Mooie opbrengst Fit-Life voor Kenia winckelaer Faam@il BRASSEND WINKELE 2e Pinksterdag 12 mei zijn wij geopend van 10.00 tot 17.00 uur DJ workshop in jeugdcentrum Snowboard talent Voetbaltraining Kom nu naar de lifestyledagen van Winckelaer tot en met 17 mei kunt u nog verrassend winkelen. Prachtige meubels, lampen en gadgets, lifestyle ingrediënten waar je je woonkamer gezellig mee kunt stylen en een prettige sfeer mee kunt creëren. Kom langs bij één van onze showrooms in het landelijke Strijen of gezellige Breda voor verrassende aanbiedingen, verrassende acties, verrassende lifestyle producten en verrassend entertainment. Showroom Strijen, Chr. Huygenstraat 3, 3291 CN Strijen, Showroom Breda, Kruisvoort 22, 4814 RZ Breda, Langs de Ettensebaan op de woonboulevard Breda, www.winckelaer.nl, Tel. 078 674 30 00 GOES - In Jeugdcentrum Goese polder, Joseph Luns- laan 15, wordt een DJ works hop gegeven voor jongeren vanaf 14 jaar. op donderdag 8,15, 22, 29 mei en 5,12,19, 26 juni, van 17.00 uur -18.30 uur. Kosten 25 euro voor de hele cursus. Aanmelden: e.meinderts@smwo.nl 06- 13154899. Beperkt aantal plaatsen, aanmelden voor donderdag 8 mei. MIDDELBURG - Snowboard Holland, de bond voor snowboarders is op zoek naai' nieuw Nederlands ta lent. Woon je in Nederland, ben jij goed op de onderde len slopestyle, halfpipe of big air, heb jij ambitie om in de nationale selectie te komen en ben jij geboren in de jaren 1991 t/m 1996. Kom dan za terdag 17 mei naar de selec tiedag van het Snowboard Holland Rookie Team, in het SnowWorld Zoetermeer. Meedoen aan via het in schrijfformulier van www.snowboard.nl en stuur het vóór 13 mei a.s. naar Snowboard Holland, Post bus 82100, 2508 EC in Den Haag of fax het formulier naar: (070) 427 31 13. GOES - Bij voetbalvereniging Goes geven gediplomeerde trainers op woendagmiddag 14 mei gratis trainingsworks hops. Toegankelijk voor alle kinderen van 5 tot 18 jaar. Er zijn ook diverse andere acti viteiten, zoals penaltyschie- ten. www.wgoes.nl GOES - Leerlingen van het Goese lyceum overhandigen een che que van 1350 euro aan het KIKA (kinderkankerbestrijding) en 1350 euro aan het onlangs geopende Ronald MC Donaldliuis in Baarendrecht. Het is de opbrengst van een sponsorloop, foto: pr HEINKENSZAND - De Open Sponsordag van Fitnesscen trum Fit-Life in Heinkenszand op 19 april heeft een bedrag op geleverd van 3.619,50 voor het kinderopvangtehuis in Kenia. Grote en kleine leden van het fitnesscentrum hebben op za terdag 19 april samen allerlei activiteiten verricht om geld in te zamelen voor dit project. De kleinsten deden hun best met allerlei klusjes in en rondom huis, 'heitje voor een karweitje', terwijl de volwassenen zich in het zweet werkten door deel te nemen aan de spinningmara- thon. De deelnemers waren ge sponsord door diverse particu lieren en bedrijven uit de buurt. Daarnaast waren er activiteiten zoals schminken, haar invlech ten en diverse uitvoeringen van de kinderen. Dat al deze activiteiten hongerig maakten, bleek wel uit het feit dat de vers gebakken wafels, popcorn en mandazi (een Keni- aanse lekkernij) goed verkocht werden. Verder was er natuurlijk een stand met informatie, houtsnij werk, armbanden en kettingen uit Kenia. Al met al een zeer ge slaagde dag die mogelijk werd gemaakt door het aanstekelijke enthousiasme van Yvonne Scheers en haar team. Meer informatie: www.funds- forhope.nl Woensdag 7 mei 2008 - Pagina 39 Deelnemers aan de llfestytedagen In Strijen zijn: Wüst Mercedes De nieuwste cabrlo binnen handbereik Foto Klein Speciale presentatie en de nieuwste snufjes op het gebied van flatscreen tv's en fotocamera's Well World Trendy buiten spa's en luxe sauna's mljntulnmeubelen.nl De nieuwste loungemeubelen en buitenkeukens Edwin Peters Expositie abstracte sehllderijèn. kenhuis? Ik geloof er niets van dat de aanrijtijd voor de ambu lances binnen de wettelijke grenzen ligt. Een nieuw zieken huis hoeft van mij niet in Vliss- ingen of Middelburg te staan, maar wel tussen Goes en Mid delburg in, op een goed bereik bare plaats voor alle Zeeuwen. Waarbij je niet door een stad of over smalle wegen met stop lichten en allerlei obstakels moet. Straks is er weer spijt, om dat niet goed is nagedacht door personen die zichzelf willen verheerlijken door groter te worden. Waar blijven onze be stuurders? Kom nu eindelijk eens op voor de gezondheids zorg van de Zeeuwse bevolking! J. Willemse, Vlissingen Ziekenhuis Walcheren (2) Geachte heer Kleinepier, het is m.i. een misvatting dat een ge meenteraad geen invloed of plichten heeft op ziekenhuis- bouw. Het behoort tot de zorg taak van een bestuur voor ook medische zorg aan bewoners, in vroeger jaren zelfs kerkge nootschappen. Het is een illusie dat in deze tijd zonder een uni versitaire achtergrond een alge meen ziekenhuis kan worden gebouwd. Zoals u terecht op merkt is het veel beter door be staande ziekenhuizen te ver bouwen tot specialistische cen tra. Samenwerking desnoods onder één bestuur is een optie. Ter uwer geruststelling het Deventer Ziekenhuis heeft meer dan 12 jaar nodig gehad om de nieuwbouw te realiseren, terwijl het hier alleen een ver plaatsing/vernieuwing betrof. De bouwtekeningen etc. zijn nogal eens afgekeurd. Wat voor elke bestuurder geldt is dat je moet staan voor je gemaakte af Wilt u reageren op iets wat u in De Faam heeft gelezen of wilt u iets kwijt over iets leuks of verve lends in uw wijk, stad of dorp? Stuur dan een brief of e-mail naar de redactie van maximaal 150 woorden voorzien van uw naam, adres en woonplaats. U kunt uw post sturen aan red.faam@whm. Wegener, nl of Postbus 5,4460AA Goes. De re dactie van deze rubriek behoudt zich het recht voor uw brieven te redigeren en in te korten. Wij proberen alle reacties wekelijks te publiceren. Ziekenhuis Walcheren (1) Wat het centraal ziekenhuis be treft eil waar het -moet ko men...Beslist daar één persoon over? En is die kundig genoeg om daarover te beslissen? Luis ter eens naar de doktoren dat zijn de specialisten. Waar zit de grootste bevolkingsgroep en de duizenden vakantiegasten? Hoe is de bereikbaarheid van het ziekenhuis? Uit ondervinding weet ik dat het bestaande zie kenhuis in Goes voor veel men sen heel moeilijk te bereiken is. Zelfs de mensen die in Goes wo nen kunnen 's avonds, zonder eigen vervoer, niet op bezoek omdat het ziekenhuis te afgele gen staat. Hoeveel wegen moe ten er aangepast worden voor de bereikbaarheid van het zie spraken, anders staat je be trouwbaarheid op het spel. U alle succes toewensende Hans J.SchaapVlissingen. Ziekenhuis Walcheren (3) Er gaat geen dag voorbij zonder artikelen en commentaren in de pers over een ophanden zijnde fusie van de Zeeuwse zieken huizen. De onduidelijkheid is even overweldigend als het aan- tal berichten. Als lezer kan ik me niet losmaken van de indruk, i dat de heer Simons in Goes een I dominante rol vervult. Met het j bericht in de De Faam van Woensdag 30 April 2008, ont- j staat de indruk, dat niet voor de i patiënten als de grootste be- j langhebbende groep, maar dat andere partijen in het zieken- j huis bezig zijn "hun bed op te schudden." Dit is het werk van j de verpleegster, niet van de ma- nagers. Namens vier volwasse- nen in Middelburg. Drs. K.van Berghem, Middel burg Ziekenhuis Walcheren (4) Een tijd geleden was mijn j vrouw ziek wonende in Westka- pelle, de ziekenwagen moest uit j Goes komen wachttijd ruim 30- j 40 minuten en dan nog wel in de avond met weinig verkeer. j Dit is de nieuwe stijl als zieken- I huis weg gaat: Patiënt is gezond i maar toch overleden wegens gebrek aan zorg en reistijd naar Ziekenhuis Goes. Gewoon tus sen Middelburg en Goes nog een extra Begrafenis onderne mer met begraafplaats en cre matorium en het probleem is opgelost, patiënt kan daar ge dumpt worden. Stijl de nieuwe zorg van Nederland. Rijken zul len leven en de armen sterven. H.J.Nellen Westkapelle Presentatie van de nieuwste gadgets op het gebied van LCD- en Plasma tv's Abstracte schilderijen van kunstenaar Edwin Peters nu bij Wincketoer in Strijen.

de Faam | 2008 | | pagina 39