeken. Reprise Twee vrienden en hun liefde voor het schrijven, do 20.00 uur Auf der anderen seite Nejat heeft moeite met het werkvan zijn vaders vriendin, vr 22.00 uur- ma/wo/zo 20.00 uur WarChild - Grozny dans Kinderen en hun danscultuur in Tsjetsjenië, za 19.30 uur Tiramisu Actrice met financiële moeilijk heden. za 22.00 uur Beestenboel Als de boer van huis is swingen de dieren, wo 14.00 uur. De winnaar van de twee vrijkaartjes voor bioscoop Cine City in Vlissingen van deze week. foto: izmk verkeste MIDDELBURG - In het kader van De Maand van de Vrijheid organiseert het Filmtheater een filmfestival rondom het thema War Child. In mei zijn vijf films te zien waarin kinde ren in oorlogstijd centraal staan. De opbrengst van de kaartverkoop gaat naar War Child. "We willen aan de we reld laten zien dat er meer uit Tsjetsjenië komt dan oorlog. Ons dansen is geen protest te gen iets of iemand. We willen laten zien dat we trots zijn op onze cultuur", vertelt Ramzan Achmadov. Deze Tsjetsjeense danser en choreograaf for meerde in 1999 tussen de puinhopen van de Tsjetsjeen se hoofdstad Grozny een folk loristische dansgroep, be staande uit kinderen tussen de zes en zestien jaar. In de documentaire worden dé kin deren gevolgd in het kapotge schoten Grozny en tijdens hun Europese tournee. Wes terlingen mogen in Tsjetsjenië niet filmen. De opnames wer den stiekem gemaakt. Zater dag 10 mei Schuttershof theater Middelburg. Aanvang: 19.30 uur. - Zeer hoog slagingspercentage in Zeeland (86-90%/ Rijden op de nieuwste motoren Gratis theorielessen - Autorijles MsÈsr Y^ - Aanhanger (1MB) Motorrijles (heide categorieën) Gratis gebruik van de nieuwste kledinglijn Training Training verhoogde rijvaardigheid (cat.: A) Opfriscursus (cal.: A en B) - R.I.S. (rijden in stappen MOTORRIJLES: 20 motorrijlessen examen voertuigbeheersing examen verkeersdeelneming 795, - AUTOR/JLESSEN: Iste 10 225,- 0118-471950/417464 www.renebrasser.nl Voor uw auto- en motorrijlessen Heeft u iets te vieren of wilt u gewoon gezellig brunchen? Kom dan eens brunchen in Brasserie Arion en Hotel Arneville! U wordt ontvangen met een glas sprankelende champenoise. Vervolgens serveren wij tussen 12.00 uur en 14.30 uur een heerlijk 4-gangen buffet bestaande uit o.a.: verschillende vis- en vleessoorten diverse (rauwkost)salades assortiment broodjes sauzen soepen warme vis- en vleesgerechten (seizoen) groenten diverse (aarddppel) garni tuien •heerlijk dessert buffet Voor de kinderen staat er een apar! kinderbuffet klaar met o.a.: wafels, poffertjes, frietjes, appelmoes en kipnuggets. Volwassenen junior €25,00 12,50 Grand Hotel Brasserie Arion Boulevard Bankert 266, Vlissingen www.hotelanon.nl Restaurant Hotel Arneville Buitenruststraat 22, Middelburg www.hotelarneville.nl Spoorwerkzaamheden in uw regio Wegens slijponderhoud aan de spoorbaan vinden er werkzaamheden plaats in de nacht van 19 tot 21 mei op het traject Roosendaal - Vlissingen. In Arnemuiden, Middelburg, Vlissingen en in de omgeving hiervan kuntu mogelijk hinder ondervinden. Het onderhoud wordt in opdracht van ProRail uitgevoerd door BAM Rail bv. Onze excuses voor de mogelijke overlast. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met projectcoördinator R. van Renswoude 078 - 6551148 DISCOVERY 3 (fland^\ \^roverJ) VANAF €62.400* GO BEYOND AUTO VENTURA B.V. Amundsenweg 33,4462 GP Goes - tel. 0113-245285 - www.autoventura.nl Consumentenprijs vanaf 62.40C1 mei BTW en BP'/ leasen":', vanaf 1390 om eicl BTW (bron land Bover Buse 20.000 km/pj.) Min/max varbru* 9.2 - 10.2 1/100 km. resp 10,9 - 9,8 km/1, CO;-u>tstoot rasp 2« - 270 g/km Pi

de Faam | 2008 | | pagina 53